Beogradske dokone domaćice

Šta rade žene koje žive u Beogradu a nisu zaposlene i imaju vremena na pretek?
Piju kafu u Grinetu, šetaju Adom ili šopniguju u Ušću ili kinsekom centru, ili jednostavno ne zanju šta će sa sobom?

pa ako im muzevi(ili roditelji) zaradjuju povece kolicine eura,onda sopinguju u uscu i delta sitiju.....

a ako nema tih povecih kolicina eura ni od muza ni od roditelja,onda,uglavnom,ne znaju sta ce same sa sobom....
 
evo me:D
ja sam bg dokona domacica,nisam zaposlena i posto ne znam sta cu sama sa sobom,detetu dam pare da se hrani `na ulici` da ne moram da kuvam,a ja po ceo bogovetni dan visim na forumu gde prosipam pamet,i tako se sita izlajem.
kao mala,mastala sam da postanem vamp dama,a to mi i uspeva.poenta mog bitisanja na forumu je da lovim muskarce,ozenjene of kors,da trpam nos u tudje zivote jer svoj nemam.i tako ja budem privatno srecna i ispunjena jer pored svog muskarca,imam jos jednog koji ce sve uciniti za mene,do poslednje pare,a ja cu se osecati sva vazna i voljena.povremeno cu,ako mozda znam da mu je i zena na forumu,zaviriti u njen profil i slatko se nasladjivati njenom mukom i posmatrati stvari sa visine,jer zaboga,ja to zasluzujem.

:strika:
 
evo me:D
ja sam bg dokona domacica,nisam zaposlena i posto ne znam sta cu sama sa sobom,detetu dam pare da se hrani `na ulici` da ne moram da kuvam,a ja po ceo bogovetni dan visim na forumu gde prosipam pamet,i tako se sita izlajem.
kao mala,mastala sam da postanem vamp dama,a to mi i uspeva.poenta mog bitisanja na forumu je da lovim muskarce,ozenjene of kors,da trpam nos u tudje zivote jer svoj nemam.i tako ja budem privatno srecna i ispunjena jer pored svog muskarca,imam jos jednog koji ce sve uciniti za mene,do poslednje pare,a ja cu se osecati sva vazna i voljena.povremeno cu,ako mozda znam da mu je i zena na forumu,zaviriti u njen profil i slatko se nasladjivati njenom mukom i posmatrati stvari sa visine,jer zaboga,ja to zasluzujem.

:strika:

Grebo, ovo bi bila odlicna reklama za prepate za prepariranje frizure ili kremu za bore...:lol:
 
evo me:D
ja sam bg dokona domacica,nisam zaposlena i posto ne znam sta cu sama sa sobom,detetu dam pare da se hrani `na ulici` da ne moram da kuvam,a ja po ceo bogovetni dan visim na forumu gde prosipam pamet,i tako se sita izlajem.
kao mala,mastala sam da postanem vamp dama,a to mi i uspeva.poenta mog bitisanja na forumu je da lovim muskarce,ozenjene of kors,da trpam nos u tudje zivote jer svoj nemam.i tako ja budem privatno srecna i ispunjena jer pored svog muskarca,imam jos jednog koji ce sve uciniti za mene,do poslednje pare,a ja cu se osecati sva vazna i voljena.povremeno cu,ako mozda znam da mu je i zena na forumu,zaviriti u njen profil i slatko se nasladjivati njenom mukom i posmatrati stvari sa visine,jer zaboga,ja to zasluzujem.

:strika:

svaka tebi cast sto sve to uradi!!!!!
samo jos i posao da negde nadjes i milineeeeeeeeeee.
bona za tebe.:klap:
 
ja posao ne tražim,tako da ga necu naci,a i ne treba mi....ionako sam prezauzeta:manikir:

blago tebi kad ti posao ne treba.
ima nas koji moramo da radimo da bi obezbedili pare za hleb i za krov nad glavom.
bona za tebe opet...
ma šta jedna ...cela kesica
h090.gif
 
Šta rade žene koje žive u Beogradu a nisu zaposlene i imaju vremena na pretek?
Piju kafu u Grinetu, šetaju Adom ili šopniguju u Ušću ili kinsekom centru, ili jednostavno ne zanju šta će sa sobom?

naslov teme je pogrešan, jer...ili je neko dokon, ili je domaćica (koja nikako nije i ne može biti dokona).
sve jedno i bez obzira...mislim da dokone beograđanke ne postoje - svaka radi na nečemu....ili nešto.
a to što mi mislimo da je dokono - to je naš problem.:mrgreen:
 
evo me:D
ja sam bg dokona domacica,nisam zaposlena i posto ne znam sta cu sama sa sobom,detetu dam pare da se hrani `na ulici` da ne moram da kuvam,a ja po ceo bogovetni dan visim na forumu gde prosipam pamet,i tako se sita izlajem.
kao mala,mastala sam da postanem vamp dama,a to mi i uspeva.poenta mog bitisanja na forumu je da lovim muskarce,ozenjene of kors,da trpam nos u tudje zivote jer svoj nemam.i tako ja budem privatno srecna i ispunjena jer pored svog muskarca,imam jos jednog koji ce sve uciniti za mene,do poslednje pare,a ja cu se osecati sva vazna i voljena.povremeno cu,ako mozda znam da mu je i zena na forumu,zaviriti u njen profil i slatko se nasladjivati njenom mukom i posmatrati stvari sa visine,jer zaboga,ja to zasluzujem.

:strika:

:lol: bleso.:heart:
 
naslov teme je pogrešan, jer...ili je neko dokon, ili je domaćica (koja nikako nije i ne može biti dokona).
sve jedno i bez obzira...mislim da dokone beograđanke ne postoje - svaka radi na nečemu....ili nešto.
a to što mi mislimo da je dokono - to je naš problem.:mrgreen:
naslov teme nikako nije pogresan.a domacica i te kako moze biti dokona.
ne razlikuju se od dokonih domacica iz ostalih gradova, cak su u prednosti... ako su preterano dokone i nezadovoljne zivotom, nadju svalera na netu...
blago beogradskim dokonim domacicama.stvarno su u prednosti...
jos ako je svaler neki moderator, administrator, neki kobajagi faktor (a ustvari nikakav faktor) onda same sebi daju na vaznosti i nahrane ego, da mozda necemu i vrede.
sve domacice su iste draga moja, nema veze u kojem su gradu... sto bi se beogradska domacica razlikovala od recimo novosadske?
Tema je na Beogradu i zato je tema o beogradskim dokonim domacicama,toliko bi bar trebalo da bude jasno.
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top