Only people who listen TECHNO

marinica_:
bebidoll:
WWWWOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOO - stigla sam!! obozavam trance/techno...idealna muzika za opustanje!!!!

letos u kraljevu, svakog cetvrtka, petka, i subote je bila zurka..joj sto je bilo dobro...svetla, laseri, piiivvvvooooooo - NiKssSSSsss
pzzz 8)

Bravo za tebe, BEBIDOLL!!! Sta ti radis u zivotu, osim sto ides na zurke, koje si godiste, i tako... Pisi malo o sebi, da se bre upoznamo!!! :wink:

fala, fala!!! :wink:

e pa ovako....'86 sam god, evo me na medicini u torontu ali sam svakog leta u yugi. iskreno receno: ovi ovde nemaju blage veze sta je techno/trance - sve zivo pokupim kada odem dole. kad se vratim, obicno sa ortacima razmenjujem misljenje o 'letnjem' przenju itd...

reci te mi sta ima novoooo...sta viiii radite...sta je sada -in-

pz
 
bebidoll:
marinica_:
bebidoll:
WWWWOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOO - stigla sam!! obozavam trance/techno...idealna muzika za opustanje!!!!

letos u kraljevu, svakog cetvrtka, petka, i subote je bila zurka..joj sto je bilo dobro...svetla, laseri, piiivvvvooooooo - NiKssSSSsss
pzzz 8)

Bravo za tebe, BEBIDOLL!!! Sta ti radis u zivotu, osim sto ides na zurke, koje si godiste, i tako... Pisi malo o sebi, da se bre upoznamo!!! :wink:

fala, fala!!! :wink:

e pa ovako....'86 sam god, evo me na medicini u torontu ali sam svakog leta u yugi. iskreno receno: ovi ovde nemaju blage veze sta je techno/trance - sve zivo pokupim kada odem dole. kad se vratim, obicno sa ortacima razmenjujem misljenje o 'letnjem' przenju itd...

reci te mi sta ima novoooo...sta viiii radite...sta je sada -in-

pz

Pa nema nista novo, uglavnom su zastupljenije trance zurke, svakog vikenda, a techno malo manje, ali je u sustini ok! In je sve sto je tebi in, tako da je to diskutabilno! :wink:
 
Dont_Break_The_Oath:
E bas hocu da se mesam ovde.
Ja samo znam sta vidjam po Oslu stalno,ko im nudi drogu i gde se ta droga tacno prodaje.
A ono Master sto si ti rekao za moderno doba,mobili telefoni,bla bla bla,pa zar je poenta u tome da se sve toliko olaksa samo da bi dobili gotov proizvod?
Necu da sviram bez znoja,necu da se ne umaram,necu da budem dete 21 veka i necu kao ti,da budem IN u svemu jer odbijam da prihvatim te vrednosti jer su one lazne.Odbijam da imam sve sa tim masturbiranjem po kompjuteru,jer muzika je nesto previse sveto da bi se po tome tako jednostavno i lako radilo.
Ocigledno da vam tamo na zapadu u Møre og Romsdal previse piju krv i ubrizgavaju vam "teoriju lakseg i lenjeg nacina zivota".
Па добро сад, кад се мало боље размисли дрога је масовно почела да се конзумира управо са развојем R'N'R-a и осталих праваца насталих из њега! Сада је ситуација обрнута, рокери су ти који су straight!
Међутим, и поред тога...све је то имало много више шмека од данашњих хепенинга где маса нагутана ексерима ужива у тој...да ли смем да назовем :?: ...музици. Ево нпр. сама идеја хипи покрета(док је дрога није сyебала). Па човече...има ли шта лепше од атмосфере на рецимо травнатој површини пре неког јачег RNR концерта (дефинитивно сам промашио време)?
 
bebidoll:
Master_Chief:
bebidoll:
pa da, na to sam mislila...sto se tice muzike 8)
Ma slusas sto ti srcu drago...

P.S: Sta ti slusas od Trance & Techna...koje artiste??

pa sta znam, benni benassi, dj tiesto, carl cox...the prodigy....i jos mnogo njih, ni sama ne znam kako se ko vise zove

ti?
Paul Van Dyk,Mauro Picotto,DJ Quicksilver,DJ Tiesto,Infected Mushroom,Alien Project,Astrix...
 
Master_Chief:
bebidoll:
Master_Chief:
bebidoll:
pa da, na to sam mislila...sto se tice muzike 8)
Ma slusas sto ti srcu drago...

P.S: Sta ti slusas od Trance & Techna...koje artiste??

pa sta znam, benni benassi, dj tiesto, carl cox...the prodigy....i jos mnogo njih, ni sama ne znam kako se ko vise zove

ti?
Paul Van Dyk,Mauro Picotto,DJ Quicksilver,DJ Tiesto,Infected Mushroom,Alien Project,Astrix...

WOW

:D :P :wink: :lol: 8)
 
bebidoll:
Master_Chief:
bebidoll:
Master_Chief:
bebidoll:
pa da, na to sam mislila...sto se tice muzike 8)
Ma slusas sto ti srcu drago...

P.S: Sta ti slusas od Trance & Techna...koje artiste??

pa sta znam, benni benassi, dj tiesto, carl cox...the prodigy....i jos mnogo njih, ni sama ne znam kako se ko vise zove

ti?
Paul Van Dyk,Mauro Picotto,DJ Quicksilver,DJ Tiesto,Infected Mushroom,Alien Project,Astrix...

WOW

:D :P :wink: :lol: 8)
Ovo je samo mali deo od kojih slusam vise pesama,a kolko ih imam jedan artista jedna pesma,kao na primer: DJ Ice Katana - Ghosts,DJ Psycho Al - Asylum,Space Invaderz - Robot Wars,Airbase - Dreamer,Trancical - Birth Of A New Day. :D :D :D :D Inace imam 700 ONLY Trance & Techno pesama.Sve top artisti i od onih manje poznatih ali sa dobrom pesmom.U jednom mom ranijem postu sam ostavio link odakle mozes skinuti jednu od najboljih po meni Hard Trance pesama Robot Wars.
 
Dont_Break_The_Oath:
E bas hocu da se mesam ovde.
Ja samo znam sta vidjam po Oslu stalno,ko im nudi drogu i gde se ta droga tacno prodaje.
A ono Master sto si ti rekao za moderno doba,mobili telefoni,bla bla bla,pa zar je poenta u tome da se sve toliko olaksa samo da bi dobili gotov proizvod?
Necu da sviram bez znoja,necu da se ne umaram,necu da budem dete 21 veka i necu kao ti,da budem IN u svemu jer odbijam da prihvatim te vrednosti jer su one lazne.Odbijam da imam sve sa tim masturbiranjem po kompjuteru,jer muzika je nesto previse sveto da bi se po tome tako jednostavno i lako radilo.
Ocigledno da vam tamo na zapadu u Møre og Romsdal previse piju krv i ubrizgavaju vam "teoriju lakseg i lenjeg nacina zivota".

kako se samo slazem sa tobom :D nekako mi trulez da budem deo te gomila koja djipa uz mjuzu, :roll: ali i to ima svojih prednosti na zurkama... :twisted:nevermind!!!Ah,mrzim se sto sam rodjena u 21 veku,veku iracionalizma i veku kompjuterske revolucije...18 vek je...cool,cini mi se?
 
joGooOOD:
Dont_Break_The_Oath:
E bas hocu da se mesam ovde.
Ja samo znam sta vidjam po Oslu stalno,ko im nudi drogu i gde se ta droga tacno prodaje.
A ono Master sto si ti rekao za moderno doba,mobili telefoni,bla bla bla,pa zar je poenta u tome da se sve toliko olaksa samo da bi dobili gotov proizvod?
Necu da sviram bez znoja,necu da se ne umaram,necu da budem dete 21 veka i necu kao ti,da budem IN u svemu jer odbijam da prihvatim te vrednosti jer su one lazne.Odbijam da imam sve sa tim masturbiranjem po kompjuteru,jer muzika je nesto previse sveto da bi se po tome tako jednostavno i lako radilo.
Ocigledno da vam tamo na zapadu u Møre og Romsdal previse piju krv i ubrizgavaju vam "teoriju lakseg i lenjeg nacina zivota".

kako se samo slazem sa tobom :D nekako mi trulez da budem deo te gomila koja djipa uz mjuzu, :roll: ali i to ima svojih prednosti na zurkama... :twisted:nevermind!!!Ah,mrzim se sto sam rodjena u 21 veku,veku iracionalizma i veku kompjuterske revolucije...18 vek je...cool,cini mi se?
Al ste vi zaostali...
 
Master_Chief:
joGooOOD:
Dont_Break_The_Oath:
E bas hocu da se mesam ovde.
Ja samo znam sta vidjam po Oslu stalno,ko im nudi drogu i gde se ta droga tacno prodaje.
A ono Master sto si ti rekao za moderno doba,mobili telefoni,bla bla bla,pa zar je poenta u tome da se sve toliko olaksa samo da bi dobili gotov proizvod?
Necu da sviram bez znoja,necu da se ne umaram,necu da budem dete 21 veka i necu kao ti,da budem IN u svemu jer odbijam da prihvatim te vrednosti jer su one lazne.Odbijam da imam sve sa tim masturbiranjem po kompjuteru,jer muzika je nesto previse sveto da bi se po tome tako jednostavno i lako radilo.
Ocigledno da vam tamo na zapadu u Møre og Romsdal previse piju krv i ubrizgavaju vam "teoriju lakseg i lenjeg nacina zivota".

kako se samo slazem sa tobom :D nekako mi trulez da budem deo te gomila koja djipa uz mjuzu, :roll: ali i to ima svojih prednosti na zurkama... :twisted:nevermind!!!Ah,mrzim se sto sam rodjena u 21 veku,veku iracionalizma i veku kompjuterske revolucije...18 vek je...cool,cini mi se?
Al ste vi zaostali...

E, u pravu si Master_Chief! :wink: Stvarno mi nije jasno sto dolaze ovde da nam pricaju o "njihovoj" muzici, kad lepo pise da je samo za ljude koji slusaju techno! Nemaju gde da razmenjuju iskustva, zele da se svadjaju ili... Daj bar da otvorimo temu ONLY FOR PEOPLE WHO HATE TECHNO, pa neka pljuju do mile volje! Mislim da i nije losa ideja! :wink:
 
marinica_:
Master_Chief:
joGooOOD:
Dont_Break_The_Oath:
E bas hocu da se mesam ovde.
Ja samo znam sta vidjam po Oslu stalno,ko im nudi drogu i gde se ta droga tacno prodaje.
A ono Master sto si ti rekao za moderno doba,mobili telefoni,bla bla bla,pa zar je poenta u tome da se sve toliko olaksa samo da bi dobili gotov proizvod?
Necu da sviram bez znoja,necu da se ne umaram,necu da budem dete 21 veka i necu kao ti,da budem IN u svemu jer odbijam da prihvatim te vrednosti jer su one lazne.Odbijam da imam sve sa tim masturbiranjem po kompjuteru,jer muzika je nesto previse sveto da bi se po tome tako jednostavno i lako radilo.
Ocigledno da vam tamo na zapadu u Møre og Romsdal previse piju krv i ubrizgavaju vam "teoriju lakseg i lenjeg nacina zivota".

kako se samo slazem sa tobom :D nekako mi trulez da budem deo te gomila koja djipa uz mjuzu, :roll: ali i to ima svojih prednosti na zurkama... :twisted:nevermind!!!Ah,mrzim se sto sam rodjena u 21 veku,veku iracionalizma i veku kompjuterske revolucije...18 vek je...cool,cini mi se?
Al ste vi zaostali...

E, u pravu si Master_Chief! :wink: Stvarno mi nije jasno sto dolaze ovde da nam pricaju o "njihovoj" muzici, kad lepo pise da je samo za ljude koji slusaju techno! Nemaju gde da razmenjuju iskustva, zele da se svadjaju ili... Daj bar da otvorimo temu ONLY FOR PEOPLE WHO HATE TECHNO, pa neka pljuju do mile volje! Mislim da i nije losa ideja! :wink:
Upropastili su moj topic IN TRANCE WE TRUST!!! sad ce i ovaj...bas bedno...i ja sam za to da se otvori neki novi topic gde oni mogu da pljuju po Trance-u i Technu a da nas ostave na miru...
 
Dont_Break_The_Oath:
hå hå,nei.Jeg vil skriver her.
Argumentujte stavove protiv nas rockera pa cemo vas pustiti na miru.
Jer ovo nije pitanje ukusa.O ukusu se moze raspravljati samo tamo gde stoji kvalitet.
A ovde je doslo do sukoba kvaliteta i nekvaliteta.
Så du sier at Trance er ikke kvalitet musikk??Pa nije valjda da se milioni pristalica Trance muzike vara???
 
Master_Chief:
Dont_Break_The_Oath:
hå hå,nei.Jeg vil skriver her.
Argumentujte stavove protiv nas rockera pa cemo vas pustiti na miru.
Jer ovo nije pitanje ukusa.O ukusu se moze raspravljati samo tamo gde stoji kvalitet.
A ovde je doslo do sukoba kvaliteta i nekvaliteta.
Så du sier at Trance er ikke kvalitet musikk??Pa nije valjda da se milioni pristalica Trance muzike vara???

A sto da se bavimo argumentima!?! Sto bi nekome nesto dokazivali i koja je svrha svega toga!?! Zasto jednostavno ne isqlirate? A to sto se kvaliteta i nekvaliteta tice, vi to posmatrate sa svog aspekta, a ja cu ti reci svoje misljenje: nikad nisam ni rekla da je rock nekvalitetna muzika, samo jednostavno ne volim to da slusam! Da li su sada neke stvari jasnije?
 
Dont_Break_The_Oath:
Moze trance da ima milion pristalica,moze i ceo Møre og Romsdal da slusa Dimmu Borgir ili Borknagar,ali nije poenta u kvantitetu koliko ko ima pristalica,nego je poenta u tome da ja licno jako dobro poznajem muziku,bavim se sa time i ne razumem kako neko moze da nesto sto je tako uzviseno dovede do te niskosti da masina stvara muziku umesto osobe.
Mislim,ja kada sviram,ja znam sta time radim,ne foliram se i ne dopustam masini da kreira ono sto je u mojoj glavi nego prelazim prstima preko gitare.
A pri tom jako pazim da to zvuci dobro jer ima milijardu delova koji se moraju uklopiti i svaka nota mora biti na pravom mestu.
U tome je prednost i tak kvalitet normalne muzike nad tim masinskim izivljavanjem koje nema emocija nimalo.
Pa lebac mu poljubim,masina nikad nece moci sama da napravi pesmu koju si ti smislio,ja evo licno imam program sa kojim pravim pesme,i da znas da nije bas tako lako kao sto mnogi misle...Nije stvar u tome samo "roknuti" sto vise zvukova na jedno mesto i reci da je to pesma,ipak mora postojati harmonija izmdju basa i diskanta,sintisajzera i orgulja ili vec sta zelis da imas u toj pesmi...Tako da se ne slazem sa tobom da je muzika napravljena na PCu nize vrednosti od one muzike sto je napravljena na gitari ili klaviru...
 
Dont_Break_The_Oath:
Moze trance da ima milion pristalica,moze i ceo Møre og Romsdal da slusa Dimmu Borgir ili Borknagar,ali nije poenta u kvantitetu koliko ko ima pristalica,nego je poenta u tome da ja licno jako dobro poznajem muziku,bavim se sa time i ne razumem kako neko moze da nesto sto je tako uzviseno dovede do te niskosti da masina stvara muziku umesto osobe.
Mislim,ja kada sviram,ja znam sta time radim,ne foliram se i ne dopustam masini da kreira ono sto je u mojoj glavi nego prelazim prstima preko gitare.
A pri tom jako pazim da to zvuci dobro jer ima milijardu delova koji se moraju uklopiti i svaka nota mora biti na pravom mestu.
U tome je prednost i tak kvalitet normalne muzike nad tim masinskim izivljavanjem koje nema emocija nimalo.

E, otvorila sam vam temu "Only for people who hate techno", pa mislim da bi trebao da odes tamo da razmenjujete iskustva, i vec jednom nas ostavite na miru! I samo jedno pitanje: reci mi da li je kod vas neko dosao (mislim na vase teme) i poceo da napusava vas i to sto slusate?
 

Back
Top