VILLA MARIA
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: VILLA MARIA

Zainteresovan član pumma (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano VILLA MARIA

SMESNO! Smesno je jer serija nije nimalo zanimljiva,i glupa.A ZALOSNO je to da se jedna hrvatska serija prikazuje na srpskoj,iako prodanoj, televiziji i to u ,da kazem, udarnom terminu.SRAMOTA.Zar nam nije dovoljno sto se na radio stanicama svaka druga pesma koja se pusta-njihova?A da li ce se nasa JELENA pustati na HRTu-cisto sumnjam...

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano p

Jako smesno kako sam ja saznala za tu seriju .Gledala sam reklamu na HRT-u a bio je utisan ton. I ja gledam sta je, ona kosa slova, sve neke krevetske scene, vidim neka porodicna limunada kao spanska serija. I za mene je to i ostala spanske serija sve do pre par dana kad sam cula da pricaju neki,nama razumljiv jezik. Toliko mi je izvestacena,bolji su Spanci :wink: . Sto ne dadose neku humoriosticku nego ovu glupost :x ....Pa jos Hrvatska! Ne pada mi na pamet da gledam nesto njihovo! Mozda cak pljuju po naMA,ko zna

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Koliko nesto moze nisko spasti! I to jos sapunica, koja je na dnu svega, pa onda je Vila Marija dno dna! Sve te defektne scene, netalentovani glumci, monoton debilan razgovor, .... mislim video sam cak da neko svoju devojku zove sa "ljubavi"!! Vertujte mi na rec ali to mi je prvi put u zivotu da to vidim . Takav recnik nije prikladan za prost narod kao sto je hrvatski ili srpski. Mislim nema psovki koji su inace u duhu balkanskih naroda. Potpuno neprirodno! S tim vise da su svi glumci bogatasi , ... stvar postaje aspurdna :x
    Smesno, jednostavno za sazaljevane.

Primećen član N_ToNx (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2004.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

B LJ A K

Aktivan član DabaMAN (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Zašto kažu da je zabranjena ljubav prva hrvatska sapunica? Pa zar to nije Villa Maria?!

Početnik
    Učlanjen
    20.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ZABRANJENA LJUBAV je 1. hrvatska sapunica koja će se snimati u beskonačnost. za početak je planirano 220 epizoda, a ako stekne veliku gledanost planira se snimati u nedogled. Prva epizoda je planirana 25.10. na RTL Televiziji.

VILLA MARIA nije sapunica već TELENOVELA koja ima svoj kraj, mada je sve to isto, zato se obje reklamiraju kao prve. Gluposti.

Primećen član
    Učlanjen
    02.06.2004.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano Re: VILLA MARIA

..
    Citat Original postavio pumma
    SMESNO! Smesno je jer serija nije nimalo zanimljiva,i glupa.A ZALOSNO je to da se jedna hrvatska serija prikazuje na srpskoj,iako prodanoj, televiziji i to u ,da kazem, udarnom terminu.SRAMOTA.Zar nam nije dovoljno sto se na radio stanicama svaka druga pesma koja se pusta-njihova?A da li ce se nasa JELENA pustati na HRTu-cisto sumnjam...
    yebiga...pare su odlucujuci faktor, a i gledaju seljaci, nije da nije... ...isti slucaj je i sa onim Grand Show-om; udarni termin, najgledanija emisija... To vam je ljudi Srbija!

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

evo izbacio sam temu na prvu stranu da ne bi otvarali jos jednu kao acka :wink:

Elita PRCKO (avatar)
    Učlanjen
    30.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

:shock:

Aktivan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio PRCKO
    :shock:
    e a sto ne bi prekinuo da ostavljas postove tipa " :shock: " jer ti ovo nije prva tema na kojoj to radis....razumem da to radis kad je ovakav odgovor potreban ali ti to radis cesto.u buduce brisem postove.

Slične teme

1. Thassos-agencija Atlantic-villa Conte
    Autor djenaro u forumu Putovanja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.07.2008., 21:44
  2. Villa Marija
    Autor Acka u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 11.12.2004., 23:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor