zasto srbi su za grka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bugarash

Domaćin
Banovan
Poruka
3.875
moze li da mi objasni neko
sta uopste imate vi sa grcima?

osim sto su bili 100 grka iz nacisticke ''zlatne zore'' u bosni i kosovo da vam pomognu :think:

ja mislim vas savez se stvorio jel ste imali isti neprijatelj-Bugarska
da nije bila Bugarska ne bi imali nista

prvi vas savez je u balkanski rat jel tako?


POZNATA IZJAVA KARAGICA U GRCKU

MI DANAS NEMAMO MNOGO PRIJATELJA
SA NAMA SADA SU SAMO GRCI I BOG

 
Poslednja izmena:
moze li da mi objasni neko
sta uopste imate vi sa grcima?

osim sto su bili 100 grka iz nacisticke ''zlatne zore'' u bosni i kosovo da vam pomognu :think:

ja mislim vas savez se stvorio jel ste imali isti neprijatelj-Bugarska
da nije bila Bugarska ne bi imali nista

prvi vas savez je u balkanski rat jel tako?

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
polupismeno stvorenje....nauči makar da napišeš kako treba....
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Top 5 s. provokatora na "Krsti"


Broj 1- iwo jima, nemilosrdan i lukav, visestruko banirani forumas, poznatiji kao crni Iwek, drzi ubedljivo prvo mesto sa 6850 provokatorskih poena. Status: Baniran

Broj 2- Bugarash
avatar220042_13.gif
sa 4245 provokatorskih poena. Status: Aktivan


Broj 3- Zapadni susjed sa 3900 provokatorskih poena. Status: Baniran

Broj 4- adem_ks
avatar73121_71.gif
sa 3560 provokatorskih poena. Status: Aktivan

Broj 5- TARASA BULJBA, poznatiji kao Buljubasa, uz veliko pozrtvovanje i zalaganje, uspeo je da se probije u TOP 5 S. PROVOKATORA SA "KRSTE", sa odlicnih 2990 provokatorskih poena. Status: Baniran


Odlican uspeh Buljubasa, sve cestitke.:klap::super:



top5.jpg


:hvala::whistling:
 
moze li da mi objasni neko
sta uopste imate vi sa grcima?

osim sto su bili 100 grka iz nacisticke ''zlatne zore'' u bosni i kosovo da vam pomognu :think:

ja mislim vas savez se stvorio jel ste imali isti neprijatelj-Bugarska
da nije bila Bugarska ne bi imali nista

prvi vas savez je u balkanski rat jel tako?


Auuu.. ala si ti nepismen!!!
 
moze li da mi objasni neko
sta uopste imate vi sa grcima?

osim sto su bili 100 grka iz nacisticke ''zlatne zore'' u bosni i kosovo da vam pomognu :think:

ja mislim vas savez se stvorio jel ste imali isti neprijatelj-Bugarska
da nije bila Bugarska ne bi imali nista

prvi vas savez je u balkanski rat jel tako?

zato sto su i srbi i grci dva velika naroda ,koji su igrom slucaja bili napadani od istih neprijatelja ,po mom misljenju grci su tu gore prosli ,ali to je sad manje bitno ...i naravni jedini su oni imali petlje da nas uvek podrzavaju ,a vi ste kad god ste mogli zabili nam noz u ledja ...nadam se da je dovoljno ...
 
POZNATA IZJAVA KARAGICA U GRCKU

I DANAS NEMAMO MNOGO PRIJATELJA
SA NAMA SADA SU SAMO GRCI I BOG :rotf:

Па шта фали тој изјави. Ми вековима са Грцима имамо одличне односе, у Грчкој је наш Хиландар, наше гробље ратника из 1.светског рата...

А сети се шта сте ви Бугари радили???... имам неке записе да сте српску децу бацали у вис и набијали на бајонете... зато одјеби више да ме не би натерао да псујем и кршим правилник Крстарице......
 
Poslednja izmena:
moze li da mi objasni neko
sta uopste imate vi sa grcima?

osim sto su bili 100 grka iz nacisticke ''zlatne zore'' u bosni i kosovo da vam pomognu :think:

ja mislim vas savez se stvorio jel ste imali isti neprijatelj-Bugarska
da nije bila Bugarska ne bi imali nista

prvi vas savez je u balkanski rat jel tako?

Pa prvi savez je spasavanje izbeglica koje su pobegle pred bugarima u vizantiske gradove.
Ne znam koliko je pametno uopste komentarisati takve provokatore kao sto si ti.
Pitanje je sta ce bugari kad nestane nato sa kojom zemljom ce ici u savez aj da vidimo
Grcka
Srbija
Rumunija
Ustvari sa nijednom niste lepo ,mozda sa turcima ,sa vasim starim prijateljima...
 
zato sto su i srbi i grci dva velika naroda ,koji su igrom slucaja bili napadani od istih neprijatelja ,po mom misljenju grci su tu gore prosli ,ali to je sad manje bitno ...i naravni jedini su oni imali petlje da nas uvek podrzavaju ,a vi ste kad god ste mogli zabili nam noz u ledja ...nadam se da je dovoljno ...

brate Bugarska nikada nece biti bliza sa vama tako nemoj da placete za poraze kao noz u ledgja!

srbija je prva napala sa ledgja i igrala prljavo sa nepostovanja sporazuma u balkanski rat ...



grci samo su ga dobili od tursku
a vi od zapadnjaka :mrgreen:
 
Pa prvi savez je spasavanje izbeglica koje su pobegle pred bugarima u vizantiske gradove.
Ne znam koliko je pametno uopste komentarisati takve provokatore kao sto si ti.
Pitanje je sta ce bugari kad nestane nato sa kojom zemljom ce ici u savez aj da vidimo
Grcka
Srbija
Rumunija
Ustvari sa nijednom niste lepo ,mozda sa turcima ,sa vasim starim prijateljima...


Bugarska nije bila sa tursku a srbija je bila indirektno sa tursku u drugi balkanski

Bugarska sad ima super odnosa sa svima


Magjarska
Bosna
Hrvatska
Albanija
cak i Crna Gora
vi niste sa nikome dobri


grci su nasi NATO i EU saveznici kao i Romuni


a Romuni samo da znas koliko vas vole:hahaha:
kazu SLOBODU ZA TIMOKA
 
brate Bugarska nikada nece biti bliza sa vama tako nemoj da placete za poraze kao noz u ledgja!

srbija je prva napala sa ledgja i igrala prljavo sa nepostovanja sporazuma u balkanski rat ...



grci samo su ga dobili od tursku
a vi od zapadnjaka :mrgreen:

moje misljenje vec znas ,meni je etnicka i pre svega civilizacijska pripadnost naj bitnija ,tako da su srbi beli evropski nerod ,moze se reci zapazene istorije ,dok za bugare to nemogu reci ,vi ste vise bliski turcima :per:tako da to sto smo malo nadrljali od amerike ,meni ne pretstavlja problem,jer ja sam ponosan na narod kom pripadam ,kada bih mogao da biram ,izabrao bih da budem srbin :bye:
 
zar ne mislite da srbija je zrtveno jagnje i da grcka vas koristi?

moze li da mi objasni neko
sta uopste imate vi sa grcima?

osim sto su bili 100 grka iz nacisticke ''zlatne zore'' u bosni i kosovo da vam pomognu :think:

ja mislim vas savez se stvorio jel ste imali isti neprijatelj-Bugarska
da nije bila Bugarska ne bi imali nista

prvi vas savez je u balkanski rat jel tako?

grtji su dobrava so nama i mi s m o dobratji sa gortjima, jeeeerr oooni ,miiii
i mmmiiiiiiiii oooniiii , etjo tako
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top