Split
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Split

Iskusan stevca (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1069

Podrazumevano Split

Split
    Vasa iskustva..najvise me interesuju plaze i cjene (po supermarketima,kaficima)..
    Ove godine planiram otici tamo u avgustu pa da znam sta cu zateci..
    Inace na sajtovima je sve nahvaljeno tako da vise volim cuti iskustva onih koji su vec posjetili ovaj grad...

Primećen član mišomor1 (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Split

Citat Original postavio stevca Pogledaj poruku
    Split
    Vasa iskustva..najvise me interesuju plaze i cjene (po supermarketima,kaficima)..
    Ove godine planiram otici tamo u avgustu pa da znam sta cu zateci..
    Inace na sajtovima je sve nahvaljeno tako da vise volim cuti iskustva onih koji su vec posjetili ovaj grad...
    Ja sam baš iz Splita pa ti valjda mogu dat poneku korisnu infiormaciju prije nego što tema bude zaključana zbog političkih offtopica.

Hranu kupuj u supermarketima "Tommy" i "Studenac" ili "Lidl" i "Kaufland" koji su dostupni na skoro svakom koraku a cijene nisu puno veće ako nisu i manje od primjerice banjalučkih dučana (pretprošlo ljeto sam bio u Banja Luci i neki artkli su bili skuplji tamo nego ovdje, ovo ljeto sam bio u Bihaću i također nisam vidio bitnu razliku).

Plaže: po meni Bačvice su broj jedan, usred grada, more čisto (plava zastavica), prirodni sitni pijesak, spasilačka služba sastavljena od mladih cura i momaka je tu i bdije nad kupaćima, ulaz besplatan (kao i na svim RH plažama), jedino cijene u kafićima nisu baš najprihvatljivije. Istočno od Bačvica je neprekinut niz od par kilometara plaža sve do Žnjana, Tamo je nasuti šljunak koji je bockav i meni se osobno ne sviđa, plaže uređene i čiste, nema gužvi (većina Splićana se kupa izvan svog grada u potrazi za mirnijim mjestima)
    Podno Marjana sa južne strane su Kašjuni također nasuta uređena plaža a u produžetku iste su divlje plaže sa stjenovitim hridima gdje obično odlaze parovi koji žele biti osamljeni.

Što se tiće sigurnosti, nisam imao prilike ni vidjeti ni čuti da je netko imao problema zbog svog podrijetla a i inače, stopa kriminala je niska.
    Poslednji put ažurirao/la mišomor1 : 03.07.2010. u 17:18

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Evo korisnog linka,

Sta videti u Splitu

Inace, kafa od 6-10 Kuna,
    Pivo 10 kuna
    Parce pice 10 kuna,

1 kuna oko 15 dinara,

Kugla sladoleda, 6 kune, 2 su vec previse ...

Cene smestaja, na stanici ce te docekati zene koje nude smestaj, cene su razlicite u zavisnosti od udaljenosti, al za 20 evra bez problema po krevetu, mozda uspete naci i sobu sa 2 kreveta za manje od 40evra, u zavisnosti koliko ostajete ...

Al Split je veliki grad, pa imate veci izbor, za razliku od Makarske ili Trogira gde je mnogo teze, ...

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3049

Citat Original postavio Stara_planina Pogledaj poruku
    Evo korisnog linka,

Sta videti u Splitu

Inace, kafa od 6-10 Kuna,
    Pivo 10 kuna
    Parce pice 10 kuna,

1 kuna oko 15 dinara,

Kugla sladoleda, 6 kune, 2 su vec previse ...

Cene smestaja, na stanici ce te docekati zene koje nude smestaj, cene su razlicite u zavisnosti od udaljenosti, al za 20 evra bez problema po krevetu, mozda uspete naci i sobu sa 2 kreveta za manje od 40evra, u zavisnosti koliko ostajete ...

Al Split je veliki grad, pa imate veci izbor, za razliku od Makarske ili Trogira gde je mnogo teze, ...
    ...

Elita
    Učlanjen
    12.05.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    27
    Reputaciona moć
    875

Na forumu Putovanja nema mesta politickim prepucavanjima i postavljanju sadrzaja vezanih za politiku. Postavljacica teme je lepo napisala sta je interesuje vezano za Split. Budite ljubazni pa se uzdrzite od komentara koji nemaju veze s temom.
    Hvala
    .... prodala bih zvezde za tvoje poljupce...

Buduća legenda Владан (avatar)
    Učlanjen
    11.09.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    964

Citat Original postavio j.e.l.e.n.a. Pogledaj poruku
    Na forumu Putovanja nema mesta politickim prepucavanjima i postavljanju sadrzaja vezanih za politiku. Postavljacica teme je lepo napisala sta je interesuje vezano za Split. Budite ljubazni pa se uzdrzite od komentara koji nemaju veze s temom.
    Hvala
    Само сам је добронамерно посаветовао шта може да је очекује ако буде у Сплиту говорила ЕКАВИЦОМ. Нема ту политке, препуцавања. Боље да припази, него да попије батине као многи од нас.

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

Citat Original postavio drinjaca Pogledaj poruku
    Само сам је добронамерно посаветовао шта може да је очекује ако буде у Сплиту говорила ЕКАВИЦОМ. Нема ту политке, препуцавања. Боље да припази, него да попије батине као многи од нас.
    http://www.kurir-info.rs/planeta/srbi-napadnuti-na-plazi-kod-zadra-govorili-ekavicom-43114.php
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/200...-iz-Novog-Sada
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Primećen član mišomor1 (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio sunchaya Pogledaj poruku
    ...
    Ništa strašno, to se događa u klubovima te vrste (night club sa animir damama).

Čovjek se morao kasnije opravdat pred svojom ženom. A kad je njegova žena nazvala taj klub, odgovoreno je da joj se muž kod njih dobro zabavio

Slične teme

1. Hajduk Split
    Autor alkar u forumu Omiljeni klubovi
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 15.07.2016., 14:46
  2. Split Second
    Autor *JV* u forumu Vožnje i trke
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.05.2010., 00:27
  3. maji split
    Autor Skyline u forumu Natalne karte
    Odgovora: 3