Sta se desilo sa romantikom?

U danasnje vreme momci su zaboravili na romantiku. Sta se desilo?

Malo se trude na pocetku veze i posle kada vide da si se zaljubila sve obustave.

Sta u stvari vi muskarci smatrate romantikom?

Pa to samo dok osvojimo devojku . Ono, uvlacenje i slihtanje sto bi rekli . Duso, sreco, srce .... Posle toga kad se vec smuvamo jos koji mesec i tolko ... Vise nije zanimljivo . :neutral:
 
Da, sve se to da primetiti. Ali evo i novosti za vas!
Iako nas osvojite volimo da se ponekad malo potrudite i iznenadite nas, to ipak pokazuje da vam je stalo i da vam nesto znacimo.

I najmanja sitnica znaci, ne mora to da bude ona striktna romantika!
 
Da, sve se to da primetiti. Ali evo i novosti za vas!
Iako nas osvojite volimo da se ponekad malo potrudite i iznenadite nas, to ipak pokazuje da vam je stalo i da vam nesto znacimo.

I najmanja sitnica znaci, ne mora to da bude ona striktna romantika!

A pa sad, skupo je to :lol: Mislim duboko u sebi mislim i da razumem . Jednostavno kada muskarac osvoji devojku ne mogu reci "Vise mi nije zanimljiva" ali mozda "Vise nije fora da je osvajam ona je vec osvojena" :confused: ili tako nesto ...
 
Pa to samo dok osvojimo devojku . Ono, uvlacenje i slihtanje sto bi rekli . Duso, sreco, srce .... Posle toga kad se vec smuvamo jos koji mesec i tolko ... Vise nije zanimljivo . :neutral:

Nemaš pojma o ženama. Prvi muški, koji se javio na pitanje, nije čak ni zanimljiv. Misliš si, ako su mnoge legle s tobom, da zato ne trebaš ništa dati ni znati. Nula bodova tebi. Kad ti naiđe prava žena, pa te slomi, razmišljat ćeš ti i izvan kreveta, a to će ti doći. Samo je pitanje što i koliko ćeš moći učiniti. Uh, frajer!
 
Романтика, изгледа, више није у моди. Мушки су, знате, практична бића. Фурамо оно што пролази. Еволутивни пут 90их:

Ali kao i sve druge, njega muce crne misli
On bi hteo nesto bolje, ali su ga stisli
Kaze dosta mu je krsa, resio da smrsa
Hoce da nadje neku bolju, da s njom odleprsa
Odjednom velika promena Ljuba vise nije Ljuba,
Ljuba je foto model iz Versaci kluba
Cipele pijacoti, zlato oko vrata, odsada sve se menja
(Nema vise kamenja!)
I priznaje i sam, sada ima drugu taktiku
U prvom planu su pare, zanemaruje romantiku
I prvi pokusaj je uspeo, nije naivan mali
Tiho mi govori sa strane "Vidis da pali!"
 
U danasnje vreme momci su zaboravili na romantiku. Sta se desilo?

Malo se trude na pocetku veze i posle kada vide da si se zaljubila sve obustave.

Sta u stvari vi muskarci smatrate romantikom?

Ja samo znam za pravu romantiku i jako je cenim.
Dakle nije istina da svi muskarci ne znaju za romantiku, jer uvek uvek ima izuzetaka.

Zasto si pokrenula ovu temu samo zbog muskaraca?
Da li su devojke romanticne?

Mozda tamo u Nedodjiji....Vecina ne zna ni za R od romantike.
Cast izuzecima.....
 
Ja samo znam za pravu romantiku i jako je cenim.
Dakle nije istina da svi muskarci ne znaju za romantiku, jer uvek uvek ima izuzetaka.

Zasto si pokrenula ovu temu samo zbog muskaraca?
Da li su devojke romanticne?

Mozda tamo u Nedodjiji....Vecina ne zna ni za R od romantike.
Cast izuzecima.....

Pokrenula sam je jer je vecina zaboravila na nju! A najvise muskarci!
Sto se tice devojaka, ne mogu da kazem i mi smo se vremenom promenile, ali svaka duboko u sebi zeli da je dragi iznenadi necim romanticnim. Da vidimo da vam i dalje nesto znacimo!

Najvise je pitanje za muskarce jer me interesuje kako vi to posmatrate i da cujem nesto iz muske perspektive. Naravno i sta devojke misle o tome! :)
 
sa kim bre da budem romantican, kad sve jurite lovu


a sad cete da pocnete da *****te kako nisu sve zene iste, i kako ste sve majke tereze...

blah
tema je toliko predvidljiva

Mozda ti nisi dovoljno muskarac pa sve sto devojke vide u tebi su pare! A mozda ih i nemas pa te to povredjuje.
Tipican balkanac! Iskompleksirano musko koje je umislilo da je ne znam sta i ima tu teoriju da smo mi zene sve ono najgore!

Idi u manastir kada imas takvo misljenje, tamo nema ko da trazi pare od tebe!
 
sa kim bre da budem romantican, kad sve jurite lovu


a sad cete da pocnete da *****te kako nisu sve zene iste, i kako ste sve majke tereze...

blah
tema je toliko predvidljiva


Ne, on je delimicno u pravu.
Naravno da ako si sa devojkom duze vreme ili vec imas zenu da ti je potreban novac da bi imali od cega da zivite.
Ako ona nije zaposlena ili nema novac, a mozda i ima, a ti si prazan kako mislis onda da zivite zajedno?

Ako si ovo sto si napisao gledao sa suprotne strane vazi da mali broj zena u Srbiji postoji koje bi stupile u vezu da bi se napunile para i da bi vozile Bugatti veyronu po ulicama Bg-a..
 
Poslednja izmena:
Ne, on je delimicno u pravu.
Naravno da ako si sa devojkom duze vreme ili vec imas zenu da ti je potreban novac da bi imali od cega da zivite.
Ako ona nije zaposlena ili nema novac, a mozda i ima, a ti si prazan kako mislis onda da zivite zajedno?

Ako si ovo sto si napisao gledao sa suprotne strane vazi da mali broj zena u Srbiji postoji koje bi stupile u vezu da bi se napunile para i da bi vozile Bugatti veyronu po ulicama Bg-a..

Naravno da ako si u braku i ako nema para za neke osnovne stvari dolazi do razmirica oko toga, ali da sve devojke traze muskarce koji imaju para nije tacno!
 

Back
Top