Прелепа Ана руски шпијун ?

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Ана је једна од десет ухапшених руских ,наводно,шпијуна!
Међутим њен изглед,старосна доб као и њено мишљење о Америци говори супротно.
У видеу које је поставила Руска телевизија Ана говори да има више слободе у Америци и да је обожава због тога.Русију и не воли баш много јер у њој нема перспективу.

Ово су њене фотографије

anna-chapman2-460_1668714c.jpg


15431_anna_chapman_facebook.jpg


PHO-10Jun29-235207.jpg


PHO-10Jun29-235201.jpg


PHO-10Jun29-235203.jpg


А ово је видео пре хапшења!


Ана постаје сензација на интернету због свога изгледа :manikir:

Коментари који се постављају су веома шокантног саджаја,типа

Ја бих хтео да ме она шпијунира

итд...:zcepanje:

И шта мислите:zper:

Анина фотографија из Лондона говори да је и тамо боравила

Anna-Chapman-on-Westminst-007.jpg
 
Poslednja izmena:
Lepsa je sa prorodnom kosom, nego ovom crvenom.

P.S. Kad ne voli Rusiju zasto spijunira za nju? Nego sad ce da predje u kontraspijunazu.

Моја грешка!
Није рекла да не воли Русију ,него да у Америци има више могућности да упозна успешне људе,бизнисмене и капиталисте него у Русији.Каже да то у Русији није могуће а да у Америци може са комшијом да изађе на неко место и упозна познате и
успешне људе.

И каже да ради на пројекту који ће повезати Русију и Америку:think:

Баш ми не изгледа као шпијун ,можда је само подвала,нека освета од стране богатог бизнисмена:think:
 
ako je ova prelepa standardi su drastichno opali

Девојка јесте лепа!

Све је више видео клипова које праве и сами Американци са њеним сликама,називају је Дама у црвеном,колико сам могла да приметим такви клипови се великом брзином бришу на ју тубе!:zcepanje:
 
Sledeci na redu--- porodica Liukin
http://4.***************/_Rxo-dVWeH5A/SK10VUDnB1I/AAAAAAAACWU/XpyXlSnRRKk/s400/aa3cf0b2d5a0edd09f38a1c7772d2ffc-getty-81972696mw135_olympics_day_.jpg

Анастасия "Настя" Валерьевна Люкина (Anastasiya "Nastya" Valeryevna Lyukina)

Liukin was born on October 30, 1989, in Moscow, Russia SFSR, USSR. She is the only child of two former Soviet champion gymnasts: 1988 Summer Olympics gold medalist Valeri Liukin and 1987 World Clubs Champion in rhythmic gymnastics Anna Kotchneva.[4][5] Liukin and her family are members of the Russian Orthodox church.[6] Her nickname Nastia is a Russian diminutive for Anastasia. The family moved to the United States when Nastia Liukin was two and a half years old, after the breakup of the Soviet Union,[7] and settled first in New Orleans before moving to Texas.[8]
 
Ана је једна од десет ухапшених руских ,наводно,шпијуна!
Међутим њен изглед,старосна доб као и њено мишљење о Америци говори супротно.
У видеу које је поставила Руска телевизија Ана говори да има више слободе у Америци и да је обожава због тога.Русију и не воли баш много јер у њој нема перспективу.

Лепе девојке су најпогодније за послове шпијунаже и тешко да има и једна обавештајна служба да их не користи за своје потребе.
 
Да сам ја агент, државни слуЏбеник Америке, ЦИА, ФБИ, конгресменен, сенатор и да не набрајам шта све у Америци, не би ора' узео овој Рускињи јер ми се не свиђа, а рекао бих: дајте једну Српкињу, а пошто наша дипломатија се к*рва за џабе, уместо да лобира, шпијунира, онда бих пристао и на Рускињу, али неку лепу. Баш сам се уживео у улогу :rotf:
 
pa da je spijunka rekla bi jasno i glasno da mrzi ameriku i da aktivno radi na njenoj propasti.

Ма већ су се Јенкији ПРЕДОМИСЛИЛИ...:hahaha::hahaha::hahaha: знају шта их чека ако наставе да кењ*...

VAŠINGTON, 1. jula (Tanjug) - SAD nemaju nameru da proteruju ruske diplomate povodom afere u kojoj je uhapšeno 11 osoba pod optužbom da su bili agenti u službi Moskve, izjavio je u sredu portparol Stejt departmenta Filip Krauli. On je rekao da su američki zvaničnici u kontaktu sa ruskim kolegama i dodao da, povodom tog hapšenja, ne očekuje dalju diplomatsku prepirku.

:lol:
 

Back
Top