Tomislav Nikolić: Šešelj naredio da me ubiju snajperom!

Тихи

Starosedelac
Poruka
160.885
Jedan detaljcic iz Tominog intervjua Press-u

Ko je vama javio da se priprema atentat?

- Predsednik Boris Tadić. U nedelju mi je prvo pustio SMS poruku: „Treba da se vidimo." Kad nisam odgovorio, poslao je još jednu poruku. Zatim sam ga pozvao i rekao: „Izvini, nemam vremena za viđanje, spremam se za miting u Kruševcu na kome ću da te rušim!" :hahaha: :hahaha: Tadić mi je odgovorio, nemoj da se zezaš, moramo da se vidimo što pre, radi se o tebi! :sad2: :rotf: :zcepanje: Tražio je da se odmah vidimo, u ponedeljak. Sastali smo se u ponedeljak kad mi je rekao o čemu je reč i da je stvar jako ozbiljna. Rekao mi je i da će policija da obezbeđuje naš miting u Kruševcu. Ja sam sve to rekao samo Aleksandru Vučiću, niko drugi nije znao. Miting u Kruševcu bio je prvi u istoriji opozicije koji je bio potpuno obezbeđen.



http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ć:+Šešelj+naredio+da+me+ubiju+snajperom!.html

------------

ovo je degutantnije od onih ljubavnih raskida i mirenja u TV novelama poput ljovisne kasandre esmeralde i seherazde :hahaha:

Vi se lozite da su oni kao vlast i opozicija a oni se svi sem radikala medju sobom druze dopisuju smsovima i tale ....

a narod izlazi na izbore , glasa za jedne ili za druge.

sad je jasno zasto je seselj u hagu - pa nije u dilu sa ostalima....

jer svi sem radikala na politickoj sceni srbije - prde u istu tikvu
 
Poslednja izmena:
ovo je degutantnije od onih ljubavnih raskida i mirenja u TV novelama poput ljovisne kasandre esmeralde i seherazde :hahaha:

Vi se lozite da su oni kao vlast i opozicija a oni se svi sem radikala medju sobom druze dopisuju smsovima i tale ....

a narod izlazi na izbore , glasa za jedne ili za druge.

sad je jasno zasto je seselj u hagu - pa nije u dilu sa ostalima.
...

jer svi sem radikala na politickoj sceni srbije - prde u istu tikvu

Ljigavo.
 
Jedan detaljcic iz Tominog intervjua Press-u





http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ć:+Šešelj+naredio+da+me+ubiju+snajperom!.html

------------

ovo je degutantnije od onih ljubavnih raskida i mirenja u TV novelama poput ljovisne kasandre esmeralde i seherazde :hahaha:

Vi se lozite da su oni kao vlast i opozicija a oni se svi sem radikala medju sobom druze dopisuju smsovima i tale ....

a narod izlazi na izbore , glasa za jedne ili za druge.

sad je jasno zasto je seselj u hagu - pa nije u dilu sa ostalima....

jer svi sem radikala na politickoj sceni srbije - prde u istu tikvu

posle 24.000 postova,ti si tihi shvatio sustinu cele price,cestitam:super:
 
Ja zaista ne mogu da shvatim da ste ozbiljni kada mislite da je komunikacija na ličnom nivou između lidera stranaka, politički suprotstavljenih, nešto što nije normalno.
Zar mislite da se u drugim državama gledaju preko nišana?

Pogrešno je to što stranke doživljavate kao dve zaraćene vojske, koje su samo u stanju da se kolju. Oni samo imaju drugačiju viziju kako se treba upravljati državom. Oni su samo konkurencija jedni drugima, i to je mnogo bolje nego da su neprijatelji.

U istoj zgradi gde je moja agencija postoji i meni konkurentska agencija. Jedni drugima otimamo tržište, ali zato najnormalnije komuniciramo. Kada je, pre koji dan, njima banula inspekcija, vlasnik te agencije mi je pustio sms poruku da su kod njih, i da su se raspitivali gde smo mi. Dakle, hteo je da me upozori da sklonim papire koji bi me mogli dovesti u nepriliku.

Za svaku osudu bi bilo da je Tadić došao do te informacije i da nije upozorio Tomu, i da nije poduzeo korake da ga zaštiti. Verujem da bi isto postupio da je bilo koji drugi političar u pitanju. Ne zato što je Tadić dobar čovek, nego zato što bi da nije tako postupio bio apsolutno nečovek.
 
Poslednja izmena:
Jedan detaljcic iz Tominog intervjua Press-u





http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ć:+Šešelj+naredio+da+me+ubiju+snajperom!.html

------------

ovo je degutantnije od onih ljubavnih raskida i mirenja u TV novelama poput ljovisne kasandre esmeralde i seherazde :hahaha:

Vi se lozite da su oni kao vlast i opozicija a oni se svi sem radikala medju sobom druze dopisuju smsovima i tale ....

a narod izlazi na izbore , glasa za jedne ili za druge.

sad je jasno zasto je seselj u hagu - pa nije u dilu sa ostalima....

jer svi sem radikala na politickoj sceni srbije - prde u istu tikvu

:mrgreen:
 
Ja zaista ne mogu da shvatim da ste ozbiljni kada mislite da je komunikacija na ličnom nivou između lidera stranaka, politički suprotstavljenih, nešto što nije normalno.
Zar mislite da se u drugim državama gledaju preko nišana?

Pogrešno je to što stranke doživljavate kao dve zaraćene vojske, koje su samo u stanju da se kolju. Oni samo imaju drugačiju viziju kako se treba upravljati državom. Oni su samo konkurancija jedni drugima, i to je mnogo bolje nego da su neprijatelji.

U istoj zgradi gde je moja agencija postoji i meni konkurentska agencija. Jedni drugima otimamo tržište, ali zato najnormalnije komuniciramo. Kada je, pre koji dan, njima banula inspekcija, vlasnik te agencije mi je pustio sms poruku da su kod njih, i da su se raspitivali gde smo mi. Dakle, hteo je da me upozori da sklonim papire koji bi me mogli dovesti u nepriliku.

Za svaku osudu bi bilo da je Tadić došao do te informacije i da nije upozorio Tomu, i da nije poduzeo korake da ga zaštiti. Verujem da bi isto postupio da je bilo koji drugi političar u pitanju. Ne zato što je Tadić dobar čovek, nego zato što bi da nije tako postupio bio apsolutno nečovek.

Ja vec mislio da ovde nema normalnih ljudi. Svaka cast, imas rep. od mene. Cinjenica je da pozicija i opozicija moraju da saradjuju, jer to je jedini nacin da drzava funkcionise.

Takodje je cinjenica da SNS rusi DS na parlamentarnim izborima 2011. a te price o koaliciji SNS i DS su cista glupost, jer su to dve stranke sa razlicitim politickim programima.
 
Ja vec mislio da ovde nema normalnih ljudi. Svaka cast, imas rep. od mene. Cinjenica je da pozicija i opozicija moraju da saradjuju, jer to je jedini nacin da drzava funkcionise.

Takodje je cinjenica da SNS rusi DS na parlamentarnim izborima 2011. a te price o koaliciji SNS i DS su cista glupost, jer su to dve stranke sa razlicitim politickim programima.

А шта ће бити ако нису глупости? :hahaha::hahaha:
 
Jedan detaljcic iz Tominog intervjua Press-u





http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...ć:+Šešelj+naredio+da+me+ubiju+snajperom!.html

------------

ovo je degutantnije od onih ljubavnih raskida i mirenja u TV novelama poput ljovisne kasandre esmeralde i seherazde :hahaha:

Vi se lozite da su oni kao vlast i opozicija a oni se svi sem radikala medju sobom druze dopisuju smsovima i tale ....

a narod izlazi na izbore , glasa za jedne ili za druge.

sad je jasno zasto je seselj u hagu - pa nije u dilu sa ostalima....

jer svi sem radikala na politickoj sceni srbije - prde u istu tikvu

:hahaha:
 
Ова је лектира за дечицу,као Чича Томина колиба и Леси се враћа кући.Само што су овде Тома и Леси једно исто.

"Чича Томина колиба" је озбиљно штиво.Линколн је рекао ауторки Херијет Бичер Стоув да је она фактички започела грађански рат у Америци.
 

Back
Top