Voleo bih da saznam odgovor??????

Anonymous:
PAMETNICA:
IGRAJ TOPLO-HLADNO DA NIKAD NIJE NACISTO STA OSECAS ALI NEMOJ NI DA SI SKRT!CMOK!! :D
Veruj mi da nisam skrt,i jako retko pokazem osecanja,jer cim to uradim dobijem,nepovratnu kartu.Cisto me interesuje,sta mi to mozemo da uradimo da vas zaista iznenadimo.
Sa NJOM ces uvek znati sta je prava stvar.
Istina je da ni mi, zene, ne znamo uvek sta hocemo. Ja sam, iskreno, zamisljala idealnog decka potpuno drugacije, ali ne zelim nista da menjam na ovom sadasnjem.ON jednostavno radi prave stvari, mozda toga nije ni svestan...
Nemoj da brines, jer i ONA ce znati sta tebi prija
:D :D :D
 
Retke su zene koje ne vole iskrenost. Zapanji svoju izabranicu necenzurisanom verzijom svog zivota. Bice joj drago jer je zamorno upoznavati likove koji su savrseni, neporocni i sve ostalo macho sr...Budi svoj, dozvoli joj da i ona moze bar sa tobom skinuti masku a ne da se pretvara ostatak zivota da se rodila tek onog dana kad te je upoznala.
Srecno! Dont be :shock:
 
milost:
Sta vi to devojke zaista ocekujete od muskaraca?Ako moze onako realno,da ne budu odgovori da vam pisemo stihove i saljemo cvece,jer to zaista ne pali.Voleo bi iskrene odgovore.Unapred se zahvaljujem.

Ne znam za sve devojke, mogu da kazem shta JA ocekujem....
Ocekujem prijatelja i saveznika, i zivu vatru u krevetu, ocekujem nekog ko ce imati svoj zivot i biti neopteresen cinjenicom da i ja zivim svoj, daj e mastovi i otvorenih pogleda; ocekujem da ima smisla za humor i da moze da zaplace preda mnom kad mu je tesko.
Svi ti uslovi moraju biti ispunjeni kumulativno:)
Pozdrav :wink:
 
ksks12000:
Retke su zene koje ne vole iskrenost. Zapanji svoju izabranicu necenzurisanom verzijom svog zivota. Bice joj drago jer je zamorno upoznavati likove koji su savrseni, neporocni i sve ostalo macho sr...Budi svoj, dozvoli joj da i ona moze bar sa tobom skinuti masku a ne da se pretvara ostatak zivota da se rodila tek onog dana kad te je upoznala.
Srecno! Dont be :shock:

Odličan savet. GO FOR IT!!!1
 
:( Zasto bi neko uopste trebao da igra toplo/hladno? Ja mislim da je nama devojkama stvarno dosta foliranja. Dajte za promenu malo iskrenosti. To toplo/hladno mozda pali kod klinki koje ni same ne znaju sta hoce. Iskrenost i kao sto neko rece necenzurisana verzija svog zivota
 
Jednostavno treba biti iskren,normalan,opusten.prirodan,posvecuj joj puno paznje...Devojka mora da oseti da je maximalno zasticena,da ima podrsku,da zna da moze da se ponasa kako ona zeli i sl.budi joj i drugar,da moze sa tobom o svemu da razgovara,obavezno zanimljiv,ne budi dosadan,ne ponavljaj se,iznenadjuj je sitnicama \sitnice zivot cine\ budi mastovit,pokazi joj da ti je stalo do nje,da te interesuje npr. kako joj je bilo na poslu,sta joj se desilo u Basu i sve sto ona neprica,cak kada te ni najmanje neinteresuje.
Jos nesto , svaka zena voli zestokog momka u krevetu,ali i onog koji ce je posle toga celu maziti i ceskati,a ne onog koji zahrce,isto tako svaka laze kad kaze da ne voli kada joj neko pokloni cvet,cokoladicu,plisanog mecu,kada joj u njegovom stanu spremi romanticnu veceru,posalje buket cveca na posao gde to moze videti 50 ljudi i jos hiljadu stvari. Samo mi veruj u to i uspeces !! KISIC
 

Back
Top