Volontiranje u Africi

Volontiraj najpre u Srbiji, potrebni su beraci kajsija, a uskoro u bresaka u Grockoj. Volontirajuci cinis lepu stvar, ispunjavas svoj prazan zivot i potpomazes domacu ekonomiju. Sta ces tamo dole?

samo sam cekao nekog genija da pocne da pametuje.hocu da idem dole jer mi se ide,jer volim afriku i hocu njima da pomognem.radio sam i u srbiju,brao visnje i to ,za dnevnicu,i video kakvi pokvarenjaci postoje,radim 10 dana od jutra do mraka,i posle kad treba da plati on nestane.
 
samo sam cekao nekog genija da pocne da pametuje.hocu da idem dole jer mi se ide,jer volim afriku i hocu njima da pomognem.radio sam i u srbiju,brao visnje i to ,za dnevnicu,i video kakvi pokvarenjaci postoje,radim 10 dana od jutra do mraka,i posle kad treba da plati on nestane.

Ona sve zna , sve jezike govori , svugdje je bila... :dash:

Pogledaj na sajtu infostuda , ja sam vidio nesto za Ugandu ima :think:
 
svidja se i meni Afrika, ali tamo nikad ne bih volontirao...
zasto da se patis tamo, kad imas tu u blizini mnogo zanimljivijih destinacija... eto Grcka,Kipar i sl.
Afrika nije bezbedna, tu je i pitanje higijene, hrane, raznih insekata,...
Od svih tamo drzava za obilazak bih odabrao Keniju i Etiopiju (zbog dobrih ljudi koje sam upoznao odande), ok su i ove severne zemlje (arapske), ali nikako centralnu afriku, posebno ne Nigeriju gde su belci jos uvek jestivi :D
 
svidja se i meni Afrika, ali tamo nikad ne bih volontirao...
zasto da se patis tamo, kad imas tu u blizini mnogo zanimljivijih destinacija... eto Grcka,Kipar i sl.
Afrika nije bezbedna, tu je i pitanje higijene, hrane, raznih insekata,...
Od svih tamo drzava za obilazak bih odabrao Keniju i Etiopiju (zbog dobrih ljudi koje sam upoznao odande), ok su i ove severne zemlje (arapske), ali nikako centralnu afriku, posebno ne Nigeriju gde su belci jos uvek jestivi :D

Jedina normalna zemlja u Africi i jeste Etiopija, ai Juzna Afrka, tamo gde su belci.
 
Volontirao sam na univerzijadi, PREDIVNO iskustvo, nesto najlepse sto mi se desilo u zivotu... :)
Volontirao sam u ORCI ali oni tamos u jako bezobrazni pa ne idem vise... :P
Pre dve godine sam trebao da idem u Austriju da volontiram na evropskom prvenstvu u rukometu i prosao sam u zadnji krug odabira volontera, ali su nam otkazali u poslednji cas jer nisu hteli ni jednog stranog volontera...
Videcu, prijavio sam se za Olimpijadu, ali cu videti od vremena koliko budem imao... :P
Za afriku, ne znam kako oces, ali je jako zajebano, pogotovu zato sto moras da prolazis kroz neke zastitne mere, vakcine, papiri i ta sranja... Ali ako zaista volis afriku i ako smatras da ce ti tamo biti lepo, onda ne treba niko da te zadrzava... ;)
 

Back
Top