Snovi...

Pa obrisaće ti moderator ovu, ne vidim poentu, a i šta se toliko žuriš.
Evo meni je sad bilo potrebno manje od minuta da bih pronašao odgovarajuću temu, šta toliko radiš a na forumu si da nemaš minut vremena :neutral:
 
911s [SK];14492114:
Pa obrisaće ti moderator ovu, ne vidim poentu, a i šta se toliko žuriš.
Evo meni je sad bilo potrebno manje od minuta da bih pronašao odgovarajuću temu, šta toliko radiš a na forumu si da nemaš minut vremena :neutral:

Nemam praksu trazenja tema...i to je to....drugo ljudi se daleko lakse snalaze na tek otvorenoj temi...cesce je citaju itd....
 
Sanjam skoro svaku noc, a juce sam pokusao da dozivim lucidni san, prateci uputstva sa krstarice, i nije mi uspelo ;) Sanjao sam neku pustinju, sve je bilo narandzasto, pa i malobrojno drvece...Sam san nije imao neku radnju...:D
 
U poslednje vreme sanjam mnogo cesce nego pre, ponekad to budu onako bezveze scene, nesto sto ne bih voleo da se desi, a ponekad se dogodi skroz suprotno... Sve u svemu... cesto mi se desi da snovi budu krajnje realni, i da se, kada se probudim, skroz istripujem...
Ponekad mi se desi da sanjam neku osobu koju znam u RL, i da odjednom ta osoba u RL postane gotivna, samo zbog tog sna...
 
u poslednje vreme cesto sanjam nesto.....evo pre 3 noci sam sanjala kako sam se preselila u neku novu zgradu,daleko od one u kojoj sad zivim,i daleko od mojih prijatelja,nisam zelela tu da zivim,sledecu noc sam opet sanjala taj isti stan i kako zivim tu,svo vreme me neka zalost prevladava u snu,a nocas sam sanjala opet zivim u tom stanu,ali bezim i uspevam da dodjem do moje zgrade i osecam se srecna i zadovoljna...pisacu ako bude neki nastavak :D ima moja sestra kao neki sanovnik...pogledam tu znacanje,ali ne pridajem neki veliki znacaj tome :D
 
Sanjam hiper-realne snove,uvek iz prvog lica i radnje/ljude koje možeš videti u stvarnosti.Sinoć sam npr.sanjao kako otvaram oči u sred operacije i vidim uspaničene doktore.:eek:
 
retko kad sanjam..
uglavnom realne snove..al odvratne xD sanjam ljude koje poznajem

zadnje sam sanjala kad sam gledala strah u ulici brestova, bilo mi strashno pa sam sanjala fredija i neke mrtve krvave ljude kako bleje u mojoj sobi i ja kao ne znam sta cu s njima.. :lol: xD
 
Ja sam sanjao romantican san(bas sam debil).... sa uber zgodnom apotekarkomI(koja je imala jedva 19-20 god)... :lol:
Na kraju prizor u nekoj vukojebini na imanju moje tetke na selu, i taman kada su krenle vruce scene sa tom likusom(da ne kazem apotekarkom), probudio sam se...:lol:.... ****! :lol:
 
kad zapamtim san (10% slučajeva) ili je neka totalna konfuzija i pshodelija, uzale tu ljudi koji nemaju vez s vezom na mestima i u sitaciajma koje su tekođe mimo svake konekcije... ili neka sex perverzija koja je realna... ili je on (retko :( )
 
prosle nedelje sam konacno sanjao snove,od toga 3 dana sam sanjao da ubijam ljude ili da pokusavam da uradim,dva puta sam sanjao da se tucem sa jednom te istom osobom i jednom sa sanjao celu notj sex!
 

Back
Top