Kaspersky 2010 IS - 365 dana besplatno

silovski

Primećen član
Poruka
968
Namestite acount na ovom sajtu http://kasperskyretailtraining.com/bestbuy na mail vam stigne user i pasword,logujete se, odigrate neki upitnik od 10 pitanja i na mail vam stigne aktivacioni kod za KIS 2010.na 365 dana Probao sam da ubacim i u 2009 i radi.

Access Code: g92np95w


kisg.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja radije koristim NOD32 sa fixom koji ti produži trial na milion dana...

Kaspersky možda jeste bolji, ali je naporan u tri strinine. Kako sam negdje pročitao, idealna solucija za Kaspersky bila bi da jednog dana iz generalne interakcije isključi korisnika, to jest da sve radi sam a da korisnik samo neaktivno sjedi i gleda šta se dešava na ekranu.

Da sam kojim slučajem provokator, naveo bih citat sa jednog drugog foruma "Kaspersky je komunistički program koji ne voli podatke koji potiču iz kapitalizma".

Buni se na skoro svaku stranu akciju, svaki fajl sa strane vidi kao virus i po pedeset sedam puta te pita da li da ga obriše, da ne pominjem za nas igrače da je žestok smor, te ga moraš ugasiti dok igraš online. Stotine puta mi se dešavalo da online stradam jer mi je Kaspersky izbacio neku lijevu grešku u nekom desnom procesu i pritom mi zabagovao igru koju momentalno igram, iako sam odblokirao igru i naveo da ju zaobilazi u pretragama...

Istina da ti pomogne na taj način da ti kompjuter bude siguran, ali to možeš uraditi na još jednostavniji način. Ukini korisniku internet konekciju i sve druge ulaze podataka i problem riješen... Pa da, tada ti antivirus zapravo ni ne treba...
 
Poslednja izmena:
Namestite acount na ovom sajtu http://kasperskyretailtraining.com/bestbuy na mail vam stigne user i pasword,logujete se, odigrate neki upitnik od 10 pitanja i na mail vam stigne aktivacioni kod za KIS 2010.na 365 dana Probao sam da ubacim i u 2009 i radi.

Access Code: g92np95w


kisg.jpg

Mozes sli mi milom te reci,posle koliko vremena ti posalju aktivacioni kod.Sve sam odradio kako si napisao ali nista se ne dogadja.Poslali su mi samo link koji me vodi to onog TRAINING-a
 
A ti ćeš je poslati još ko zna kome i za par dana neće raditi ni meni,ja sam sebi ulovio a vi drugi put manje spavajte...:D
Hahahhaha,dobro,ajd kad ti kazes.Ne moze ta fora kod KIS 2010.Ne padaju na 100 puta jedu istu licencu.Ali ima fora da na svakih mesec dana obnavljas TRIAL . 2 minuta posla:

Udete u Kaspersky - Settings

Kliknite na Options pa odštiklirajte (uncheck) Enable Self-Defense
Obrisati licencu(otvoris KIS,kliknes na LICENCU pa na onaj X i kada te pita da li hoces da je obrises,naravno,klines na YES)
Izadite iz Kasperskog ( desni klik na ikonicu u taskbaru pa EXIT )

Pokrenite regedit i nadite:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/KASPERSKY LAB/PROTECTED/AVP9/ENVIRONMENT/PCID
i promenite poslednja tri broja u bilo koji ( {BD5AB742-BBDE-426C-9C50-D720A021475} POSLEDNJA TRI BROJA!!

Ponovo pokrenite Kaspersky - Settings - Options pa ukljucite Self-Defence i aktivirajte BETA licencu i tako svaki mesec. :)
 
Hahahhaha,dobro,ajd kad ti kazes.Ne moze ta fora kod KIS 2010.Ne padaju na 100 puta jedu istu licencu.Ali ima fora da na svakih mesec dana obnavljas TRIAL . 2 minuta posla:

Udete u Kaspersky - Settings

Kliknite na Options pa odštiklirajte (uncheck) Enable Self-Defense
Obrisati licencu(otvoris KIS,kliknes na LICENCU pa na onaj X i kada te pita da li hoces da je obrises,naravno,klines na YES)
Izadite iz Kasperskog ( desni klik na ikonicu u taskbaru pa EXIT )

Pokrenite regedit i nadite:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/KASPERSKY LAB/PROTECTED/AVP9/ENVIRONMENT/PCID
i promenite poslednja tri broja u bilo koji ( {BD5AB742-BBDE-426C-9C50-D720A021475} POSLEDNJA TRI BROJA!!

Ponovo pokrenite Kaspersky - Settings - Options pa ukljucite Self-Defence i aktivirajte BETA licencu i tako svaki mesec. :)

I sve se to može bez ulaska u registry...KasperskyTrialReseter_3.1 se uveliko koristi....Tri klika i gotovo...:rtfm:
 

Back
Top