Bolesnoj maci potrebna pomoc!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Bolesnoj maci potrebna pomoc!

Početnik
    Učlanjen
    10.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Bolesnoj maci potrebna pomoc!

Juce sam u nekom sumarku, kraj vrlo prometnog puta ugledala... ne znam ni sama sta... Opisujem kako sam videla:

Kutija okrenuta tako da se u nju moze uci. Iz nje viri pola tela persijske macke i oko nje muve. Pomislila sam uginula zivotinja, medjutim primetim da se pomera. I iz kutije tad izlazi persijska macka sive boje.

Glava - normalna. Vrat i pola tela - gola koza bez ijedne dlacice. E sad, od pola tela krzno i kao da joj se deo koze poceo skidati, tako da izgleda totalno kao da ima krila! Jezivo je izgledalo, ja sam na momenat pomislila da je macka zaista sa krilima, reko' neki deformitet...

Gledala me je i ja sam htela da joj pridjem ali mi momak nije dozvolio, ona se vratila u kutiju i nemam pojma sta joj je, kakva je to bolest. Sad sam gledala po netu, mozda je suga? Gola koza joj nije u ranama, ne znam da li je boli, meni ne deluje, ali ko zna?

Ljudi koji zive tu u kuci pored kazu mi da je neko to jutro stao kolima i ostavio pored puta kutiju sa tom mackom i jos jednom, ostavio hranu i vodu i otisao. Drugu macku sam posle videla da je protrcala, bela persijska, sa pecatima bez dlake.

Jel zna neko sad ovako iz mog opisa bar da pretpostavi sta je tim macama? Kazem, ova siva zaista izgleda jezivo, glava normalna, pa gola koza do pola ladja i onda izgleda bukvalno kao da ima krila!!!

Mozda bi neko ko se razume u macke, uzeo njih dve i pregledao ih, mozda i udomio? Ja zaista nemam gde da ih odvedem, kome...? Molim vas!

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano Re: Bolesnoj maci potrebna pomoc!

Pa kad tako nešto vidiš...to je za veterinara....
    Verovatno je gljivična infekcija kože i to se leči .......štaje bilo na kraju...ne piše ni gde je to sve pronadjeno.....vlasnik je glup do bola..

Slikaj i postavi na što više mesta na facebook....
    Poslednji put ažurirao/la new_folder : 10.07.2010. u 03:00

Slične teme

1. pomoc maci
    Autor dejfin u forumu Domaće životinje
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 03.09.2009., 21:14
  2. Jednoj maci potrebna pomoć
    Autor new_folder u forumu Svet životinja
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 08.03.2009., 12:00
  3. KAKO POMOCI BOLESNOJ MAJCI
    Autor monahinja u forumu Zdravlje