Iron Maiden Vs Metallica

Up the Irons ili Good Old Fashion Metal

  • Iron Maiden

  • Metallica


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Evergreen86

Domaćin
Poruka
4.050
Mnogo sam se naslusao gluposti,koja je grupa bolja i kada dodje do podele misljenja ,postaje zajebano.
U dve prilike zamalo tuca da izbije.
Znaci tema je simple, koja od ove dve grupe je bolja po misljenju forumasa Krstarice?
Ovo zvanicno jesu dve najbolje metal grupe svih vremena ,ali samo jedna moze biti najbolja.
Poll je javni
 
Poslednja izmena:
metallica.jpg
 
Iron Maiden odnosi pobedu kod mene, moja omiljena grupa i to iskljucivo zbog jednog coveka.
STEVE HARRIS.
Covek je napisao mnogo odlicnih pesama i tekstova a takodje je moj omiljeni bassista koji ima dobru tehniku i jako mi se svidja kada svira kao da ga trese struja, tako mu izgleda desna ruka ne vidis mu prste.
Neverovatan je, takodje i Dickinson koji je imao glascinu do '88, i dalje ima ali ono je bilo zlatno doba.
Metallica je OK ali uvek ce biti druga kao i Partizan.
 
Iron Maiden odnosi pobedu kod mene, moja omiljena grupa i to iskljucivo zbog jednog coveka.
STEVE HARRIS.
Covek je napisao mnogo odlicnih pesama i tekstova a takodje je moj omiljeni bassista koji ima dobru tehniku i jako mi se svidja kada svira kao da ga trese struja, tako mu izgleda desna ruka ne vidis mu prste.
Neverovatan je, takodje i Dickinson koji je imao glascinu do '88, i dalje ima ali ono je bilo zlatno doba.
Metallica je OK ali uvek ce biti druga kao i Partizan.



I ja gotivim Maidene zbog Dikinsona
 

Back
Top