VECITO PITANJE BEZ ODGOVORA

Ko je stetan po interese drzave Srbije?

  • Takozvani strani placenici i domaci izdajnici

  • Takozvane lazne patriote

  • Stetni su i jedni i drugi

  • Korisni su i jedni i drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Ocekujem zdravu i konstruktivnu diskusiju.
biggrin22.gif





PS. Ucesce na temi strogo zabranjeno hrvatskim spamerima i provokatorima!
images
 
Pretpostavljam da je to neko kome su puna usta patriotizma u teoriji, a u praksi je velika stetocina.:think:

Po meni je lazni patriota onaj potajni komunista, koga briga za kolektivno, samo gleda kako da muva i maznjava za svoj dzep, a puna su mu usta patriotizma.

Ako porez ne plati (ma koja da je vlast) taj vec nije patriota, nego vucibatina.
 
Poslednja izmena:
Pretpostavljam da je to neko kome su puna usta patriotizma u teoriji, a u praksi je velika stetocina.:think:

Истина је да је сам појан патритизма у солидној мери искомпромитован захваљујући појединим политичарима док се са друге стране опет од стране политичара тај појам односно особина жели представити као нешто што је лоше и непожељно.
Али не може се деловање појединца пројектовати на народ у целини.Слажем се да има оних којима су пуна уста патриотизма а џепови пуни пара,које су напунили поткрадајући државу и за њих се не може рећи да су патриоте иако се они тако представљају али има и оних који према држави гаје истинска осећања иако су им празни и џепови и стомаци.
 
Истина је да је сам појан патритизма у солидној мери искомпромитован захваљујући појединим политичарима док се са друге стране опет од стране политичара тај појам односно особина жели представити као нешто што је лоше и непожељно.
Али не може се деловање појединца пројектовати на народ у целини.Слажем се да има оних којима су пуна уста патриотизма а џепови пуни пара,које су напунили поткрадајући државу и за њих се не може рећи да су патриоте иако се они тако представљају али има и оних који према држави гаје истинска осећања иако су им празни и џепови и стомаци.


Mislim da je to ipak, malo siri problem.
 
Прва ствар коју треба дефинисати је шта је то интерес државе,и ако тако нешто уопште постоји треба водети ко га је дефинисао ?
Тек након тога можемо говорити о онима који нам подмећу клипове у точкове.
 
Definitivno nam najvise steti nesloga medju nama samima, da nije toga sve bi bilo i lakse i podnosljivije.

Ali dok god citam izjave Srba tipa "njaveci neprijatelji Srba su Srbi komunisti i Srbi demokrate", onda oni pravi neprijatelji Srbije imaju lak posao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top