Нелогично очекивати да ће се народ у Србији побунити ако власт призна Косово

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Народ који је већински прихватио да будемо једина држава у свету која је испоручила свог председника, било да је садашњи или бивши страној држави и то још знајући да је испоручен антисрпском хашком трибуналу.

Народ који је већински подржао психопатску и антисрпску власт која се похвалила да јој је полиција одлично обавила задатак кад је убила младог момка од батина зато што је протествовао издаји Караџића.

Војводина је добила малтене независност противуставно и народ се није побунио. Од такве већине очекивати да ће се побунити против власти у Србији ако призна независност Косова није логично.
 
Нелогично очекивати да ће се народ у Србији побунити ако власт призна Косово
Ne bi se narod Srbije bunio. Video si kakva je reakcija u Srbiji bila kada se onomad dogodio pogrom na Kosovu i Metohiji. Sve mlako, sve kilavo.

Ako vlast (c. zuto preduzece) prizna Kosovo, sacica Srba ce protestovati dan-dva, i onda tajac.
 
Народ који је већински прихватио да будемо једина држава у свету која је испоручила свог председника, било да је садашњи или бивши страној држави и то још знајући да је испоручен антисрпском хашком трибуналу.

Народ који је већински подржао психопатску и антисрпску власт која се похвалила да јој је полиција одлично обавила задатак кад је убила младог момка од батина зато што је протествовао издаји Караџића.

Војводина је добила малтене независност противуставно и народ се није побунио. Од такве већине очекивати да ће се побунити против власти у Србији ако призна независност Косова није логично.



Moze li neko ovo da mi pojasni?:dontunderstand:
 
Ne bi se narod Srbije bunio. Video si kakva je reakcija u Srbiji bila kada se onomad dogodio pogrom na Kosovu i Metohiji. Sve mlako, sve kilavo.

Ako vlast (c. zuto preduzece) prizna Kosovo, sacica Srba ce protestovati dan-dva, i onda tajac.

jeste ,i to ce protestvovati ovi sto i nisu iz srbije ...srbija spava duboko ,dok god srce srbije nema nameru da se probudi i dok se kroz sumadiju vucaraju titove slike ,mi ostali nemamo sta da se nadamo ,mozemo samo ponovo da izginemo ko mravi ...
 
jeste ,i to ce protestvovati ovi sto i nisu iz srbije ...srbija spava duboko ,dok god srce srbije nema nameru da se probudi i dok se kroz sumadiju vucaraju titove slike ,mi ostali nemamo sta da se nadamo ,mozemo samo ponovo da izginemo ko mravi ...
У праву си. Констатовао си чињенично стање. Дијагноза - амнезија српског народа.
 
Од такве већине очекивати да ће се побунити против власти у Србији ако призна независност Косова није логично.

Nelogično je očekivati da će Srbija priznati Kosovo!?
Neće je primiti u EU ako ne prizna!?:hahaha1:
 
mozda se narod ne pobuni ko za izruchenje slobe al kolko znam taj koji je izruchio platio je svoje vizionarstvo i evropejstvo glavom
verujem da bi i ken maneken doziveo istu sudbinu bilo pobune ili ne
i on to vrlo dobro zna
da nije tako odavno bi on priznao shiptarski rezervat za drzavu
da ne ulazimo u to da jedan propali izdajnik ko sloba i kosovo nisu bash isti tas na vagi
 
Војводина је добила малтене независност противуставно и народ се није побунио.
Lazes i lupetas ! Vojvodina nema nista.
Pljacka se od strane Beograda kao i cela Sr bija ona juzno.
Vojvodina se mora sama izboriti jer ko je kome nesto dao.
Zna da se uzme,
I sta ima ko da da ?
 
Lazes i lupetas ! Vojvodina nema nista.
Pljacka se od strane Beograda kao i cela Sr bija ona juzno.
Vojvodina se mora sama izboriti jer ko je kome nesto dao.
Zna da se uzme,
I sta ima ko da da ?


Ne lupetaj. meni niko ništa ne uzima.
a Vojodina je mali deo Srbije u kojoj važi sve isto kao i u ostalim njenim delovima.

Šta misliš kada bi se neko drugi pobunio recimo zapadnomoravski region i kaže : sve nam ode u Vojvodinu ?

Nego ja mislim da ti hoćeš da otmeš nekom drugom nešto što nije tvoje pa samo spremaš teren za tako nešto.
 
Многи који овдје пишу су и у нормалном животу исти...тако да... :bye:

Ne budi baš sigurna u to.

Ali, neka bude da si u pravu. Mada su neki govorili da će ratovati kada Kosovo proglasi nezavisnost, nešto se ne sjećam da je 2008. izbio rat.
 
Народ који је већински прихватио да будемо једина држава у свету која је испоручила свог председника, било да је садашњи или бивши страној држави и то још знајући да је испоручен антисрпском хашком трибуналу.

Народ који је већински подржао психопатску и антисрпску власт која се похвалила да јој је полиција одлично обавила задатак кад је убила младог момка од батина зато што је протествовао издаји Караџића.

Војводина је добила малтене независност противуставно и народ се није побунио. Од такве већине очекивати да ће се побунити против власти у Србији ако призна независност Косова није логично.

Никад се не зна... што рече песникиња: "Србија је велика тајна..." :cool:
 

Back
Top