Šta osećate kad saznate da će žena abortirati vaše dete

Mada na vashu inicijativu bi mogao da se uvede zakon da i drugi roditelj ima pravo da stopira abortus...ili bilo kakvu intervenciju na zivom detetu.....SA OBAVEZAMA TREBALE BI DA SLEDE I PRAVA I ODGOVORNOSTI, kad postoji izdrzavanje, alimentacija za pozitivnu odluku , treba da postoji i mogucnost uticaja za negativnu odluku...

Mada iskreno zalim dete koje ce preziveti torturu nezeljenosti od strane majke u stomaku , zbog zelje oca da se istera do kraja.....
 
Odakle ti samo ideja za ovu temu, verovatno imas neke fobije u vezi s trudnocom i porodjajem, ili frustracije, no dobro.
Bitna je prevencija, tako da ne bih slao svoj Alfa odred ka prirodnom cilju, buduci da sam svestan uzrocne veze izmedju polnog cina i zaceca. E sad, ako se nekim slucajem to ipak desi, ne verujem da bih i zeleo dete sa osobom koja ga ne zeli. Zena svakako ima i treba da ima pravo na abortus, ali njena odluka bi verovatno dovela do zahladjenja u nasim odnosima. Ipak, mislim da je veca odgovornost abortirati nego izneti trudnocu, jer u prvom slucaju uskracuje se shansa zivom bicu u nastajanju. Tako da odluka nije laka.

If you knew a woman who was pregnant, who had 8 kids already, three who were deaf, two who were blind, one mentally retarded, and she had syphilis, would you recommend that she have an abortion?
Da cujem vase odgovore na ovo pitanje?
 
random_cloud_form:
Odakle ti samo ideja za ovu temu, verovatno imas neke fobije u vezi s trudnocom i porodjajem, ili frustracije, no dobro.
Bitna je prevencija, tako da ne bih slao svoj Alfa odred ka prirodnom cilju, buduci da sam svestan uzrocne veze izmedju polnog cina i zaceca. E sad, ako se nekim slucajem to ipak desi, ne verujem da bih i zeleo dete sa osobom koja ga ne zeli. Zena svakako ima i treba da ima pravo na abortus, ali njena odluka bi verovatno dovela do zahladjenja u nasim odnosima. Ipak, mislim da je veca odgovornost abortirati nego izneti trudnocu, jer u prvom slucaju uskracuje se shansa zivom bicu u nastajanju. Tako da odluka nije laka.


If you knew a woman who was pregnant, who had 8 kids already, three who were deaf, two who were blind, one mentally retarded, and she had syphilis, would you recommend that she have an abortion?
Da cujem vase odgovore na ovo pitanje?
Hey man! How many women do you know, that had that many children who were disabled? That's a phantasy example. In heavy cases the woman should be able, to decide, if she want's an abortion or not. Still she should be able to decide in any case.
 
littlefoot:
Ljubav ili ne-ljubav (nećemo sad o tome), uglavnom u vezi ste sa devojkom/ženom (nebitno) koja ,naravno, ima pravo odlučivanja šta će sa svojim telom i odluči da abortira vaše dete.
Kako bi reagovali, kako se osećali?

Postoje teme o kojima se nikako ne može raspravljati hipotetički. Ovo je tipičan primer.

Jer, život je toliko složen, komplikovan i zamršen ... Šta bi bilo kad bi bilo ? A jel' ona zdrava ? A jel' on ima posao ? A jel' imaju gde da žive ? A jel' su punoletni ? A jel on iz inostranstva ? A da li je on možda već oženjen ? A da li je ona možda 10 god. starija od njega ?
 
inspirion:
littlefoot:
Znači 1:0 je za prave muškarce vs pi*kica :wink:

Ma vazi. Samo ti sebe zabavljaj ovde po forumu sa svojim temema.

Muskarac je onaj ko obezbedi srecnu porodicu a ne brojcanu.

potpuno se slazem.
i beksrajno mi je idiotski kad cujem da im se "desilo". eto, zaigrala se deca pa posle je on proglasen za skota sto nije pazio a ona je svetica, divno dete, zivot joj je upropastio... fuj.
 

Back
Top