Tastatura!

Hvala, drugari! Veceras sam ponovo izasla sa njim. Bilo je prelepo. Setali smo i caskali. Nisam htela da mu pomenem tu njegovu simpatiju, iako je on pokusavao nesto da mi nagovesti.

Ili si promasila deo foruma za ovaj komentar ili tastatura vise nije bitna :) . U svakom slucaju pogledaj drajvere u device manager-u,uninstaliraj pa neka ih nadje ponovo,proveri koji ti je jezik namesten kod sata dole desno,a ako nista ne pomogne proveri tastaturu kod nekog,ako ne radi,riknula je,ili je samo doslo vreme da se otvori i ocisti:bye:
 
Ili si promasila deo foruma za ovaj komentar ili tastatura vise nije bitna :) . U svakom slucaju pogledaj drajvere u device manager-u,uninstaliraj pa neka ih nadje ponovo,proveri koji ti je jezik namesten kod sata dole desno,a ako nista ne pomogne proveri tastaturu kod nekog,ako ne radi,riknula je,ili je samo doslo vreme da se otvori i ocisti:bye:

Pogresila sam. :)

Hvala za savet. Zamenila sam tastaturu.
 
Pevacice jel ti to nas zajeba**s ili si fenomen za neobjasnjive probleme. Ne moze da prodje ni nedelju dana gde nedelja mnogo je ni dva dana a da ne postavis svoj problem da resavamo na daljinu.
Sledeci post pricas o nekoj tvojoj simpatiji, kakve veze ima sa tastaturom. Ili ti je tastatura opet kriva?
 
Pevacice jel ti to nas zajeba**s ili si fenomen za neobjasnjive probleme. Ne moze da prodje ni nedelju dana gde nedelja mnogo je ni dva dana a da ne postavis svoj problem da resavamo na daljinu.
Sledeci post pricas o nekoj tvojoj simpatiji, kakve veze ima sa tastaturom. Ili ti je tastatura opet kriva?

Izvini. Ja se ne razumem u kompjutere, pa sam vas pitala.
Sto se tice ovog posta o mom decku, pogresila sam, izvinila sam se. Temu sam postavila na LJiS, posto su moji obozavaoci odatle poceli da nagadjaju sta se to desava sa mojom tastaturom izmisljajuci kojekakve gluposti i teorije zavere. Tek sam posle videla da su prebacili temu o tastaturi na kompjutere.
Jos jednom vam se izvinjavam. :)
 
Imam kinesku tastaturu od 500din vec 3 god me sluzi,malo sam dugmice izakao,al skoro sam je cistio i video da su kontakti i el. vodovi korodirali,skoro da im nedostaje par mikrona da bi skroz bili prekinuti. Kako i dalje radi nije mi jasno ,al samo neka se drzi :roll:
 
dešava se da se zaglavi dugme/taster ako je stara tastatura :super: :gace:
i onda bipka čudno , ali dugme/taster moguće je da se fizički ukloni
samo tačno treba znati koji je taster :think:

a najgore je ,kad se pokvari DEL taster , i onda me ubaci u bios sam od sebe
i bipće ,loodilo , misliš ko zna koji je kvar a ono DEL taster na numeričkom delu.... :dash:
 

Back
Top