poimanje stila

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
malo da se i mi muski aktiviramo.
dakle kako ocenjujete svoj licni stil oblacenja?

ja sam pristalica one fore 4,5 jednostavno i prakticno:

1. patike / cipele / sunjalice
2. sorc / farmerke / pantalone
3. majica / kosulja strogo dugi rukav /
4. jakna / duks sa kapuljacom / zimska
5. SAT na ruci pod obavezno :D

a Vi?
 
Kolega yoiime, otkad se nasi muskarci bave stilom? :)
Zar ne vazi ovde pravilo da cim se neko malo vise pozabavi izgledom da je gej?
Jos ako nosi asesoar, narukvice, esarpe, rizikuje vec i ozbiljne probleme ponekad.

Ako smem, nadam se da smem, jos nas niste proterali odavde, da kazem, jos nesto...
Bas je retkost videti muskarca sa stilom, kako u ponasanju, tako i u oblacenju.

Stil je kad se obuces prikladno prilici, kad obuces nesto zanimljivo, ne uniformu, kad je to sto nosis kvalitetno i kad ti lepo stoji.
Medjutim, muskarci koji obracaju paznju na odecu cesto natrpaju razne marke na sebe misleci da je to siguran pogodak (ako ne znas sta je lepo, pitaj sta je skupo). Ili se obuku bas trendi, a nije ni to kljuc.
 
neam stil
sho manje odece u ormaru to bolje
ne nosim odela ni shorceve nego pantalone koshulje trenerke
kupujem samo kad moram a i to me smara
stil je i onako razbibriga za malogradjanshtinu
 
malo da se i mi muski aktiviramo.
dakle kako ocenjujete svoj licni stil oblacenja?

ja sam pristalica one fore 4,5 jednostavno i prakticno:

1. patike / cipele / sunjalice
2. sorc / farmerke / pantalone
3. majica / kosulja strogo dugi rukav /
4. jakna / duks sa kapuljacom / zimska
5. SAT na ruci pod obavezno :D

a Vi?

stil veoma veoma vazan :-)

i ja sam na prvi pogled jednostavno obucen, ali svaka stvar ima svoje zasto i zato.

da ne idem redom, patike ili cipele skoro najvazniji detalj su. ne nosim jakne, ni sat ni nikakav nakit. volim majice, kapuljace isto.

izlged je vazan, mora da bude takav da te pokazuje, da istice nesto od tebe.

ne razumem stereotip i ljude koje nose bilo sta kao nema veze.

ne volim upadljivo firmirane stvari i zvucna imena, ali dobra odeca je jako skupa.
 
Na nogama lagane mokasine ili, najcesce, planinarske buce, itd. Casual stil, klasicni muski, traperice, somotne pantalone zute u kombinaciji sa zelenom majicom, crni somot, majice dugackih rukava, duks, itd. Planinarske vindjakne, vijetnamka, itd. Klasicne karirane kosulje, itd. Ponekad radnicke pantalone kao sto su se nosile kod nas u osamdesetima i one kape od jeansa sto su sljakeri po gradjevinskim preduzecima nosili...

Kad izlazim stavljam samo malo sminke na obraze, eyeliner, ponekad ofarbam kosu, nosim svilene, kozne ili platnene pantalone, nabijem crne tamne avijaticarske cvike, sal oko vrata natopljen orijentalnim mirisima za bazara, usku majicu, obrijem obavezno muda, te crotch izmasiram malo posto nosim dolje ovecu "alku"...

Po kuci 'nosam' stare majice i traperice ili zensko rublje.
 
malo da se i mi muski aktiviramo.
dakle kako ocenjujete svoj licni stil oblacenja?

ja sam pristalica one fore 4,5 jednostavno i prakticno:

1. patike / cipele / sunjalice
2. sorc / farmerke / pantalone
3. majica / kosulja strogo dugi rukav /
4. jakna / duks sa kapuljacom / zimska
5. SAT na ruci pod obavezno :D

a Vi?
Pa ne znam ja ne nosim sat već nekoliko godina.
 
evo patike krpene moje nove na primer:

suts7o.jpg
 
Na nogama lagane mokasine ili, najcesce, planinarske buce, itd. Casual stil, klasicni muski, traperice, somotne pantalone zute u kombinaciji sa zelenom majicom, crni somot, majice dugackih rukava, duks, itd. Planinarske vindjakne, vijetnamka, itd. Klasicne karirane kosulje, itd. Ponekad radnicke pantalone kao sto su se nosile kod nas u osamdesetima i one kape od jeansa sto su sljakeri po gradjevinskim preduzecima nosili...

Kad izlazim stavljam samo malo sminke na obraze, eyeliner, ponekad ofarbam kosu, nosim svilene, kozne ili platnene pantalone, nabijem crne tamne avijaticarske cvike, sal oko vrata natopljen orijentalnim mirisima za bazara, usku majicu, obrijem obavezno muda, te crotch izmasiram malo posto nosim dolje ovecu "alku"...

Po kuci 'nosam' stare majice i traperice ili zensko rublje.

A stikle? :mrgreen:
 

Back
Top