Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

Pogledaj rezultate ankete: Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

Glasova
54. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da

31 57,41%
  • Ne

23 42,59%
Strana 1 od 12 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 293

Tema: Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

Primećen član
    Učlanjen
    06.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t168705-0-Istrazivanje-Nemci-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.

Buduća legenda Derer (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    754

Podrazumevano Re: Vjerujete li da su Hrvati pokatoličeni Srbi?

boli srpsko poriJeklo a?
    ebiga,krv nije voda
    zato nam genetski otpad i posecuje forum u tolikoj kolichini lol
    ALL THESE WORLDS ARE YOURS EXCEPT EUROPA. ATTEMPT NO LANDINGS THERE.

Primećen član
    Učlanjen
    19.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja virujem da su i Poljaci pokatoličeni srbi i Španjolci također

Domaćin JA SUMADINAC (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    156

Narod sa vise kompleka od hrvata sigurno ne postoji a za njihovo poreklo ,iskreno,bas me briga.Daleko im lepa kuca.

Aktivan član U-Boot (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio JA SUMADINAC Pogledaj poruku
    Narod sa vise kompleka od hrvata sigurno ne postoji a za njihovo poreklo ,iskreno,bas me briga.Daleko im lepa kuca.
    imaju jedni malo istočnije od nas!

Buduća legenda cizmice (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    616

Sto ima tu sa se vjeruje ili ne.

Hrvati su Srbi... i ne samo hrvati. Srbi su esencija zivota na zamlji!
    Nekada sam bio uobrazen - sada sam savrsen

Primećen član
    Učlanjen
    19.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio JA SUMADINAC Pogledaj poruku

Pa okani se ti Hrvata stalno govorite protiv njih a svaki dan otvorite 20 novih tema o Hrvatima

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ,TARASA BULJBA Pogledaj poruku
    Pa okani se ti Hrvata stalno govorite protiv njih a svaki dan otvorite 20 novih tema o Hrvatima

A ti se ne skidas sa srpskog foruma. Hajde lepo priznaj da nas volis.

Aktivan član U-Boot (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Uzvišeni Pogledaj poruku
    ANKETA SAMO ZA SRBE!

Dakle, ovo je vrlo važno pitanje, jer će mi ova anketa dat uvid koliko su Srbi (ne)obrazovani i (ne)inteligentni. Dakle, tvrdnja da su Hrvati pokatoličeni Srbi sigurno spada u top 3 najvećih provala u povijesti multiverzuma, te mene zanima igra li važnu ulogu u Srbiji. Molim samo Srbe da glasuju iskreno.

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90 (http://www.elitesecurity.org/t168705-0-Istrazivanje-Nemci-prvi-Srbi-poslednji-po-inteligenciji-Evropi). Bilo bi veliko iznenađenje kad bi većina glasovala za "Ne, " no to bi bilo nevjerojatno i srušilo moje predodžbe i teorije, ne vjerujem da će se to dogoditi.
    baš pogleda ovaj link šta si postavio zanimljivo da Turci i Srbi imaju gotovo istovjetann IQ

slučajnost ili ipak nešto više (ima neka tajna veza)?

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dakle, u tvrdnju da su Hrvati pokatoličeni Srbi (i sve uz nju vezano: Dubrovnik stari srpski grad; Mavs, Jupitev, Satuvn, Uvan, Veneva, Neptun, Mevkuv) može povjerovati samo osoba čiji je IQ ispod 90 i koja nema završena bar prva 4 razreda osnovne škole. Moguće je da takvih ima dosta u Srbiji: nisu poznati po obrazovanosti, a prosječan im je IQ najmanji u Europi, ispod 90
    O Uzvišena gluposti, čiji si klon?
    Govori ili ćuti zauvek!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

tko ce ga znati ali da su oboji isti jesu brate.

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

nije da nešto intenzivno verujem
    al nije ni da sumnjam
    previše je isti jezik da bi zajednički predak došao u pitanje
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Zainteresovan član kmetsiman (avatar)
    Učlanjen
    09.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    30

Pa jel ti stvarno mislis da u srbiji zive samo srbi iz srbije. Vekovima nas sabijate na mali prostor ka Srbiji, sa sobom smo nosili secanja sto nasa sto nasih starih a bilo je nasih najmilijih koji su postajali Hrvati. Evo recimo ja imam jednog rodjaka koji je 90 bio srbin, pogodi sta je sad a da ti pomognem deca su mu krstena u rimokatolicanstvo.

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ANKETA SAMO ZA SRBE!

Ne, Hrvati su poseban narod. Ono pokatoliceni Srbi je Seseljeva prica. Ali su mnogi Srbi koji zive u Hrvatskoj morali da se izjasne kao katolici, a mnogi su se izjasnili i kao Hrvati, da im razni skotovi ne bi zagorcavali zivot.

Buduća legenda
    Učlanjen
    10.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1649

Iranska teorija o podrijetlu Hrvata

http://hr.wikipedia.org/wiki/Iranska_teorija_o_podrijetlu_Hrvata

Teorija da su drevni Hrvati stigli u Europu iz Irana razvijala se tijekom 20. stoljeća, a veliku je popularnost stekla nakon osamostaljenja Hrvatske. Otkriveni su stari zapisi i razne sličnosti koji ukazuju na mogućnost da su Hrvati nekad bili iransko pleme

Ime Hrvati, prema suvremenim istraživanjima vuče korijen iz iranske ili arijske riječi, i najvjerojatnije iz proto-arijskog saraswati (sanskrt), koje se kasnije pretvorilo u Harahwaiti. Ono datira iz 3750. godine prije Krista. Ovdje treba znati da su Arya narodi prodrli u Indiju, noseći sa sobom iransko ime i iranski jezik. Danas se oni nazivaju Hindusima (po rijeci Ind) i čine granu Indoeuropskih (Arijskih naroda). Aryan znači 'plemeniti' a prefiks ar- prisutan je kako u imenu Aryan, tako i u raznim drugim nazivima. Čak je i u asirskom postojao naziv Arvat. Ostale razne varijante nalazimo i kod drugih naroda koji su bili u kontaktu sa Hrvatima, a ovaj etnonim ostao je i danas sačuvan imenima naselja i gradova kao u Siriji (Arwata), Chorwat u Indiji, a u Kurdistanu postoji i selo Hrvati. Značenje imena Hrvati moglo bi imati slično značenje koje ima i ime Arya i Harahwaiti.

U jednom rukopisu koji datira iz 1370. pr. Kr. spominju se Hrvati i njihov jezik kao Hurrvuhe. U vremenima Ahemenida, napose kod Kira II. i Darija I. postoji istočna iranska provincija Harauvatya i pleme koje tamo živi nazivano Harauvatis ili Harahvaiti (grč. Arahozija), spominju se 12 puta. Postoje i dva rukopisa koja spominju Hrvate u Iranu u II. i III. stoljeću prije Krista u zemljama Horooouathos i Horoathoi. Godine 318. spominju se Aryans (Arijci) Horites (Huriti) ; 559. govori se o arijskim konjanicima Hrwts s područja Krima i Azova.

Lanac imena koji od III. tisućljeća pr. Kr. povezuje kavkasko-mezopotamsko-iranske Prahrvate s današnjim Hrvatima izgleda ovako:

Huravat - Sarasvat - Aruvat - Harahvaiti - Harvat - Aurvat - Harauvatiš- Harauvatija - Harauvatim - Harauvat - Harahvat - Horohvat - Arivates - Horvathos - Hrovatoi - Crvat - Harvat - Horvat - Hrvat

U prilog iranskog podrijetla Hrvata upućuje i jezik ali i odjeća.

Danas ipak postoje mnogi realni dokazi koji pobijaju teoriju o slavenskom podrijetlu Hrvata. Prisutnost Hrvata u područjima naseljenim Antima povukao je teoriju o njihovom slavenskom podrijetlu, što je napose odgovaralo panslavistima i pretvorilo se u politički mit. Znanstvena istraživanja o iranskom podrijetlu Hrvata bila su za vrijeme Jugoslavije cenzurirana, i nisu smjela biti publicirana, Hrvatima je povijest pisala politika. Napori da se otkriju dokazi istraživanja o ovom problemu žive već dvjesto godina. Godine 1797. jedan istraživač učinio je studiju o iranskom podrijetlu Hrvata i zaključio da su migrirali iz zapadnog područja stare Perzije. Uništavanjima dokaza tijekom stvaranja Jugoslavije (1918.) daju primjer 'vukovi', bigot (licemjeri)-Slaveni koji su sakupljali ovakve dokaze i uništavali ih. Ova se praksa primjenjivala od 1918. pa do 1990., a njezino nepoštivanje smatralo se kriminalnim činom, četvoricu istraživača ubila je jugoslavenska tajna policija.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Vjerujete li da su Nijemci arijevska rasa odnosno da njihovim venama teče "plava" krv?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.10.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

mozda su srbi hrvati,ko ce ga znati...

Iskusan Übermensch (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    90

Citat Original postavio Aveiro Pogledaj poruku
    Vjerujete li da su Nijemci arijevska rasa odnosno da njihovim venama teče "plava" krv?
    za plavu krv ne...ali ima nesto sto ih cini naprednijim od drugih u to sam uveren..

Legenda gica (avatar)
    Učlanjen
    07.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    647

zašto spamuješ temu uzvišenom?
    emancipate yourselves from mental slavery
    none but ourselves can free our minds

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Übermensch Pogledaj poruku
    za plavu krv ne...ali ima nesto sto ih cini naprednijim od drugih u to sam uveren..
    Tu se moze naslutiti da su ipak arijevska rasa.

Primećen član
    Učlanjen
    25.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Narodni Tribun Pogledaj poruku
    Ne, Hrvati su poseban narod. Ono pokatoliceni Srbi je Seseljeva prica. Ali su mnogi Srbi koji zive u Hrvatskoj morali da se izjasne kao katolici, a mnogi su se izjasnili i kao Hrvati, da im razni skotovi ne bi zagorcavali zivot.
    ..moj mjeseče..

Veoma poznat slavka69 (avatar)
    Učlanjen
    07.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    154

ANKETA SAMO ZA SRBE!

Verujem da su u celom Svetu samo Srbi.
    Žene ne znaju da poštuju, nego da vole.

Veoma poznat
    Učlanjen
    22.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Apotekar Pogledaj poruku
    ..moj mjeseče..

Evo malo hrvatske "inteligencije".

Iskusan kajzersoza (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    329

ANKETA SAMO ZA SRBE!

, tebe dok je mati nosala ,na snimku su ustanovili da je to kamenac u bubregu, pripadnice krapinskog pracoveka

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kakvih sve ima pacijenata, pa to je cudo.

Slične teme

1. DALI SU POLJACI POKATOLIČENI SRBI???
    Autor ,TARASA BULJBA u forumu Politika
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 19.06.2010., 01:45
  2. Ako su hrvati pokatoliceni srbi-koje to srpske osobine imaju?
    Autor snoshaj efendija u forumu Politika
    Odgovora: 304
    Poslednja poruka: 11.06.2010., 11:07
  3. Srbi ili Hrvati
    Autor никола82 u forumu Politika
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 11.06.2010., 03:14
  4. Hrvati vs. Srbi
    Autor shut_up u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 05.03.2008., 12:53
  5. Hrvati vs. Srbi