u kirgiziji počinjeni zločini protiv čovečnosti

Bucko22

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.101
u kirgiziji počinjeni zločini protiv čovečnosti
Politika - Pre 19 minuta
BIŠKEK - U međuetničkom nasilju na jugu Kirgizije početkom prošlog meseca počinjeni su zločini protiv čovečnosti, ocenio je danas francuski ambasador za ljudska prava Fransoa Zimere.

"To nije samo pobuna. Svedoci smo velikog zločina protiv čovečnosti koji zaslužuje da međunarodna zajednica ponovo razmotri nivo svog angažovanja", rekao je Zimere u intervjuu agenciji Frans pres.

Francuski zvaničnik, koji se juče sastao sa predstavnicima kirgiskih privremenih vlasti, rekao je da mora da skrene pažnju na "izuzetnu okrutnost" pojedinih zločina koji su počinjeni.

On je dodao da "nije siguran da je svet shvatio" razmere zločina u Kirgiziji.

Prema poslednjem zvaničnom bilansu, u sukobima većinskih Kirgiza i manjinskih Uzbeka početkom juna poginulo je 294 osoba. Prelazne vlasti u Biškeku strahuju da je broj mrtvih bio deset puta veći.
 
to je jedna tragedija za covjecanstvo i za muslimane da je dozvoljeno da musliman udari na muslimana i da se pri tom pocine strasna zlodjela.to je za svaku osudu i los dan za jedinstvo muslimana kada trebaju muslimani bit' jedinstveni desio se strasan pogrom muslimana uzbeka koji su pod naletom isto muslimana kirgiza morali napustiti svoje domove.
 
to je jedna tragedija za covjecanstvo i za muslimane da je dozvoljeno da musliman udari na muslimana i da se pri tom pocine strasna zlodjela.to je za svaku osudu i los dan za jedinstvo muslimana kada trebaju muslimani bit' jedinstveni desio se strasan pogrom muslimana uzbeka koji su pod naletom isto muslimana kirgiza morali napustiti svoje domove.

Miroljubiv narod...ovi muslimani...mislim generalno gledano...:think:
 
to je jedna tragedija za covjecanstvo i za muslimane da je dozvoljeno da musliman udari na muslimana i da se pri tom pocine strasna zlodjela.to je za svaku osudu i los dan za jedinstvo muslimana kada trebaju muslimani bit' jedinstveni desio se strasan pogrom muslimana uzbeka koji su pod naletom isto muslimana kirgiza morali napustiti svoje domove.
Немој да лупаш.Турци убијају Курде,Ирачани су убијали Иранце,да не набрајам даље.Да сте се ви граничили са Турцима или Ирачанима сад вас не би било.Толико о доброј муслиманској браћи.
 
znate kako mi je bilo tesko kada sam vidio kako brat musliman udara na drugog brata muslimana.nije istina da je sukob sa kurdima generalan nego se tu napadaju teroristi koji zele prekrajanje drzave turske.sukob izmedju irana i iraka je posljednji rat u nizu nesporazuma izmedju muslimana i lider tadasnjeg iraka sadam husejn je zavrsio na vjesala.ima nekih nesloga medju muslimanima ali uglavnom se smirila negativna tenzija izmedju muslimana i muslimani su sada sve slozniji.zato smatram da je ovaj sukob u kirgistanu nesto vanredno sto se desilo i velika bruka za muslimane i njihovo jedinstvo jer u ovom slucaju brat je udario na brata.i kirgizi i uzbeci su muslimani tako da bih se bracno pomijesao sa tim narodima samo zato sto su moji muslimani.
 
znate kako mi je bilo tesko kada sam vidio kako brat musliman udara na drugog brata muslimana.nije istina da je sukob sa kurdima generalan nego se tu napadaju teroristi koji zele prekrajanje drzave turske.sukob izmedju irana i iraka je posljednji rat u nizu nesporazuma izmedju muslimana i lider tadasnjeg iraka sadam husejn je zavrsio na vjesala.ima nekih nesloga medju muslimanima ali uglavnom se smirila negativna tenzija izmedju muslimana i muslimani su sada sve slozniji.zato smatram da je ovaj sukob u kirgistanu nesto vanredno sto se desilo i velika bruka za muslimane i njihovo jedinstvo jer u ovom slucaju brat je udario na brata.i kirgizi i uzbeci su muslimani tako da bih se bracno pomijesao sa tim narodima samo zato sto su moji muslimani.
Курда има 25 милиона,човече!:eek:
 
znate kako mi je bilo tesko kada sam vidio kako brat musliman udara na drugog brata muslimana.nije istina da je sukob sa kurdima generalan nego se tu napadaju teroristi koji zele prekrajanje drzave turske.sukob izmedju irana i iraka je posljednji rat u nizu nesporazuma izmedju muslimana i lider tadasnjeg iraka sadam husejn je zavrsio na vjesala.ima nekih nesloga medju muslimanima ali uglavnom se smirila negativna tenzija izmedju muslimana i muslimani su sada sve slozniji.zato smatram da je ovaj sukob u kirgistanu nesto vanredno sto se desilo i velika bruka za muslimane i njihovo jedinstvo jer u ovom slucaju brat je udario na brata.i kirgizi i uzbeci su muslimani tako da bih se bracno pomijesao sa tim narodima samo zato sto su moji muslimani.

bolje da usvojiš nekoga...manje će te košta...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
kurdi su historijski zakasnili da imaju svoju nacionalnu drzavu.oni se moraju povinovati zakonima drzava gdje oni zive i na kraju krajeva oni su muslimani kao i turci pa se mogu laks sloziti sa muslmanskim narodima nego sto to mogu krscani.pa zato se muslimani i bune oko stvaranja izraelske drzave jer su oni historijskim razvojem zakasnili da naprave drzavu na bliskom istoku.ali da ne skrecemo temu kurdi su muslimani i oni nemaju sta traziti od turske i kurdi su zakasnili historijski da naprave svoju nacionalnu drzavu.
 
kurdi su historijski zakasnili da imaju svoju nacionalnu drzavu.oni se moraju povinovati zakonima drzava gdje oni zive i na kraju krajeva oni su muslimani kao i turci pa se mogu laks sloziti sa muslmanskim narodima nego sto to mogu krscani.pa zato se muslimani i bune oko stvaranja izraelske drzave jer su oni historijskim razvojem zakasnili da naprave drzavu na bliskom istoku.ali da ne skrecemo temu kurdi su muslimani i oni nemaju sta traziti od turske i kurdi su zakasnili historijski da naprave svoju nacionalnu drzavu.

Nek te bog poživi...al...nije tebi lako...sa samim sobom....:dash:
 
kurdi su historijski zakasnili da imaju svoju nacionalnu drzavu.oni se moraju povinovati zakonima drzava gdje oni zive i na kraju krajeva oni su muslimani kao i turci pa se mogu laks sloziti sa muslmanskim narodima nego sto to mogu krscani.pa zato se muslimani i bune oko stvaranja izraelske drzave jer su oni historijskim razvojem zakasnili da naprave drzavu na bliskom istoku.ali da ne skrecemo temu kurdi su muslimani i oni nemaju sta traziti od turske i kurdi su zakasnili historijski da naprave svoju nacionalnu drzavu.
Samo ti pričaj gluposti,pa će i vas jednog dana neko da počisti sa prostora na kojima živite pozivajući se na istoriju s obrazloženjem da vas malo ima i da treba da nestanete.:roll:
 
neslogu u muslimanskom narodu cini i al kaida koja mrzi siite i uslovljava muslimane da budu svi sunniti kao oni.ali ipak al kaida je teroristicka organizacija i ona duboko utjece na muslimansku slogu tako da u buducnosti al kaida nece predstavljati nista drugo sem one koji su neprijatelji muslimana.
oko situacije u kirgistanu bi trebala da se zainteresuje turska i da ona objasi tom narodu da su svi muslimani braca i da nema razloga za ubijanjem.
 
ima puno bosnjaka u turskoj i njima se glas ne cuje od lojalnosti koju oni imaju.znate li da je turska majka bosnjaka i da se bosnjaci nece nikada odreci turske.naravno da bih prije dao sestru crncu muslimanu nego bijelcu krscaninu ili zidovu.znate li da sam plakao kad sam sreo jednog mog brata crnca iz gabona kako klanja u dzamiji.to je ona ljubav koja se trazi i to se naziva muaslimanskoj ljubavi.
 
Ovako lupeta ko fol neki musliman, a nafatao sam ga par puta, ne zna neke najosnovnije stvari :mrgreen:
Ili je neki klinac od 14 godina, ili je neki psihijatrijski slucaj :mrgreen:

a ti si jedna klasicna srpska ulizica.to sam primjetio na nekim mjestima da se vrlo istices kada treba mene napasti.nastavi i dalje da lizes srpska dupeta.kobajagi sda sandzaka a ponosan sto ima ministra bez portfelja u beogradu.:roll:
 
Poslednja izmena:
ima puno bosnjaka u turskoj i njima se glas ne cuje od lojalnosti koju oni imaju.znate li da je turska majka bosnjaka i da se bosnjaci nece nikada odreci turske.naravno da bih prije dao sestru crncu muslimanu nego bijelcu krscaninu ili zidovu.znate li da sam plakao kad sam sreo jednog mog brata crnca iz gabona kako klanja u dzamiji.to je ona ljubav koja se trazi i to se naziva muaslimanskoj ljubavi.

:hahaha::hahaha::hahaha: Marine,svaka ti cast...a ne brines se sta ce crnac napraviti od sestre .... ovo za Kirgize i Uzbeke,srceparajuce ko sto rece kolega Pobedonoscev :sad2:
 

Back
Top