pusa

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
kako vi stavljate nekom do znanja da imate njegov broj fona?
ja posaljem sms:
cao vukodlace nabavila sam tvoj broj mobilnog aparata sad cu da te zlostavljam cao pusa cmok :*
 
kako vi stavljate nekom do znanja da imate njegov broj fona?
ja posaljem sms:
cao vukodlace nabavila sam tvoj broj mobilnog aparata sad cu da te zlostavljam cao pusa cmok :*

nabavih tvoj broj, budicu te u 4 ujutru i necu ti dati da spavas

4:00
"Pozvani korisnik trenutno nije dostupan"
11:00
"Korisnik ciji je broj xxx xxx xxx xxx je ponovo dostupan"
 
ako nabavis od nekoga?

Па не набављам кад је у питању нека која ми се свиђа.Можда у кад сам био клинац у школи ал не сећам се , мислим да нисам.Десило се да добијем број зато што то неко оће.Ево ти број од те те ,упознали сте се хоће дса се чујете причала ми.....То се десило ал да ја набављам да зовем нисам никад.
 
Upravo mi se to desilo nocas.
I nisam dala broj kad je trebalo, nego sam se smejala, sve mi smesno kad ne treba da bude, k'o siparica... :roll:
I tako ja posle nabavim taj broj i napisem poruku kako je doslo do smetnji u komunikaciji, bla, bla... krene sms-ovanje, vidimo se sutra, bla, bla, i na kraju aj cao i cao!
Bas glupo.
Htela sam onda da dodam i laku noc, al' ne ide posle "aj cao!".
Naravoucenije, ne kliberite se kad vam neko ko vam se svidja trazi broj telefona, nego mu dajte, da ne biste posle vi morali da nabavljate njegov broj.
Odmah ste u nezavidnoj poziciji, a hteli ste da vi budete taj koji odlucuje i poziva, hm :think:
 

Back
Top