Snovi...

i ja sam sanjala jednom,neka osoba sa foruma(nzm sad koja,zaboravila sam) mi prica kako je tuzna jer u nekoj kuci na selu su joj ostale neke knjige u podrumu,a u podrumu je bila poplava.....i nocas sam sanjala nesto,nmg da se setim sta,ali znam kada sam ustala srce mi je neverovatno brzo kucalo,i nisam znala gde sam :D.....aj ako se setim,pisacu.....
 
Sanjala sam skoro kako sam sa nekim momkom koji je bio mnogo stariji od mene, ćutljiv neki, klošarkast onako... o_o
A inače, sanjam uglavnom neke momke, i verujem da su kod mene snovi proizvod nekih podsvesnih utisaka ostavljenih u toku dana, or smtg...
Imaju neko značenje, al' ne trudim se da ih provaljujem, jer sanovnik jednostavno ne pomaže. :D
 
Sinoc sam sanjala jedan veoma cudan san,ali me je ujedno i strah,...Sanjala sam svoju babu koja je umrla da je ziva,...i ona je meni dala u snu neki novac koji ja prvo nisam htjela da uzmem,ali sam na kraju uzela samo jednu novcanicu,...a ona je potrcala smijuci se,....sta bi to trebalo da znaci????:dontunderstand:
 
Retko pamtim snove...mada, primetila sam da se u zadnje vreme secam vise nego ranije...
Najcesce sanjam neke osobe iz rl-a....i to u krajnje blesavim situacijama...i u tom trenutku prilicno nemogucim...
A da li mi se snovi ostvaruju...ne...
Sad skoro, pre mozda 2-3 nedelje sam imala lucidan san....prvi put u zivotu....kako je to dobrooo!!.....:D
 
Moji su pravi filmovi, ybt. :eek:

Poslednje sam sanjala da sam, ne znam, valjda osuđena na giljotiranje
i kako čekam da mi odseku glavu, pokušavala sam i da bežim i sve to... :confused:
nisam i neću da pokušam da izvalim šta je :neutral:
 
U zadnje vreme u snu prevrtim 100nepovezanih scena i 100nepovezanih likova.Sinoc sanjala kako zivim u Merkatoru koji se nalazi na nekom planinskom vrhu a unutra me snimili ovi iz "Sve za ljubav" :/
I kad sanjam ujutru se probudim sva komirana i nikakva.
 
ja se secam kada sam bila mala,sanajm ja stojim na 'djavi ovde u ns-u na nekom zidicu i skacem na neku teglu ajvara u cosku dole o.O i to se ponavlja kao da pritiskam dugme replay par puta :D o.O
 
Danas sam sanjao ubedljivo najlepsi san ikada... I could write a tale :lol:

Msm nije bio nesto idilican, ali i dalje sam u rebusu kako je moj mozak uspeo da bude tako kreativan..
 

Back
Top