IVAZIJA SPANSKIH SERIJA??? ZASTOOOO?

Anchy-Bg

Obećava
Poruka
57
Mnogo me isprovociralo kad sam videla ovoliki broj tema o razno-raznim spanskim serijama! Alo bre ljudi, neko je ovde lud! Glupi dijalozi, kretenska gluma, idiotski kostimi i kompletan stajling!

Sta je to sto nase ljude tera da ovo gledaju? Ajde , jos babama i da progledam kroz prste, ali ima bre mnogo mladog sveta koji to gleda(hteli to oni da priznaju ili ne).
:x
Molim,ako se neko nadje prozvanim, da se ne ljuti, nego da mi objasni ZASTO to gleda?
 
znash shta je najbolje od svega?!To shto svi "ne gledaju"TO"!!!
Kad se vracamo iz shkole,onako mrtvi umorni,kao svi zxure kuci na "ucenje",a ono...smoralinda,rozalinda i ostale stvari...
priznajem,gledala sam prre,ali sada neeeeeeeeeee!!!
kao shto rekoh,audicija izgleda ovako:
-hajde,plachi!
I glumica plache 40 min
-ispala si
IIglumica plache 30 dana
-bicesh monahinja
IIIglumica plache 6 meseci(bez prestanka)
-bicesh najbolja drugarica glavne glumice
MMMglumica plache 3godine
-TI SI GLAVNA GLUMICA U SERIJI....
S.M.O.R.A.L.I.N.D.A U A.K.C.I.J.I K.U.K.A.NJ.A I J.A.D.I.K.O.V.A.NJ.A

koja je kod nas prevedena kao....prelepa lepotica Smagrda


P.S.
ima razlike!te serije koje gleda nasha populacija(koje su za zaglupljivanje) su latino-americhke serije,a shpanske serije su strava.Gledaj,Kompanjerosi i Korak napred su Shpanske.I one traju sat i po vremena,a ove kao sat vremena(a tu oduzmi reklame i shpicu )i dobijesh pola sata...

P.S.S.
A ovo shto ce bk pustiti nashu seriju Jelenu...je chist promashaj...Sad ce i bk biti za zaglupljivanje...

Bozxe........
 
Anchy-Bg:
Molim,ako se neko nadje prozvanim, da se ne ljuti, nego da mi objasni ZASTO to gleda?

Valjda gledaju zato što te serije daju porciju jeftinih i plitkih emocija koje svako može da razume i da prati tok serije bez većeg intelektualnog angažovanja, pa čak i sa preskakanjem pojedinih epizoda. Osim toga, Holivud i američka produkcija uglavnom su degenerisali i izbacili emocije iz svog repertoara, i tu latinosi traže svoju šansu. Dodaj tome da je njihov mentalitet u nekim stvarima sličan našem, i eto.
Je li ovo bio OK odgovor? 8)
 
E sad kad smo vec kod tih lepih glumica.... malo je nerealno, zar ne? Mislim svaka mlada glumica sto glumi je naravno - lepa. Kako to da nema ni jedna "lopata"?! Jos kad god ih vidis, bilo da su tek ustale ili krecu na spavanje, uvek imaju pola kile sminke na licu, neverovatno. :roll:
 
Anchy-Bg:
Prilicno ubedljiv odgovor! :D Svaka cast! :D Baci se ti na neki trgovacki posao-cini mi se da bi prodao led Eskimima :D

Srecice, u pravu si za Kompanjerose i Korak napred!
To je i meni misterija, zasto bar ne priznaju da gledaju? Sramota ih? :twisted:
ma,kao oni su intelegentniji od nas koji gledamo Kompanjerose,korak napred,vesele sedamdesete i tako dalje.Da li ste primetili koliko se izraz VOLIM TE koristi u svakoj situaciji od kako smo pocheli da pratimo Smoralindu?Josh malo pa ce i izgubiti smisao...Izem ih u INTELEGANCIJU...!!!

namerno napisano GANCIJU
 
Ja vam kažem, ukoliko previše gledate sapunice, postajete ovaki:
642040251417555dbee20d.gif

!!!
 
Kad sam bila klinka gledala samte serije ako mi se dopada neki glupac (ovaj...glumac) a sigurno ne zbog radnje :roll: .Ili ti fabule :shock:
Od serija u zadnje 2 godine jedino sam Zabranjenu ljubav gledala jer mi se nekako dopala,ne zbog Lea ili Lea Starijeg (Lukasa). Bas m je nekako ta njihova kultura bila primamljiva. Sad ne znam ni nazive serija koje se daju :o
 

Back
Top