kuler za MX 440 ?

sonne:
FaXcooL:
U bilo kom servisu racunara i kostaju oko 100 din. A je ne znam da li je tolika nauka zakaciti kuler na FX 5200 Magic pa moraju da mi odlazu nedelju dana za te gluposti... :evil:

Nema nikakvog smisla kaciti kuler na Magic karticu!!!

E pazi ovamo : vec sam rekao na topicu HARDVER da je graficka pocela da frejmuje kada sam podigao rezoluciju sa 800x600 na 1280x1024 u igrici Generals Zero : Hour. I od tada neperetsano secka. Secka cak i 3D screensaver.
Nosio sam u servis i rekli su mi da je pocela da se greje i da trebaju da joj stave kuler ali trenutno nemaju...
 
FaXcooL:
sonne:
FaXcooL:
U bilo kom servisu racunara i kostaju oko 100 din. A je ne znam da li je tolika nauka zakaciti kuler na FX 5200 Magic pa moraju da mi odlazu nedelju dana za te gluposti... :evil:

Nema nikakvog smisla kaciti kuler na Magic karticu!!!

E pazi ovamo : vec sam rekao na topicu HARDVER da je graficka pocela da frejmuje kada sam podigao rezoluciju sa 800x600 na 1280x1024 u igrici Generals Zero : Hour. I od tada neperetsano secka. Secka cak i 3D screensaver.
Nosio sam u servis i rekli su mi da je pocela da se greje i da trebaju da joj stave kuler ali trenutno nemaju...

Nisi nam rekao o kojoj kartici je rec ali nam ono Magic govori da je rec o nekom 64-robitnom asusu koji je obogaljen sam po sebi sa kulerom ili bez njega!
 
hehe.. pogledaj malo bolje drugi post na temi...

ASUS GeForce FX 5200 Magic v. 9520 od 128MB. Rekao sam, pocelo je da secka onda kada sam podigao rezoluciju sa 800x600 na 1280x1024 u GenerlaS-u. E onda se malo stabilizovala. Ali, instaliram 3D Mark 2005 , uradim neke testove i opet pocne... :cry:
 
FaXcooL:
hehe.. pogledaj malo bolje drugi post na temi...

ASUS GeForce FX 5200 Magic v. 9520 od 128MB. Rekao sam, pocelo je da secka onda kada sam podigao rezoluciju sa 800x600 na 1280x1024 u GenerlaS-u. E onda se malo stabilizovala. Ali, instaliram 3D Mark 2005 , uradim neke testove i opet pocne... :cry:

Pogledao sam i ??? ... i dalje ne vidim sta zelis da mi kazes?!?
 
FaXcooL:
sonne:
Nisi nam rekao o kojoj kartici je rec ...

Sad zelim samo da te pitam sta preporucujes? Ima li leka uopste? Da li kartice moze da radi kao sto je pre radila..?

Ako sada radi losije nego pre onda zasigurno ima nade da ce opet tako proraditi. Ja sam samo hteo da ti kazem da problem definitivno nije u kuleru pa ni u kartici jer je neverovatno da kartica sama od sebe izgubi performanse. Resenje problema pre treba traziti u drajverima za karticu ili u instalaciji samog OS-a.
 
Pa nije do OS-a sigurno... probao sam je i na WIn XP Sp2, i na Win 98 SE i na Win 2000 Pro SP4 i svda se ponasa isto... a samo prva 3 dana je radila kako treba, a zatim je pocelo da secka i da frejmuje... I meni je bila ta cudna preporuka oko kulera, ali nije veliki ulog pa zato vredi pokusati...

BTW
v9520m.jpg
... to je moj pacijent ... :lol:
 

Back
Top