Kako definirati ko sta radi u seksu

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Ko je kriv zeni ako joj muskarac brzo svrsi i ona ostane nezadovoljena?

Zar nisu zene te koje kad osete da ce muskarac svrsiti pre njih, da se malo nekako izvuku i pocnu losije torbat npr.?

Pa sex nije samo da se opustis i sve svalis na musko i da torba i da vodi brigu o svrsavanju i svom i njenom.
 
Ko je kriv zeni ako joj muskarac brzo svrsi i ona ostane nezadovoljena?

Zar nisu zene te koje kad osete da ce muskarac svrsiti pre njih, da se malo nekako izvuku i pocnu losije torbat npr.?

Pa sex nije samo da se opustis i sve svalis na musko i da torba i da vodi brigu o svrsavanju i svom i njenom.

iskreno receno onako od oka

ako on nije izdrzljiv ona nema nista stim sto znaci on je luzer jer je vec upola ejakulirao kad je ugledao njenu vaginu a cim je upao u odaje on je kazo ---------------------> u ebemu nisam htio odvise sam se uzbudijo


znaci, zena pod hitno treba da nadje drugog muskarca
 
iskreno receno onako od oka

ako on nije izdrzljiv ona nema nista stim sto znaci on je luzer jer je vec upola ejakulirao kad je ugledao njenu vaginu a cim je upao u odaje on je kazo ---------------------> u ebemu nisam htio odvise sam se uzbudijo


znaci, zena pod hitno treba da nadje drugog muskarca

E kad bi se oni jos tako lako nalazili, di bi bio kraj pici i njenoj sreci.:D

Pola zena sa foruma bi bilo sretno da im udje i onaj od dva centimetra.
 
Ko je kriv zeni ako joj muskarac brzo svrsi i ona ostane nezadovoljena?

Zar nisu zene te koje kad osete da ce muskarac svrsiti pre njih, da se malo nekako izvuku i pocnu losije torbat npr.?

Pa sex nije samo da se opustis i sve svalis na musko i da torba i da vodi brigu o svrsavanju i svom i njenom.

Ako radi samo da bi odradio i zadovoljio svoju zelju bolece ga uvo da li je ona zadovoljena! Za sex je potrebno dvoje i mislim da bi oboje trebali biti zadovoljni. A ne drndas zenu da bi ispunio samo svoju zelju i potrebu! Ako ti je stalo, kada osetis da krece prekines da radis pa onda nastavis da bi produzio malo i dao i njoj vremena. Oboje trebaju da uzivaju!
 
Ko je kriv zeni ako joj muskarac brzo svrsi i ona ostane nezadovoljena?

Zar nisu zene te koje kad osete da ce muskarac svrsiti pre njih, da se malo nekako izvuku i pocnu losije torbat npr.?

Pa sex nije samo da se opustis i sve svalis na musko i da torba i da vodi brigu o svrsavanju i svom i njenom.

pa dobro,ako je svrshio jednom prije mene,sledeci put nece :)

pa nije seks ako se samo jednom kresnesh :)
 
Ko je kriv zeni ako joj muskarac brzo svrsi i ona ostane nezadovoljena?

Zar nisu zene te koje kad osete da ce muskarac svrsiti pre njih, da se malo nekako izvuku i pocnu losije torbat npr.?

Pa sex nije samo da se opustis i sve svalis na musko i da torba i da vodi brigu o svrsavanju i svom i njenom.

Tako je! Pričam ja to već godinama, ali džaba, nema ko da čuje... :(
Već sam i odustao. Nek se ljuti koliko hoće, može se smatrati yebenom, a ako hoće više nek se malo oznoji.
 

Back
Top