Kanada Family Class
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Kanada Family Class

Početnik
    Učlanjen
    12.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kanada Family Class

Zdravo svima ! Interesuje me dali neko zna oko tog sponzorisanja, ti rođaci su ustvari rođaci mojoj pokojnoj ženi i imaju želju da nas povedu tamo,nas mene i moju decu? Ima mog zanimanja na NOC-u!
    HVALA

Početnik
    Učlanjen
    02.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kanada Family Class

Citat Original postavio garovicdejan Pogledaj poruku
    Zdravo svima ! Interesuje me dali neko zna oko tog sponzorisanja, ti rođaci su ustvari rođaci mojoj pokojnoj ženi i imaju želju da nas povedu tamo,nas mene i moju decu? Ima mog zanimanja na NOC-u!
    HVALA
    Sve je moguce, samo to u njihovim "ocima" nisu "blizi" rodjaci, tako da ....

Početnik
    Učlanjen
    12.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NOC9990. Pogledaj poruku
    Sve je moguce, samo to u njihovim "ocima" nisu "blizi" rodjaci, tako da ....
    Hvala,znam da to kod njih nije bližnji rođak ali se nadam jer on(rođak) tamo radi kao policajac!

Obećava korana02 (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Koliko ja znam postoji mogućnost da vaš rodjak sponzoriše jednog svog rodjaka koji živi izvan Kanade, pod uslovom da nema bližeg živog rodjaka (od tog koga hoće da sponzoriše) ni u Kanadi ni van nje.
    Evo pogledajte na ovom linku o sponzorstvu, na srpskom je http://www.montenegro-canada.com/articles/article/2019774/26511.htm
    Posle toga pogledajte obavezno i zvaničan sajt http://www.cic.gc.ca/english/index.asp
    App12/09~ AOR 1/10~ Doc.req.1/10~ Doc.sent 3/10~ Med.req.06/09~ Visa 10/10

Početnik
    Učlanjen
    12.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio korana02 Pogledaj poruku
    Koliko ja znam postoji mogućnost da vaš rodjak sponzoriše jednog svog rodjaka koji živi izvan Kanade, pod uslovom da nema bližeg živog rodjaka (od tog koga hoće da sponzoriše) ni u Kanadi ni van nje.
    Evo pogledajte na ovom linku o sponzorstvu, na srpskom je http://www.montenegro-canada.com/articles/article/2019774/26511.htm
    Posle toga pogledajte obavezno i zvaničan sajt http://www.cic.gc.ca/english/index.asp
    Da, hvala! To što ja kažem rođak on je ustvari pok. žene zet,t.j. muž ženinoj sestri od rođene tetke,tako da je to njima verovatno komplikovano,nego se ja malo uzdam u to što on tamo radi u njihovoj policiji i ima prilično finu reputaciju,inače Srbin je!Kako ti sve to izgleda ???????????????

Obećava korana02 (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio garovicdejan Pogledaj poruku
    Da, hvala! To što ja kažem rođak on je ustvari pok. žene zet,t.j. muž ženinoj sestri od rođene tetke,tako da je to njima verovatno komplikovano,nego se ja malo uzdam u to što on tamo radi u njihovoj policiji i ima prilično finu reputaciju,inače Srbin je!Kako ti sve to izgleda ???????????????
    Iskreno da ti kažem, to ni kod nas se ne smatra rođakom
    Kanađani imaju striktna pravila i opcije za useljavanje imigranata. Ne znam gde se taj rođak nalazi, mislim u kom delu Kanade, ali u svakom slučaju nisam sigurna na koji način bi vi mogli da odete. Moj savet je da, ako se snalazite na engleskom, proučite zvaničan sajt za koji sam vam ostavila link ili u krajnjoj liniji da se konsultujete sa nekim advokatom koji se bavi time, da biste videli koje su vam opcije. Ja imam rođenog brata u Kanadi, pa on nije mogao da sponzoriše moj odlazak (između ostalog jer imam iznad 21 god.).
    U svakom slučaju srećno
    App12/09~ AOR 1/10~ Doc.req.1/10~ Doc.sent 3/10~ Med.req.06/09~ Visa 10/10

Početnik
    Učlanjen
    12.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio korana02 Pogledaj poruku
    Iskreno da ti kažem, to ni kod nas se ne smatra rođakom
    Kanađani imaju striktna pravila i opcije za useljavanje imigranata. Ne znam gde se taj rođak nalazi, mislim u kom delu Kanade, ali u svakom slučaju nisam sigurna na koji način bi vi mogli da odete. Moj savet je da, ako se snalazite na engleskom, proučite zvaničan sajt za koji sam vam ostavila link ili u krajnjoj liniji da se konsultujete sa nekim advokatom koji se bavi time, da biste videli koje su vam opcije. Ja imam rođenog brata u Kanadi, pa on nije mogao da sponzoriše moj odlazak (između ostalog jer imam iznad 21 god.).
    U svakom slučaju srećno
    Hvala ti ,izgleda da su mi jedine šanse ako bih našao tamo osobu (brak zbog papira)!Koliko imam informacija to košta od prilike 10000c$!

Slične teme

1. Gym Class Heroes!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Autor saint88 u forumu Muzika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.07.2007., 11:29
  2. CSS - class i selector
    Autor purpurna magla u forumu Web dizajn
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.04.2007., 21:38
  3. class
    Autor as u forumu Softver
    Odgovora: 1