svrsava i govori volim te??

Hmmm...

Nikad mi se nije desilo da je riba na meni, trese se od orgazma i govori da me voli.

Jesam li puno propustila :zcepanje:

haha... :hahaha: veruj mi da jesi... osecaj je predivaaaan!!! reci to onom koga volis, ako ti odista i mislis i gledaj mu u oci, videces kako ce reagovati ako i on to misli, nezaboravan trenutak, potpisujem... ;)
svasta....onda i nije bio neki orgazam kad ju je zdrmala romantika u sred posla....

moguce,, ali ja ipak mislim da je to ubedljivo najlepsi i najjaci :mrgreen: koji je dozivela, bar sa mnom... :p
Je ti place pritom?

nije bas plakala, ali onaj sjaj u njenim ocima, te iskre iz kojih kao da hoce da krenu suze mi je dovoljan argument da verujem da je sve to iskreno... ;)
odvratno pitanje....i ti kazes da si frajer...

eto, dadoh sebi za pravo da se tako nazovem... :rumenko: mozda imas nesto protiv??
Joj i ti si našao koga ćeš da pitaš:lol: pa zar ti niko nije rekao da su ovde mahom teoretičari...ono postavljači hipoteza.:lol:

izgl... ali ako nekada ovo prodju u praksi... :zaljubljena: voleo bi da svako dozivi taj osecaj, tesko je to opisati... :D
jao, bre, kako ste neromanticni..
pa, super je kad ti neko kaze da te voli, tokom sexa
mislim, super je kad si sa nekime toliko blizak da tokom sexa, a narocito orgazma mozes da pricas, a da nije nesto po pitanju tehnikalija, tipa "oces da promenimo pozu"
ja to ne mogu sa svakime
a, samo sam jednom muskarcu tokom orgazma govorila da ga volim
i, ne da sam mislila to, nego sam mislila jace nego dok sam to govorila van eksanja
i, plakala sam koliko mi je bilo lepo i koliko sam bila srecna, kad to izgovorim, a ne samo kad cujem
znaci, decko-uzivaj i reci i ti to njoj sledeci put :)

:klap: naravno... ;)
 
da li vam se to ikada desilo?? :D da je riba na vama, trese se od orgazzma i onako u transu vam govori da vas voli... :per: da li i stvarno tako misli ili je sexx samo bio extra?? :per: meni se to skoro desilo i nista eroticnije odavno nisam cuo... :gace: zeleo bih da cujem iskustva starijih i iskusnijih od mene... :rumenko:

klasicna ekstaza...voli taj osecaj i te fore...nista se ne uzima za ozbiljno od izgovorenih stvari u toku seksa...valjda...
 
Zene pricaju svasta.

Ne obracaj paznju - treba samo da ostanes na tom zakljucku - nista vise.

-------
- Jel smem unutra?
- NE!!!
<svrsava>
- NAPUNI ME, NAPUNI ME-E-E-E... (nije da ce zvati decu, ali ima veze sa decom - prim.aut.)

(ovo je jedna situacija, gde ona daje klasicne signale za bezati...)

ovo se meni desilo:cool:
sreća pa ništa ne napravismo tad, ali od tad-kontraceptivne su zakon:ok::mrgreen::heart:
 
da li vam se to ikada desilo?? :D da je riba na vama, trese se od orgazzma i onako u transu vam govori da vas voli... :per: da li i stvarno tako misli ili je sexx samo bio extra?? :per: meni se to skoro desilo i nista eroticnije odavno nisam cuo... :gace: zeleo bih da cujem iskustva starijih i iskusnijih od mene... :rumenko:

ne uzimam za ozbiljno izjave u tom trenutku...
..svašta tad može da kaže...
 

Back
Top