Zaushke
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Zaushke

Zainteresovan član chuncha (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Zaushke

Cao!
    Htela bih da vas pitam za savet tj mishljenje..
    Elem,vec nekih nedelju dana mi je naduta(i bolna) limfna zlezda pored uva,na obrazu,a od pre neka 2,3 dana se isto desilo i sa zlezdom pored krajnika.Osecam kao da me neshto pritiska u uvetu,iznutra.
    Pijem antibiotike vec par dana(prepisane od strane lekara),ali nema neke vece promene.
    Lekar mi je predlozio da odem sl. nedelje na ultrazvuk zlezdi.Prva dijagnoza mu je bila zaushke.
    Shta bi moglo da bude po vama???Inace,prvi put mi se deshava to uvecanje zlezdi...
    La cambio io la vita che non c'è la fa a cambiare me.....

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Podrazumevano Re: Zaushke

Ja sam kao mala imala zauske,i secam se da me je jako bolelo samo iza usiju.To je bas djavolski bolelo.Zelim ti da brzo ozdravis i sto pre se oporavis !!

Poznat Ben_Adam (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    125

Podrazumevano Re: Zaushke

Citat Original postavio chuncha Pogledaj poruku
    Cao!
    Htela bih da vas pitam za savet tj mishljenje..
    Elem,vec nekih nedelju dana mi je naduta(i bolna) limfna zlezda pored uva,na obrazu,a od pre neka 2,3 dana se isto desilo i sa zlezdom pored krajnika.Osecam kao da me neshto pritiska u uvetu,iznutra.
    Pijem antibiotike vec par dana(prepisane od strane lekara),ali nema neke vece promene.
    Lekar mi je predlozio da odem sl. nedelje na ultrazvuk zlezdi.Prva dijagnoza mu je bila zaushke.
    Shta bi moglo da bude po vama???Inace,prvi put mi se deshava to uvecanje zlezdi...
    Ne možemo da nagađamo. Kompletna biohemija, ostale dijagnostičke procedure, pa ćeš tek onda znati.
    If you work.. :)

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •