Razni nalozi za kupovinu kod nas
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Razni nalozi za kupovinu kod nas

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Razni nalozi za kupovinu kod nas

Moram da pitam jer....

Da li negde ima po gradovima Srbije konkretno me interesuje Novi Sad i okolina a moze i Beograd jer sve sve zivo nalazi tamo. Postoji li neki objekat, firma, kompanija, office, (pomodarstvo engleskog), prostor ili koje god zvucno ime izmislili a da privuce zainteresovane. Koji se bavi prodajom LEGALNOG naloga u ovom slucaju rapidshare-a.

Naime na tri sajta nailazim na tri sasvim totalno razlicite cene za 30 dnevnu uplatu rapid accounta i na dva od njih imam primer popunjene uplatnice koje su mi lbago receno sumnjive. Idu fizickom licu koji moze a ne mora da posalje sve sto je potrebno za otvaranje naloga rapidshare-a, megaupload-a, i ostalih servera za skidanje.

Pitam ja SVE clanove da li postoji neko uplatno mesto bilo gde

doticna osoba koju sam kontaktirao je fizicko lice i sad se "prepucavamo" preko maila jer ocigledno nema neku registrovanu delatnost ili kiosk ili prostor za izmedju ostalog prodaju naloga.
    A ne daje mi se lova tek tako napamet nekom i da me zavrne, pre necu dati nego da dam i posle da kazu sto si davao sad te zajebo.
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

DeMikelis nije na forumu
    ... изјавио... "Бољи сам од Контадора"!...
    Ističe se DeMikelis (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano Re: Razni nalozi za kupovinu kod nas

Нешто слично ти је и за Skype-ом...ја кредит уплаћујем преко ИнфоПано-а, где на њиховом сајту такође има пример уплатнице на којој се види да уплата иде физичком лицу, али ја до сада НИКАДА нисам имао проблема било какве врсте са њима, увек су и то у врло кратком року по мојој уплати, додавали кредит на мој Skype налог, а слично је вероватно и са Rapidshare уплатама. Ово није реклама за њих, него само један од примера да ипак код нас може и коректно да се послује на овај начин.
    Brain rules, force timber push!

Ističe se branaaa (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano Re: Razni nalozi za kupovinu kod nas

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    Moram da pitam jer....

Da li negde ima po gradovima Srbije konkretno me interesuje Novi Sad i okolina a moze i Beograd jer sve sve zivo nalazi tamo. Postoji li neki objekat, firma, kompanija, office, (pomodarstvo engleskog), prostor ili koje god zvucno ime izmislili a da privuce zainteresovane. Koji se bavi prodajom LEGALNOG naloga u ovom slucaju rapidshare-a.

Naime na tri sajta nailazim na tri sasvim totalno razlicite cene za 30 dnevnu uplatu rapid accounta i na dva od njih imam primer popunjene uplatnice koje su mi lbago receno sumnjive. Idu fizickom licu koji moze a ne mora da posalje sve sto je potrebno za otvaranje naloga rapidshare-a, megaupload-a, i ostalih servera za skidanje.

Pitam ja SVE clanove da li postoji neko uplatno mesto bilo gde

doticna osoba koju sam kontaktirao je fizicko lice i sad se "prepucavamo" preko maila
    jer ocigledno nema neku registrovanu delatnost ili kiosk ili prostor za izmedju ostalog prodaju naloga.
    A ne daje mi se lova tek tako napamet nekom i da me zavrne, pre necu dati nego da dam i posle da kazu sto si davao sad te zajebo.
    Ako se prepucavas sa onim likom iz Vrbasa, nemas brigu, lik je skroz ok, kupovao sam kod njega, uplatim mu u intesa banci, javim mu se telefonom i rapid stize za par minuta. Ja vec 7 meseci kupujem rapid od coveka sa krstarice, jes` da nemam mogucnost uploada, ali za 350 kinti...
    http://www.dodaj.rs/f/1E/RU/32zOb5YN/ofsaz.jpg

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •