Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Uzvišeni

Primećen član
Banovan
Poruka
985
ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t16870...i-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.
 
ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t16870...i-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.

baš pogleda ovaj link šta si postavio zanimljivo da Turci i Srbi imaju gotovo istovjetann IQ:lol:

slučajnost ili ipak nešto više (ima neka tajna veza)?:roll:
 
Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90

O Uzvišena gluposti, čiji si klon?
Govori ili ćuti zauvek!

:mrgreen:
 
Pa jel ti stvarno mislis da u srbiji zive samo srbi iz srbije. Vekovima nas sabijate na mali prostor ka Srbiji, sa sobom smo nosili secanja sto nasa sto nasih starih a bilo je nasih najmilijih koji su postajali Hrvati. Evo recimo ja imam jednog rodjaka koji je 90 bio srbin, pogodi sta je sad a da ti pomognem deca su mu krstena u rimokatolicanstvo.
 
ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t16870...i-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.



Ne, Hrvati su poseban narod. Ono pokatoliceni Srbi je Seseljeva prica. Ali su mnogi Srbi koji zive u Hrvatskoj morali da se izjasne kao katolici, a mnogi su se izjasnili i kao Hrvati, da im razni skotovi ne bi zagorcavali zivot.
 
Iranska teorija o podrijetlu Hrvata

http://hr.wikipedia.org/wiki/Iranska_teorija_o_podrijetlu_Hrvata

Teorija da su drevni Hrvati stigli u Europu iz Irana razvijala se tijekom 20. stoljeća, a veliku je popularnost stekla nakon osamostaljenja Hrvatske. Otkriveni su stari zapisi i razne sličnosti koji ukazuju na mogućnost da su Hrvati nekad bili iransko pleme

Ime Hrvati, prema suvremenim istraživanjima vuče korijen iz iranske ili arijske riječi, i najvjerojatnije iz proto-arijskog saraswati (sanskrt), koje se kasnije pretvorilo u Harahwaiti. Ono datira iz 3750. godine prije Krista. Ovdje treba znati da su Arya narodi prodrli u Indiju, noseći sa sobom iransko ime i iranski jezik. Danas se oni nazivaju Hindusima (po rijeci Ind) i čine granu Indoeuropskih (Arijskih naroda). Aryan znači 'plemeniti' a prefiks ar- prisutan je kako u imenu Aryan, tako i u raznim drugim nazivima. Čak je i u asirskom postojao naziv Arvat. Ostale razne varijante nalazimo i kod drugih naroda koji su bili u kontaktu sa Hrvatima, a ovaj etnonim ostao je i danas sačuvan imenima naselja i gradova kao u Siriji (Arwata), Chorwat u Indiji, a u Kurdistanu postoji i selo Hrvati. Značenje imena Hrvati moglo bi imati slično značenje koje ima i ime Arya i Harahwaiti.

U jednom rukopisu koji datira iz 1370. pr. Kr. spominju se Hrvati i njihov jezik kao Hurrvuhe. U vremenima Ahemenida, napose kod Kira II. i Darija I. postoji istočna iranska provincija Harauvatya i pleme koje tamo živi nazivano Harauvatis ili Harahvaiti (grč. Arahozija), spominju se 12 puta. Postoje i dva rukopisa koja spominju Hrvate u Iranu u II. i III. stoljeću prije Krista u zemljama Horooouathos i Horoathoi. Godine 318. spominju se Aryans (Arijci) Horites (Huriti) ; 559. govori se o arijskim konjanicima Hrwts s područja Krima i Azova.

Lanac imena koji od III. tisućljeća pr. Kr. povezuje kavkasko-mezopotamsko-iranske Prahrvate s današnjim Hrvatima izgleda ovako:

Huravat - Sarasvat - Aruvat - Harahvaiti - Harvat - Aurvat - Harauvatiš- Harauvatija - Harauvatim - Harauvat - Harahvat - Horohvat - Arivates - Horvathos - Hrovatoi - Crvat - Harvat - Horvat - Hrvat

U prilog iranskog podrijetla Hrvata upućuje i jezik ali i odjeća. :eek:

Danas ipak postoje mnogi realni dokazi koji pobijaju teoriju o slavenskom podrijetlu Hrvata. Prisutnost Hrvata u područjima naseljenim Antima povukao je teoriju o njihovom slavenskom podrijetlu, što je napose odgovaralo panslavistima i pretvorilo se u politički mit. Znanstvena istraživanja o iranskom podrijetlu Hrvata bila su za vrijeme Jugoslavije cenzurirana, i nisu smjela biti publicirana, Hrvatima je povijest pisala politika. Napori da se otkriju dokazi istraživanja o ovom problemu žive već dvjesto godina. Godine 1797. jedan istraživač učinio je studiju o iranskom podrijetlu Hrvata i zaključio da su migrirali iz zapadnog područja stare Perzije. Uništavanjima dokaza tijekom stvaranja Jugoslavije (1918.) daju primjer 'vukovi', bigot (licemjeri)-Slaveni koji su sakupljali ovakve dokaze i uništavali ih. Ova se praksa primjenjivala od 1918. pa do 1990., a njezino nepoštivanje smatralo se kriminalnim činom, četvoricu istraživača ubila je jugoslavenska tajna policija.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t16870...i-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.

Verujem da su u celom Svetu samo Srbi.:roll::dash:
 
ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t16870...i-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.

:rotf::rotf::rotf:, tebe dok je mati nosala ,na snimku su ustanovili da je to kamenac u bubregu:zcepanje::zcepanje::zcepanje:, pripadnice krapinskog pracoveka:mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top