Shta bi vi radili?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Topla Sarma

Zainteresovan član
Poruka
321
On je rekao da ce doci 2.jula, tj juche. Doshao je iz druge drzzave, da me vidi, bude sa mnom..dolazio je par puta ranije.
rekla sam da cu ga chekati. i odjednom...shvatila sam - ja ne zzelim da budem s njim..ja sam mozzda u dushi rasista..pa da..al nema veze..u stvari oduvek sam volela skinse..al to nije tema..:confused:
znachi avion je sleteo u 22 h sinoc..i ja ga nisam chekala..ostao je sam tako..jadan ..u tudjoj drzzavi..a od mene je dobio poruku da mi je umro rodjak i da idem u Hrvatsku. i to je to. :confused:
nishta vishe. i nikakav odgvor od njega. mislim da se sk.enjao. :confused:

ali ja ne zzelim da budem s njim, a nikad nisam znala da raskinem kako treba..da sam mu bar rekla preko maila, chovek se ne bi cimao da dolazi bezveze...poslala sam sms kad je vec bio u avionu...bedak :confused:
mislim da nosim neko prokletstvo da moram da povredjujem dechake, jer sam debil. :confused:

kako bi vi postupili da ste na mom mestu?

btw kad se vracam sa puta? :neutral:

btw2 morala sam da slazzem :neutral:
 
Ček malo Sarmice, ako ti preferiraš skinjare, onda te je on ebo kao ilegalac :confused:
Ako čuju ballheads-i, ima da te oćelave kao simpatizera crnog pitona :lol:

E, što si ložila čoveka, ja bih ti ebo sve po spisku da me ispališ tako :neutral:
 
iskreno, baš je jadno i odvratno
em si ga slagala, em si to uradila kada je već stigao u zemlju, ono, najmanje što si mogla je da to ranije uradiš
i što se uopšte vraćaš sa puta, mislim koji je razlog?
šta god da bih uradila uradila bih pre nego što čovek dodje u zemlju, ako već ne želim da ga vidim
 
Ček malo Sarmice, ako ti preferiraš skinjare, onda te je on ebo kao ilegalac :confused:
Ako čuju ballheads-i, ima da te oćelave kao simpatizera crnog pitona :lol:

E, što si ložila čoveka, ja bih ti ebo sve po spisku da me ispališ tako :neutral:
nisam htela ybt :confused:
mislim oladila sam se
iskreno, baš je jadno i odvratno
em si ga slagala, em si to uradila kada je već stigao u zemlju, ono, najmanje što si mogla je da to ranije uradiš
i što se uopšte vraćaš sa puta, mislim koji je razlog?
šta god da bih uradila uradila bih pre nego što čovek dodje u zemlju, ako već ne želim da ga vidim
znam sve..ali shta da radim sad..sra, nje u svakom sluchajuuu
pa providno je da se ne vratim za nedelju dana a?
 
On je rekao da ce doci 2.jula, tj juche. Doshao je iz druge drzzave, da me vidi, bude sa mnom..dolazio je par puta ranije.
rekla sam da cu ga chekati. i odjednom...shvatila sam - ja ne zzelim da budem s njim..ja sam mozzda u dushi rasista..pa da..al nema veze..u stvari oduvek sam volela skinse..al to nije tema..:confused:
znachi avion je sleteo u 22 h sinoc..i ja ga nisam chekala..ostao je sam tako..jadan ..u tudjoj drzzavi..a od mene je dobio poruku da mi je umro rodjak i da idem u Hrvatsku. i to je to. :confused:
nishta vishe. i nikakav odgvor od njega. mislim da se sk.enjao. :confused:

ali ja ne zzelim da budem s njim, a nikad nisam znala da raskinem kako treba..da sam mu bar rekla preko maila, chovek se ne bi cimao da dolazi bezveze...poslala sam sms kad je vec bio u avionu...bedak :confused:
mislim da nosim neko prokletstvo da moram da povredjujem dechake, jer sam debil. :confused:

kako bi vi postupili da ste na mom mestu?

btw kad se vracam sa puta? :neutral:

btw2 morala sam da slazzem :neutral:

ti si za ubijanje.... našla si kad da se setiš.....:dash:
siroto stvorenje...:confused:

ne nosiš nikakvo prokletstvo nego nikad verovatno nisi bila povredjena na način da shvatiš da nije ni lepo ni lako kad te neko povredi....
 
:lol:
a shta mu fali..snashao se..uzeo sobu u hotelu nije glup :mrgreen:

aj skee.njajte me..
bila sam povredjena naravno..nego slabo mi radi struja u glavi...kasno palii..nisam ga zvala..ebe mi se..zzao mi je..shta da radim
 
:lol:
a shta mu fali..snashao se..uzeo sobu u hotelu nije glup :mrgreen:

aj skee.njajte me..
bila sam povredjena naravno..nego slabo mi radi struja u glavi...kasno palii..nisam ga zvala..ebe mi se..zzao mi je..shta da radim

Nema šanse da te syebe bilo ko, uradila si šta si želela,
razmišljaj u pravcu kako si ti njega s.*****la i šta sve može da mu se desi,
dok obija pločnike velegrada u potrazi za tobom :(

Opet, kažem ako nije mentol i ako nije već otišao nazad :lol:
 
a shto si morala da slazesh?

trebala si progutati do kraja ono shto si zakuvala da ne kazem zas*ala sama sebi
pa shta bi ti radila?
Nema šanse da te syebe bilo ko, uradila si šta si želela,
razmišljaj u pravcu kako si ti njega s.*****la i šta sve može da mu se desi,
dok obija pločnike velegrada u potrazi za tobom :(

Opet, kažem ako nije mentol i ako nije već otišao nazad :lol:

nece on mene da trazzi..nisam bre tu...a ide na exit 8.og..bash ce da se vraca
 
Ti si sama sebi za komplikovala a, koliko god bolno bilo za njega, moglo je biti tako jednostavno i mnogo bi manje problema donelo.
Znam da nema svrhe pricati sta si trebala da uradis, jer vreme ne mozes da vratis, pa to nema za cilj nista sem da se ne osecas jos vise krivom, pa cu to zaobici, iako tesko odolevam da te ne pitam zasto nisi bila iskrena i otvorena i postedela ga bespotrebnih muka i dovodjenja i tako neprijatnu i nezahvalnu poziciju, prvenstveno nezasluzeno.

Mislim da treba da se suocis sa svojim lazima, najmanje sto dugujes nekom ko za tebe leti iz jedne drzave u drugu je da ga ispostujes, a najbolji nacin za to je iskrenost. Ja bih ga na tvom mestu pozvala i sve mu objasnila. ne bih se izvinjavala, to je smesno, kao da bi mu to izvinjenje ista znacilo.

Treba da zna istinu, manje ce da pati za tobom kad sazna da ga nisi vredna, jer si ga pustila da napravi budalu od sebe.
 
Znam da nema svrhe pricati sta si trebala da uradis, jer vreme ne mozes da vratis, pa to nema za cilj nista sem da se ne osecas jos vise krivom, pa cu to zaobici, iako tesko odolevam da te ne pitam zasto nisi bila iskrena i otvorena i postedela ga bespotrebnih muka i dovodjenja i tako neprijatnu i nezahvalnu poziciju, prvenstveno nezasluzeno.

Pa puuusto zeensko :(
 
On je rekao da ce doci 2.jula, tj juche. Doshao je iz druge drzzave, da me vidi, bude sa mnom..dolazio je par puta ranije.
rekla sam da cu ga chekati. i odjednom...shvatila sam - ja ne zzelim da budem s njim..ja sam mozzda u dushi rasista..pa da..al nema veze..u stvari oduvek sam volela skinse..al to nije tema..:confused:
znachi avion je sleteo u 22 h sinoc..i ja ga nisam chekala..ostao je sam tako..jadan ..u tudjoj drzzavi..a od mene je dobio poruku da mi je umro rodjak i da idem u Hrvatsku. i to je to. :confused:
nishta vishe. i nikakav odgvor od njega. mislim da se sk.enjao. :confused:

ali ja ne zzelim da budem s njim, a nikad nisam znala da raskinem kako treba..da sam mu bar rekla preko maila, chovek se ne bi cimao da dolazi bezveze...poslala sam sms kad je vec bio u avionu...bedak :confused:
mislim da nosim neko prokletstvo da moram da povredjujem dechake, jer sam debil. :confused:

kako bi vi postupili da ste na mom mestu?

btw kad se vracam sa puta? :neutral:

btw2 morala sam da slazzem :neutral:

Sada ću malo oštro, pa da te pripremim. :) Gde je tebi duša, malecka, imaš li je uopšte? :besna::besna: Da li ikada staviš sebe na tudje mesto i malo se "izmestiš" iz svoje perspektive u tudju kožu? Kako bi tebi bilo da si ti bila na njegovom mestu? Krenula, soputovala, nema ko da te sačeka, javljaju ti tek u avionu da se gospodjica neće pojaviti...Bez premca sramno i krajnje nepotrebno. Treba da te bude debelo sram, ako stida i srama imalo imaš. Jeee, kako ti nije bilo žao? Pa, zar je to tešk bilo reći pre puta, nisam sigurna da treba da dolazisš, ili hajde da samo još malo sačekamo, ili u krajnjem slučaju da si se predomislila..pa, da je i drugi grad, jel ti mala milsiš da je to najpre jeftino?? Zatim jel taj čovek kao na zvoncetu, svako poseduje svoje vreme, taj put košta??? I sve to materijalno da zanemarim..jer materijalista nikada nisam bila...želim ti isti osćeja koji je imao on...da vidiš kako je to sedeti na aerodromu sam a nema ko da te sačeka i još u drugoj zemlji...da, imaš problem...jer normalna osoba ne povredjuje ni sebe ni druge...površna si ili samo nezrela ili jedno i drugo,ali nema opravdanja valjda imaš mozak i emocije da shvatiš šta valja a šta je pogrešno? ...to ne vredi pričati, moraš imati takav osećaj i ružno je reći, mora Vam se tako šta desiti da bi videli kakav je to osećaj...naravno, kome ja to pričam...svašta i od mene...i kao što u životu biva, ja ti najiskrenije želim da ti se tako nešto nikada ne dogodi, već da iz svega izvučeš nenormalnu pouu, da se izvineš momku..ti si mlada i milsiš da su fini...i sada zamilsi da je to bio možda neki drugi tip ličnosti, nekakav drugi čovek ..taj možda ne bi reagovao na tako lep nači kao on...treba da se stidiš, zaista. UZmi se u pamet što pre, izvini se čoveku to mu duguješ. Barem toliko. Takve kao ti..ne znam...kel Vi imate "genetsku grešku" da povredjujete one koji su prema Vama fini? Ako imate, onda barem budite dovoljno dostojni sebe, da ako već ne možete da vratite dobrim, da ne vratite zlim...a kada Vas život pukne tamo gde najviše boli, onda se pitate, a što baš meni? Jer draga, sve se vraća i sve se plaća i na svakoga dodje red pa svima po zasluzi ...dobro iščitaj sve ovo, setićeš me se kroz par godina...Sve najbolje...:cmok:
 
Poslednja izmena:
pa shta bi ti radila?


nece on mene da trazzi..nisam bre tu...a ide na exit 8.og..bash ce da se vraca

pa vjerovatno se se ne bih ni dovela u takvu situaciju,ili bih se izvukla ranije,da ne dolazi zbog mene ranije...

ili bi bar imala dovoljno obraza da se suocim face to face...

ali dobro,nisi ni ti glupa...:lol:
ovako si ostavila opciju da ako ti se opet priyebe s njim,mozesh da ga cimnesh...ono kao,proshla zalost ovo ono :lol:
 
Mislim da treba da se suocis sa svojim lazima, najmanje sto dugujes nekom ko za tebe leti iz jedne drzave u drugu je da ga ispostujes, a najbolji nacin za to je iskrenost. Ja bih ga na tvom mestu pozvala i sve mu objasnila. ne bih se izvinjavala, to je smesno, kao da bi mu to izvinjenje ista znacilo.

Treba da zna istinu, manje ce da pati za tobom kad sazna da ga nisi vredna, jer si ga pustila da napravi budalu od sebe.
a ti nikad nisi raskinula s nekim bez ijedne rechi?
ljudi, ste vi sveci ili shta?
zaebala sam, jedem se, nije mi lako..ali ne zzelim da se suochavam i objashnjavam..a da li sam ga vredna ili ne..ihh ok ispala sam djubre..a da ga nisam vredna ne bi se cimao a :confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top