Zasto metalci mrze bend MetallicA

Soulraver

Zainteresovan član
Poruka
119
MetallicA je meni licno promenila zivot i zato ih obozavam ali 99% inace rokera mladjih od 20 godina ih mrze iz dna duse i do sada sam cuo samo par valjanih razloga ali nijedan nije dovoljan da nekog mrzis pa bih voleo da cujem jos neke. Molio bih vas da se ne svadjate nego samo da mi kazete zasto!




Razlozi su sledeci:
 
ja obozavam metallicu, ali to ne znaci da volim i njihov poslednji album koji je stvarno jedno veliko shit!!!
i to je jedino gde se u potpunosti slazem sa onima koji ne vole metallicu...ali nece mi njihovi argumenti promeniti mishljenje,..imala sam priliku da budem na njihovom koncertu u bgd-u i ostavili su zeshci utisak na mene... :D a, helena stvarno moras da priznas da metallica definitivno nije veca komercijala od linkina!!!
mislim, kapiram ja da ih ti obozavas, volim ih i ja,donekle, ali oni ipak JESU komercijala!!!nazalost
 
OutlawTorn:
helena_LP-freak:
I mislim da je poslednji album Metallice cista komercijala.

Kaze jedan LP fan.

Poslednjih godina je bas u modi pljuvanje po Metalici.

JA JESAM VEEELIIIKIII LP FAN-a u vezi Metallice sam iznijela samo svoje misljenje-isto kao sto ti mislis da je LP komercijala, ja ne mislim, i isto kao sto ja mislim da je zadnji Metallicin album komercijala-ti ne mislis... Dakle, ja sam ovde da bih iznijela svoje misljenje a ne da bih nekoga do besvijesti ubjedjivala u svoje stavove.
 
fungirly:
ja obozavam metallicu, ali to ne znaci da volim i njihov poslednji album koji je stvarno jedno veliko *!!!
i to je jedino gde se u potpunosti slazem sa onima koji ne vole metallicu...ali nece mi njihovi argumenti promeniti mishljenje,..imala sam priliku da budem na njihovom koncertu u bgd-u i ostavili su zeshci utisak na mene... :D a, helena stvarno moras da priznas da metallica definitivno nije veca komercijala od linkina!!!
mislim, kapiram ja da ih ti obozavas, volim ih i ja,donekle, ali oni ipak JESU komercijala!!!nazalost

Ma nisi jedina koja misli da je LP komercijala-ali eto, neces nikada shvatiti koliko nama LP fanovima njihova muzika znaci, i koliko se pronalazimo u njoj-koliko puta sam neke od najtezih trenutaka u svom zivotu prebrodila zahvaljujuci upravo toj muzici koju ti nazivas komercijalom.
>>>Ne ljutim se ja zbog toga, sve dok ljudi ne vrijedjaju LP, neka pricaju sta hoce :wink: .
Nemoj da se ljutis ako sam bila malo drska-to mi zaista nije bila namjera, ali moze tako da izgleda.
PEACE
POZZZ :wink: :wink: :wink:
 
ne pricajte gluposti,linkin je mnogo originalniji,jer IMAJU SVOJ PREPOZNATLJIV ZVUK.U filmu drakula 2000 sam cula na kraju filma chesterov glasic,muzikicu od phoenixa i znala sam da treba da odem do decka da od njega iskopiram stare-100 puita bolje pesmice...i tako :shock: a stos e tice metallice,* ljudi,previshe je rasprostranjen kult.Mislim da je Irn maiden 100 puta veca legenda nego metallica.Da se ne lazemo,metallica su klinci naspramiron-deda-legenda :P
 
Hvala Dont Break The Oath na informacijama iako sam sokiran time da neko moze da veruje u takve stvari kao sto su kradje i komercijala na svu srecu niko nije pomenuo prodaju metala (zato sto nikad nisu ni rekli da su metal bend osim za vreme kill em all turneje ) u principu svakom bendu se moze naci zamerka pogotovo kad imate milione ljudi da ih traze kriticare da ih izmisle i novinare da napisu ali neke cinjenice postujem a o diskutabilnim stvarima ne razmisljam ja ih volim zbog harizme i na prvom mestu muzike a o tome sto se sa nekim textovima poistovecujem... volite umetnost i postujte umetnike ostalo je nebitno zato sam i zapoceo temu.





NE ZELIM DA PLJUJEM NIKOGA ALI ZELETI SMRT NEKOM MUZICARU SAMO ZATO STO NEVOLITE NJEGOV BEND STVARNO NIJE LJUDSKI (nedo bog da Lars ovo vidi) :)
 
ti me podsecas na onog naseg bivseg predsednika,imas nesto u svojoj glavi sto nema veze sa realnoscu.
Pogldej kistu od 20 najuspesnijih bendova u usa,prvi su zeoellin,stonsi,bittlsi,eaglsi, ...
a metalica je na 9 mestu.Tih tvojih saxon i iron maiden nema nigde.

A i ne mogu da verujem da covek u 27 godina moze da lupeta takve gluposti o sahranjivanju i ubijanju.Pa ti si za ono "ko ne misli kao ja treba ga ubiti"
A i gde postoji satanistickiji bend od iron maiden
 
mrJack:
OutlawTorn:
helena_LP-freak:
I mislim da je poslednji album Metallice cista komercijala.

Kaze jedan LP fan.

Poslednjih godina je bas u modi pljuvanje po Metalici.
Nemaju sta pametno da kazu. A kad bi rekao tom LP freak-u da su Chester i ostali iz LP odrasli na Metallici, odmah ce da kupuju njihove albume i da ih slave.
Ma da... :D Naravno DA NE BISMO!!!!! A LP i nije odrastao uz njihovu muziku... CHesterov najdrazi band je bio Depeche Mode... A James iz Metallice je rekao da nije bas skakao od srece za LP-om, ali da misli da je LP dobar u onome sto rade. Imam dosta slika na kojima su zajedno Chester i James.
P. S. Ovo je cini mi se tema o Metallici. Morala sam da prokomentarisem ovo o LP-u, ali bolje da se vratimo na Metallicu inace ce nam lockovati temu :wink: .
P. P. S. Oath, samo ti pricaj lose o Metallici, ne moras jos uvijek da prelazis na LP (ZEZAM SE). Pozzz :wink:
 
Interesantno je da Dont Break navodi potpuno besmislene bendove kao one koji su uticali na Metallicu, pa i najveću ljigu od benda-Accept, čija
stupidna muzika i imbecilni tekstovi nikada nisu
uprljali svetost Hetfieldovog HI FI uredjaja. Pri tome NI JEDNOM nije pomenuo u svim našim polemikama bend koji je zaista presudno uticao na Metallicu-DIAMOND HEAD. Kako to?
 
Pa vidi Dint Break The Oath!!

Mogu bre svi da pljuju Metallicu ali svi dobro znaju sta je Metallica i svi koji su imali prilike da cuju metaliku uzivo isli su a ko kaze da nije taj LAZE! Znam bre teske paorcine koji nisu culi nista dalje od radio Futoga (ultra narodnjaci) pa su isli na Metallicu i nije im bilo zao 2500 donara jer svi dobro znaju sta je metallica a ti mozes da * koliko hoces ali dobro znas da je metalica nesto posebno!!! Ja ih konkretno nikad nisam slusao niti verujem da cu ih slusati ali takve gluposti da pisem i da ih osporavam nikada sebi ne bih dozvolio!!! Zna se ko su najveci kriticari - neuspeli propali netalentovani umetnici!

Tvoj stav da ji King Diamond bolji od Fredija Merkjurija govri sve o tebi!!
 

Back
Top