Glavaš bi da mu sude u Beogradu

Zelen bor

Poznat
Poruka
7.963
Banjaluka - Informacija da se vraćam u Hrvatsku pre pravosnažnosti presude Vrhovnog suda je laž koja dolazi od onih koji su na sve načine želeli da me zatvore. Da budem potpuno jasan - u svoju zemlju se vraćam odmah nakon presude Vrhovnog suda, koja se očekuje sredinom jula, jer će ona biti oslobađajuća, rekao je za „EuroBlic“ Branimir Glavaš, koji je u Bosni i Hercegovinu pobegao od prvostepene presude Županijskog suda u Zagrebu, gde je osuđen na 10 godina zatvora zbog ratnog zločina nad srpskim civilima u Osijeku.

Glavaš tvrdi da prema svim raspoloživim dokazima Vrhovni sud Hrvatske nema nijednu drugu mogućnost osim da donese oslobađajuću presudu i čitav slučaj vrati na početak. „Ukoliko se bude poštovalo pravo i pravda, u šta iskreno verujem, Vrhovni sud može samo da poništi presudu zagrebačkog Županijskog suda i čitav slučaj vrati na početak, a tek nakon toga planiram povratak u Hrvatsku“, objasnio je Glavaš.


On je ponovio ranije iznesene tvrdnje da je spreman da mu se za zločin u Osijeku sudi u Banjaluci ili Beogradu jer je uveren da bi „tamo imao poštenije suđenje“.

http://www.blic.rs/Vesti/Republika-Srpska/196287/Glavas-bi-da-mu-sude-u-Beogradu


Drage komšije sa Zapada...Drage sestre i braćo Srbi...Da li se sećate navedenog gospodina iz Osjeka i njegove izjave : Ponosno recite da ste Ustaše jer vi to i jeste!!!
Da li možete da verujete da navedeni gospodin još uvek nije u zatvoru, već se nalazi na zasluženom odmoru u opet nam susednoj BiH... Da li nam ovo nešto govori o pravnom uređenju i poretku u komšijskoj Republici Hrvatskoj?
Ajde da vidimo šta će nam reći komišije iz ove dve susedne nam i nadasve prijateljske zemlje..Posebno me zanima mišljenje gospodina koji je često ovde na forumu (naravno kad nije banovan) a živi u istom gradu u kome je ovaj veliki Hrvat ( koji inače ima i državljanstvo BiH - gle čuda)...
 
...budući da poznam..generala..Branimira...nije mi bio..direktni zapovijednik..ali..se poznamo.. zajedno smo.. učestvovali u obrani Osijeka..od četničke agresije...teko da ne mogu biti objektivan u davanju izjava...u svakom..slučaju...."Glava"..sretno...
 
Poslednja izmena:
nema shta da te prozivam mogu samo da ti pozelim da sam sebi prekratish muke ko ivan korade i ostala braniteljska ustashka stoka:hahaha:

...ti nisi normalan..koliko sam puta napoisao...i opet..moram..Branimir..nije bio..moj zapovijednik...je.. visi po činu ..ali nisam od njega primao..zapodvijedi...jesmo jeli i pili..ali..ne i ratovali...ja sam bio..zasebna..samostalna..postrojba..pod.. ZG-om..:rtfm:..
..to što si ti ćetnik..nisam ti ja kriv..ćetnik..ćetnik...:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 

Back
Top