Anastacia

Da li ste culi za Anastaciu ?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Poruka
7.110
Анастасија (енгл. Anastacia Lyn Newkirk - Чикаго, Илиноис, 17. септембра 1968.) је америчка мулти-платинум поп певачица/кантауторка.

Веома је успешна у Европи, Северној, Јужној, и Латинској Америци, Азији, Африци и Океанији, али не у толикој мери у САД-у. Упркос малом успеху у САД-у, продала је преко 46 милиона плоча широм света са само 4 албума. Широм света је позната по свом оштром, високом и снажном гласу (контралто). Осим по снажном гласу, Анастасија је донедавно била позната и по свом, тада, заштитном гласу - наочалама, које је престала да носи након операције очију у августу 2005.

Због ниског раста (160cm), добила је надимак Мала Дама са Великим Гласом. Медији и фанови широм света сматрају је Краљицом Поп Соул-а.

2002. њена песма „Бум“ (Boom) постала је службена песма ФИФЕ, светског првенства у фудбалу.

Њој је 2003. године диагнозиран рак дојке, који је излечила 2006. године.

Izvor: http://sr.wikipedia.org

anastacia-album-5200136.jpg


 
Ja sam pomislila ko zna kakva anketa, kad ono "Da li ste culi za Anastaciu?". :lol:

Strava glas, ove su mi omiljene

Najbolji album mi je Anastacia. :think:

Pa vidis da nisu svi culi za nju a i da budem iskren anketu sam vise postavio vodeci se utiscima iz moje okoline gde je od npr. 100 mojih vrsnjaka mozda 20 culo za nju ;)

A nije bas nesto aktuelna na nasim domacim tv stanicama pa verovatno zbog toga :)
 
jb-t, nije bas toliko nepoznata...pa cak ni u nasem podneblju...mislim da je bila kao gost na Operaciji Trijumf...i meni je najbolji album Anastacia...ima glasinu, neverovatnu...mada, cini mi se da je maaaaalko potcenjena...ili, ajde ne potcenjena, ali...u drugom planu...voleo bih da vidim njen koncert...
 
P.S.
Anketom nisam nista lose mislio tj. nisam mislio da potcenjujem necije znanje iz muzicke sfere nego jednostavno da vidim koliko nas iz Srbije je culo za nju s obrzirom da se ne emituje nista o njoj po nasim domacim tv programima ,a ni po pisanim medijima.
Verujem da je 50% onih koji znaju za nju prvi put je videlo i culo za nju upravo kada je gostovala u "Operaciji Trjimf"

Pa cak ni u zemljama kao sto su recimo USA i odakle je 'ajde da kazem njena karijera pocela nije bas toliko popularna :)

A kao sto vidite neko je vec glasao da nije cuo za nju ;)
 
Aman, koje pitanje. :confused:
Naravano da sam čuo za nju, mnogo pre glupave OT. :lol:

Čudno, ali prvo me je nervirala, pa sam se jedno vreme ložio na nju (na muziku, ne na nju :lol:), sad je opet nešto ne slušam.
Ali stoji da ima dobar glas i da ima par dobrih pesama. ;)
 
Zbog ovoga ja nju volim... toliko energicno zvuci kad peva, a tako je fina i mila kad prica. Ne bih rekla da se pretvara, s obzirom da je prosla kroz sito i reseto u zivotu. Zena kojoj se divim. Prelepa, majstor svog zanata. Cinjenica je da nema hit za sva vremena, sto je velika steta, s obzirom da je fenomenalan vokal.

 
Zbog ovoga ja nju volim... toliko energicno zvuci kad peva, a tako je fina i mila kad prica. Ne bih rekla da se pretvara, s obzirom da je prosla kroz sito i reseto u zivotu. Zena kojoj se divim. Prelepa, majstor svog zanata. Cinjenica je da nema hit za sva vremena, sto je velika steta, s obzirom da je fenomenalan vokal.



Upravo tako...svaka njoj cast ...
Mislim da je postala idol mnogim zenama u borbi sa rakom
 
Aman, koje pitanje. :confused:
Naravano da sam čuo za nju, mnogo pre glupave OT. :lol:

Čudno, ali prvo me je nervirala, pa sam se jedno vreme ložio na nju (na muziku, ne na nju :lol:), sad je opet nešto ne slušam.
Ali stoji da ima dobar glas i da ima par dobrih pesama. ;)

Šta par dobrih pesama?
Prvi album joj ej bio onako prosečan, a sve ostalo je izvanredno.
 
Zbog ovoga ja nju volim... toliko energicno zvuci kad peva, a tako je fina i mila kad prica. Ne bih rekla da se pretvara, s obzirom da je prosla kroz sito i reseto u zivotu. Zena kojoj se divim. Prelepa, majstor svog zanata. Cinjenica je da nema hit za sva vremena, sto je velika steta, s obzirom da je fenomenalan vokal.


Biće i hit za sva vremena, ne brini.
 

Back
Top