Bezicna tastatura?

Jedino sto mogu da kazem skupa imas tastaturu sa kablom mnogo jeftiniju a i pitanje je mis kako se puni kolege su mi pricale kad su kupile bezicnog misa da ima punjac nesto kao kucni telefon, jedino sto mi je glupo je to sto mora da bude komp ukljucen i slusas muziku dok se puni mis, nadam se da ima neki n baterije mada i tu imas s****e punis ili menjas baterije ovako ide sve preko kabla
 
Bežične tastature su odlične, miševi su problematični zbog delay-a koji nekim korisnicima smeta....

Probaj je, ako ti leži - kupi je, to je to. Baterije u tastaturama generalno traju jako dugo.
 
Ako imas para uzmi Saitek Cyborg ... Najbolja tastatura koju sam video poslednjih godina.


Inace procitao sam naziv teme kao "Bozicna tastatura". Taman hteo da pitam gde mogu da nabavim jednu takvu :)
 
To je tačno, cena zaista ne mora ništa da znači... evo ja se kunem u mog Logitech M-SBF69 miša, koga akam 8 sati dnevno već nekoliko godina, i savršeno mi odgovara, a košta manje od 5$... neuporedivo mi više odgovara od bilo kog bežičnog koji sam probao, a probao sam ih dosta.

images
 
To je tačno, cena zaista ne mora ništa da znači... evo ja se kunem u mog Logitech M-SBF69 miša, koga akam 8 sati dnevno već nekoliko godina, i savršeno mi odgovara, a košta manje od 5$... neuporedivo mi više odgovara od bilo kog bežičnog koji sam probao, a probao sam ih dosta.

images

logitech je jedina forma koja odradjuje mehanicki deo za respekt
imam negde starog mac-a se i njegovog misa kad niko nije ni znao sta je mis
logitech ga napravio za apple i radi danas ko prvog dana
kuglica ne blokira
mikroprekidaci alpsovi
znaci sve najbolje
 
inace performance mx je mogu reci pa savrsen
imao sam mnogo njihovih miseva
bateriju mozes da promenis i stavis obicnu alkalnu
kad ga punis nema onaj debilni stalak vec micro usb
znaci mozes i pod punjenjem da ga koristis
i najbolje od svega
radi na staklu
 
To je tačno, cena zaista ne mora ništa da znači... evo ja se kunem u mog Logitech M-SBF69 miša, koga akam 8 sati dnevno već nekoliko godina, i savršeno mi odgovara, a košta manje od 5$... neuporedivo mi više odgovara od bilo kog bežičnog koji sam probao, a probao sam ih dosta.

images

Ja imam ocajna iskustva sa ovim misem.
Vec sam video nekoliko koji su poceli da brljave i jos gomilu koji su otisli u vecna lovista...
 
Ovaj moj je 2004. godište, prešao 120000km, još uvek odličnom stanju, nisam još radio generalnu (al' držim jedan rezervni u fijoci za slučaj da ovaj ode u večna lovišta a da nemam više ovaj model da kupim).

Naravno, sve zavisi, i od korisnika, ja sam nežan prema miševima i tastaturama... :)
 
Moguce da si nezan.:)
Mada me cudi da ti je toliko izdrzao jer stvarno nije bas kvalitetan.
I mom drugaru radi dugo ali ga skrol zeza,postao je veoma neprecizan...
Trenutno je najbolje resenje za relativno male pare neki A4Tech.
 

Back
Top