Only people who listen TECHNO

marinica_

Obećava
Poruka
65
Pa ok, svi vi koji slusate techno, idete na zurke, i tako to... saljite svoje komentare, utiske,... Iskreno se nadam da vas ima! :wink:

P.S.Zamolila bih one koji ne slusaju ovu vrstu muzike, da ne komentarisu i ne pljuju vise, jer mislim da nema potrebe! Ok je ljudi, vi volite da slusate nesto drugo i to je to! Peace! :wink:
 
Изгледа да се DBTO бори против ветрењача овде :roll:
ОК...свако има право на свој избор, али мени није јасно како неко може 15 мин. да слуша једну мелодију коју је неки "уметник" направио на компу и после вришти и пада у транс (можда се зато и зове trance :?: ...просветлите ме) када се мало промени мелодија :roll:
 
danas sam cula neku matoru ali "legendarnu"pesmu koja se vrtela po kaficima dok sam ja ucila azbuku i mogu reci... :? fifty-fifty % :shock: slusali smo decko i ja 1. blind guardians pa ta pesma FLJAS!ja sam bila u shoku...nije ni blizu tome sto komponist+ekipa mora da smisli....ali kao sto sam rekla DOBRA JE ZA DJIPANJE I ZA KLIMANJE GLAVOM U RITMOM-PACENICKI ZAR NE
? :oops: :)
 
Dont_Break_The_Oath:
Samo ne znam sta izaziva taj trance,pogotovo u Oslu,muzika ili oni cuveni Svedski dileri sto unistavaju omladinu sa raznim drogama.
Kakva je to muzika kada se ne znojis i ne umoris na smrt dok je sviras?
Otkrijte mi tajnu ljudi,da ja bacim gitaru pa da lepo napravim tako nesto bez veze,bez nota,samo da ne moram vise da se mucim oko opreme,zica za gitaru,jurenja pevaca,dogovora sa drugim gitaristom za stim gitara,kada ce ko koji deo solaze da svira...da pazim da me bubnjar ne gadja palicom,da se ne molim bogu vise da pevac nece otpevati pogresnu notu.....
Eto,ljudski faktor je prevazidjen.Samo mi matorci jos verujemo u neke iskrene vrednosti.
Dosla su nova vremena,ne mozemo zauvek ostati uz "gitaru".Doslo je vreme kompova i tehnike,tako da i nije cudo sto omladina "ludi" za tim novim stvarima sto se pojavljuju.A vi sto ste iz sedamdeset i neke odrasli ste pola zivota bez kompjutera i mobilnih...
 
Dont_Break_The_Oath:
Samo ne znam sta izaziva taj trance,pogotovo u Oslu,muzika ili oni cuveni Svedski dileri sto unistavaju omladinu sa raznim drogama.
Kakva je to muzika kada se ne znojis i ne umoris na smrt dok je sviras?
Otkrijte mi tajnu ljudi,da ja bacim gitaru pa da lepo napravim tako nesto bez veze,bez nota,samo da ne moram vise da se mucim oko opreme,zica za gitaru,jurenja pevaca,dogovora sa drugim gitaristom za stim gitara,kada ce ko koji deo solaze da svira...da pazim da me bubnjar ne gadja palicom,da se ne molim bogu vise da pevac nece otpevati pogresnu notu.....
Eto,ljudski faktor je prevazidjen.Samo mi matorci jos verujemo u neke iskrene vrednosti.

A meni jedna stvar nije jasna: zasto svi drogu povezujete sa techno i trance muzikom!?! Zar stvarno mislite da se ljudi koji ne slusaju techno i trance ne drogiraju, i da je droga prisutna samo kod ove vrste muzike!?! To sto su trenutno najzastupljenije zurke ovog tipa i sto dolaze razni "sabani" i fenseri koji ustvari i dodju da se gudriraju, a nemaju pojma sta su techno i trance, i u zivotu nisu culi nijednu stvar, to je vec druga prica! Zar na osnovu njih mozete zakljuciti da su svi koji slusaju techno narkomani!?! Bas me interesuje kako to objasnjavas!

P.S.Mislim da sam bila jasna kad sam rekla da ne dolazite ovde da pljujete one koji slusaju ovu vrstu muzike! Zar je tako tesko isqlirati!?!
 
marinica_:
Dont_Break_The_Oath:
Samo ne znam sta izaziva taj trance,pogotovo u Oslu,muzika ili oni cuveni Svedski dileri sto unistavaju omladinu sa raznim drogama.
Kakva je to muzika kada se ne znojis i ne umoris na smrt dok je sviras?
Otkrijte mi tajnu ljudi,da ja bacim gitaru pa da lepo napravim tako nesto bez veze,bez nota,samo da ne moram vise da se mucim oko opreme,zica za gitaru,jurenja pevaca,dogovora sa drugim gitaristom za stim gitara,kada ce ko koji deo solaze da svira...da pazim da me bubnjar ne gadja palicom,da se ne molim bogu vise da pevac nece otpevati pogresnu notu.....
Eto,ljudski faktor je prevazidjen.Samo mi matorci jos verujemo u neke iskrene vrednosti.

A meni jedna stvar nije jasna: zasto svi drogu povezujete sa techno i trance muzikom!?! Zar stvarno mislite da se ljudi koji ne slusaju techno i trance ne drogiraju, i da je droga prisutna samo kod ove vrste muzike!?! To sto su trenutno najzastupljenije zurke ovog tipa i sto dolaze razni "sabani" i fenseri koji ustvari i dodju da se gudriraju, a nemaju pojma sta su techno i trance, i u zivotu nisu culi nijednu stvar, to je vec druga prica! Zar na osnovu njih mozete zakljuciti da su svi koji slusaju techno narkomani!?! Bas me interesuje kako to objasnjavas!

P.S.Mislim da sam bila jasna kad sam rekla da ne dolazite ovde da pljujete one koji slusaju ovu vrstu muzike! Zar je tako tesko isqlirati!?!
Neki nikad ne nauce...
 
Master_Chief:
marinica_:
Master_Chief:
Evo,ja sam jedan REAL Trance & Techno slusatelj...Veliki sam fan te muzike...

Provaljujem da vise gotivis trance! Ides li mozda na techno zurke? Jel ides 6.11. Lars Klein-a!?! :wink:
Nisam ja iz Srbije,ja zivim u Norveskoj a ovde kod nas slabo ima Trance ili Techno zurki :( ...

E, jbg... :cry: Kod nas je ok, mada vise ima trance zurki, svakog vikenda, nego techno-a, ali je u sustini ok! :wink: Poz za tebe :D
 
marinica_:
Master_Chief:
marinica_:
Master_Chief:
Evo,ja sam jedan REAL Trance & Techno slusatelj...Veliki sam fan te muzike...

Provaljujem da vise gotivis trance! Ides li mozda na techno zurke? Jel ides 6.11. Lars Klein-a!?! :wink:
Nisam ja iz Srbije,ja zivim u Norveskoj a ovde kod nas slabo ima Trance ili Techno zurki :( ...

E, jbg... :cry: Kod nas je ok, mada vise ima trance zurki, svakog vikenda, nego techno-a, ali je u sustini ok! :wink: Poz za tebe :D
Poz i tebi...
P.S:Zavidim vam...zbog tih Trance zurki...
 
Master_Chief:
marinica_:
Master_Chief:
marinica_:
Master_Chief:
Evo,ja sam jedan REAL Trance & Techno slusatelj...Veliki sam fan te muzike...

Provaljujem da vise gotivis trance! Ides li mozda na techno zurke? Jel ides 6.11. Lars Klein-a!?! :wink:
Nisam ja iz Srbije,ja zivim u Norveskoj a ovde kod nas slabo ima Trance ili Techno zurki :( ...

E, jbg... :cry: Kod nas je ok, mada vise ima trance zurki, svakog vikenda, nego techno-a, ali je u sustini ok! :wink: Poz za tebe :D
Poz i tebi...
P.S:Zavidim vam...zbog tih Trance zurki...


Bas me cudi da nema zurki u Norveskoj! A jesi rodjen u Norveskoj ili...?
 
bebidoll:
WWWWOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOO - stigla sam!! obozavam trance/techno...idealna muzika za opustanje!!!!

letos u kraljevu, svakog cetvrtka, petka, i subote je bila zurka..joj sto je bilo dobro...svetla, laseri, piiivvvvooooooo - NiKssSSSsss
pzzz 8)

Bravo za tebe, BEBIDOLL!!! Sta ti radis u zivotu, osim sto ides na zurke, koje si godiste, i tako... Pisi malo o sebi, da se bre upoznamo!!! :wink:
 
marinica_:
Master_Chief:
marinica_:
Master_Chief:
marinica_:
Master_Chief:
Evo,ja sam jedan REAL Trance & Techno slusatelj...Veliki sam fan te muzike...

Provaljujem da vise gotivis trance! Ides li mozda na techno zurke? Jel ides 6.11. Lars Klein-a!?! :wink:
Nisam ja iz Srbije,ja zivim u Norveskoj a ovde kod nas slabo ima Trance ili Techno zurki :( ...

E, jbg... :cry: Kod nas je ok, mada vise ima trance zurki, svakog vikenda, nego techno-a, ali je u sustini ok! :wink: Poz za tebe :D
Poz i tebi...
P.S:Zavidim vam...zbog tih Trance zurki...


Bas me cudi da nema zurki u Norveskoj! A jesi rodjen u Norveskoj ili...?
Nisam rodjen u Norveskoj,rodjen sam u Srbiji odnosno SFRJ :D .Inace nemam pojma zasto nema zurki ovde,valjda zato sto nema dovoljno slusaljetalja i zainteresovanih...Ovde su vecina metalci... :)
 
Dont_Break_The_Oath:
E bas hocu da se mesam ovde.
Ja samo znam sta vidjam po Oslu stalno,ko im nudi drogu i gde se ta droga tacno prodaje.
A ono Master sto si ti rekao za moderno doba,mobili telefoni,bla bla bla,pa zar je poenta u tome da se sve toliko olaksa samo da bi dobili gotov proizvod?
Necu da sviram bez znoja,necu da se ne umaram,necu da budem dete 21 veka i necu kao ti,da budem IN u svemu jer odbijam da prihvatim te vrednosti jer su one lazne.Odbijam da imam sve sa tim masturbiranjem po kompjuteru,jer muzika je nesto previse sveto da bi se po tome tako jednostavno i lako radilo.
Ocigledno da vam tamo na zapadu u Møre og Romsdal previse piju krv i ubrizgavaju vam "teoriju lakseg i lenjeg nacina zivota".
Do nas nisu jos doprli takvi kao ti... :wink:
 

Back
Top