Хилари Клинтон: Ракетни штит није претња Русији

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Пољска и Сједињене Америчке Државе потписале су у Кракову анекс споразума о размештању антиракетног штита светске суперсиле у Европи.

Анекс споразума потписали су у Кракову министар иностраних послова Пољске Радек Шикорски и амерички државни секретар Хилари Клинтон.

Хилари Клинтон је поновила да Русија нема разлога за забринутост од планиране изградње комплекса, јер је он намењен заустављању потенцијалног напада Ирана.

"Нови систем браниће Европу неколико година раније него што је предвиђао стари. Уместо једностраног америчког ангажовања то је заједнички пројект са савезницима. Важно је да у њему узму учешће савезници из НАТО-а", рекла је Клинтонова.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/733148/САД:+Ракетни+штит+није+претња+Русији.html

Ма шта ми каже Клинтонова ,она је изгледа заборавила НАТО АГРЕСИЈУ на Југославију .Он би да штити Европу :roll:

Невероватно колико су ови Пољаци издајници !

И после се питају зашто су Руски шпијуни у Америци..мислим:roll:

http://2.***************/_ZkSSURCm3FI/Sa977YHnp9I/AAAAAAAABec/b8J27Jeqs1c/s400/hillary-nazi.jpg
 
Пољска и Сједињене Америчке Државе потписале су у Кракову анекс споразума о размештању антиракетног штита светске суперсиле у Европи.

Анекс споразума потписали су у Кракову министар иностраних послова Пољске Радек Шикорски и амерички државни секретар Хилари Клинтон.

Хилари Клинтон је поновила да Русија нема разлога за забринутост од планиране изградње комплекса, јер је он намењен заустављању потенцијалног напада Ирана."Нови систем браниће Европу неколико година раније него што је предвиђао стари. Уместо једностраног америчког ангажовања то је заједнички пројект са савезницима. Важно је да у њему узму учешће савезници из НАТО-а", рекла је Клинтонова.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/733148/САД:+Ракетни+штит+није+претња+Русији.html

Ма шта ми каже Клинтонова ,она је изгледа заборавила НАТО АГРЕСИЈУ на Југославију .Он би да штити Европу :roll:

Невероватно колико су ови Пољаци издајници !

И после се питају зашто су Руски шпијуни у Америци..мислим:roll:

http://2.***************/_ZkSSURCm3FI/Sa977YHnp9I/AAAAAAAABec/b8J27Jeqs1c/s400/hillary-nazi.jpg
Da mi je da vidim budalu koja stvarno moze u ovako nesto da poveruje.
Mozda neko ko jos veruje da je zemlja ravna ploca, ali sumnjam da i medju takvima, ako ih ima neko moze da u ovo poveruje.
Ali, Ameri su najveca sila na svetu, bar oni tako misle, pa je onda i najnebulozniji izgovor dobar.
 
Da mi je da vidim budalu koja stvarno moze u ovako nesto da poveruje.
Mozda neko ko jos veruje da je zemlja ravna ploca, ali sumnjam da i medju takvima, ako ih ima neko moze da u ovo poveruje.
Ali, Ameri su najveca sila na svetu, bar oni tako misle , pa je onda i najnebulozniji izgovor dobar.


Pa u pravu su, zar ne?;)
 
Пољска и Сједињене Америчке Државе потписале су у Кракову анекс споразума о размештању антиракетног штита светске суперсиле у Европи.

Sto se bezpotrebno uzbudjujes? Taj 'stit' je dobar kao i Mazinova linija.
 
Невероватно колико су ови Пољаци издајници !

Vracaju Rusima stare dugove.

stalin-ribbentrop.jpg


И после се питају зашто су Руски шпијуни у Америци..мислим:roll:

Ne pitaju se, znaju.
 
Kazete : Kakvi su ovi Poljaci izdajnici !!! A zasto izdajnici ??? Rusi su im, pored Nemaca, kad god su mogli uskracivali priliku da stvore drzavu i da se podignu. U trima podelama su im unistili drzavu, zahvaljujuci sporazumu Ribentrop-Molotov ponovo je Poljska bila na udaru u Drugom svetskom ratu. Potpuno je razumljivo sto se bas u Poljskoj gradi antiraketni stit, koji u svakom slucaju predstavlja pretnju i preventivu protiv Rusije, ali niti Rusija, niti oni koji je podrzavaju nemaju prava da Poljake nazivaju izdajnicima.
 
U pravu je Klintonka...raketni sistem ne predstavlja prijetnju Rusiji ali zato predstavlja veliku prijetnju Poljskoj!! :per: Daleko od toga da su Poljaci izdajnici ali nikako da budu svoji na svome, jer uvijek mora neka supersila da ih hebe!! Slabo su naucili iz proslosti, jer ovo sto sad rade je "sjasi murta, uzjasi kurta" ! :per:
 
Пољска и Сједињене Америчке Државе потписале су у Кракову анекс споразума о размештању антиракетног штита светске суперсиле у Европи.

Анекс споразума потписали су у Кракову министар иностраних послова Пољске Радек Шикорски и амерички државни секретар Хилари Клинтон.

Хилари Клинтон је поновила да Русија нема разлога за забринутост од планиране изградње комплекса, јер је он намењен заустављању потенцијалног напада Ирана.

"Нови систем браниће Европу неколико година раније него што је предвиђао стари. Уместо једностраног америчког ангажовања то је заједнички пројект са савезницима. Важно је да у њему узму учешће савезници из НАТО-а", рекла је Клинтонова.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/733148/САД:+Ракетни+штит+није+претња+Русији.html

Ма шта ми каже Клинтонова ,она је изгледа заборавила НАТО АГРЕСИЈУ на Југославију .Он би да штити Европу :roll:

Невероватно колико су ови Пољаци издајници !

И после се питају зашто су Руски шпијуни у Америци..мислим:roll:

http://2.***************/_ZkSSURCm3FI/Sa977YHnp9I/AAAAAAAABec/b8J27Jeqs1c/s400/hillary-nazi.jpg

Nije mi jasno šta se vi na forumu palite oko toga gde će biti čija vojska , Ameri mogu da naprave bazu i u Rusiji ako im oni dozvole pa im ni to neće biti dovoljno blizu ako izbije neki svetski rat jer će ceo svet iovako - ionako da ode u PM za 4 minuta.
 
U pravu je Klintonka...raketni sistem ne predstavlja prijetnju Rusiji ali zato predstavlja veliku prijetnju Poljskoj!! :per: Daleko od toga da su Poljaci izdajnici ali nikako da budu svoji na svome, jer uvijek mora neka supersila da ih hebe!! Slabo su naucili iz proslosti, jer ovo sto sad rade je "sjasi murta, uzjasi kurta" ! :per:

:ok::ok:
 
Evo ja predlazem da Rusi naprave, nuklearnu elektranu ispred tvoje kuce.



:hahaha: :hahaha: :hahaha:

Немамо потребе за нуклеарном електраном АЛИ ИМАМ ПОТРЕБЕ ДА СЕ ОВДи НАПРАВИ РАВНОТЕЖА У ОДНОСУ НА ОКУПАТОРСКИ БОНДСТИЛ (која реч у преводу значи:челик)

Предлажем да на југу Србије Руси направе ВОЈНУ БАЗУ КОЈА ЋЕ СЕ ЗВАТИ:

ЊЕТ !
:per:
 

Back
Top