MOGUĆA ZARAZA
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: MOGUĆA ZARAZA

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano MOGUĆA ZARAZA

Poštovani,
    imam jedno pitanje koje će vama možda zvučati čudno, međutim ja sam velika paničarka.
    Naime, neki dan sam osobi koja je imala malu ranu (od tog dana, ali ne sa svježom krvi na njoj) mazala ruke s losionom za tijelo, te sam 15-ak minuta nakon toga, bez da sam oprala ruke sebi na lice pritisnula prištić iz kojeg je izašla krv. Odmah sam pomazala to alkoholom. Samo me zanima mogu li sebi na taj način nešto prenijeti, ako ta osoba nešto ima (mislim na zarazne bolesti putem krvi)?
    Unaprijed hvala i lijep pozdrav.

Domaćin bela76 (avatar)
    Učlanjen
    08.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    344

Podrazumevano Re: MOGUĆA ZARAZA

Citat Original postavio IVANASA Pogledaj poruku
    Poštovani,
    imam jedno pitanje koje će vama možda zvučati čudno, međutim ja sam velika paničarka.
    Naime, neki dan sam osobi koja je imala malu ranu (od tog dana, ali ne sa svježom krvi na njoj) mazala ruke s losionom za tijelo, te sam 15-ak minuta nakon toga, bez da sam oprala ruke sebi na lice pritisnula prištić iz kojeg je izašla krv. Odmah sam pomazala to alkoholom. Samo me zanima mogu li sebi na taj način nešto prenijeti, ako ta osoba nešto ima (mislim na zarazne bolesti putem krvi)?
    Unaprijed hvala i lijep pozdrav.
    Ne mozes jer sama si dala podatak da na toj rani nije bilo sveze krvi.

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: MOGUĆA ZARAZA

Da, jesam, samo sam ja paničarka, pa se mislim dal je moguće da je na mojim rukama, kako sam mazala tuđe ruke, ostalo nešto od njegove osušene rane,.
    Jooj..hvala ti!

Slične teme

1. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.02.2010., 12:42
  2. zaraza
    Autor vukmal u forumu Razno
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.06.2007., 11:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge