Problem kod igranja igre MAFIJA

Trenutno igram igru Mafija. Došao sam do dela u luci, gde treba da ubijem Morela. Pobio sam sve njegove čuvare, pomerio obe ručke na skretnicama, ali sada ne znam kako da pokrenem voz. Unapred zahvaljujem na pomoći. :)

Brate da te pitam nesto,imamo slican problem.
I ja sam dosao do te misije,samo ja jos ne mogu naci te rucke sto ti spominjes,pa ako ti nije problem da mi kazes gdje se nalaze,i ako si presao tu misiju cjelu da mi objasni,jer za mene je to strava igrica pa bi je bas htio preci,ali mi se nesto neda,
 
Brate da te pitam nesto,imamo slican problem.
I ja sam dosao do te misije,samo ja jos ne mogu naci te rucke sto ti spominjes,pa ako ti nije problem da mi kazes gdje se nalaze,i ako si presao tu misiju cjelu da mi objasni,jer za mene je to strava igrica pa bi je bas htio preci,ali mi se nesto neda,

Dodjes kod ta dva vagona i idi pravo niz prugu. Pored pruge ti se nalaze rucke. Rucke pomeras da bi usmerio vagon gde da ide. Vagon trebas usmeriti ka drugoj kapiji(magacinu). Kada ih usmeris odes kod prvog vagona, stanes kod prednjeg desnog tocka i kliknes levi klik. Vagon ce provaliti vrata, posle samo odes do kapije i tu ce ici neki film. Ali posle filma sledi zesca pucnjava. Srecno.:ok:
 
Ja do sada nisam igrao mafiju,poceo sam.Imam problem na pocetku.Kada stignem na onu benzinsku pumpu i kada treba da spasem Sema.Ne moze da se undje unutra,a imam samo 24 metka u pistolju.Mogu samo da pucam kroz prozor,ali to je nedovoljno metkova.Njih je 5 ili 6 i svakog treba da pogodim 3-4 puta da bih ga ubio.To je stvarno tesko a i ispred me napadne i neki dzukac,pa moram i njega da upucam.Moze neka pomoc?
 
hajde,podsetite se opet ove igre,ja sam stao kod muzeja ne mogu ni na sprat ada me ne ubiju a nigde zivota nema imali kakva fora da to prodjem

davno sam igrao igru, ali koliko se secam to bi trebalo da je poslednja misija.........ako jeste, onda je i logicno da je teska. Nema neka posebna fora da se predje sem da se krijes iza stubova i da gadjas sto preciznije. Vodi racuna kod jednog stepenista, tu ce da ti bace bombu, a i koliko se secam tu je odmah negde i health na zidu, tako da health imas u svakom slucaju........
Jos jedan fora na koju mozes da se izvuces je da gadjas nekom masinkom, ali skracenim rafalom, tako je preciznije, pre ces da ih ubijes, a i nece da te ske.njaju na repetiranju.
valjda je to ta misija, *ebem li ga, ni ja se ne secam vise...........
 
energija nije frka koliko municija, tako da je najbolje da odma ulazis uz telo mamlazima da te nibi pucali. Izrokas jednog dok si uz drugog, posle odmah picis do stepenista desno kad podjes preskocis ogradu, krenes malo napred i vratis se cim krene onaj sa tompsonom, sa sprata odma rokaju bombu i oni na kup se sami izubijaju, posle kad se domognes tompsona samo pazi na lika iza vrata sa leve strane jer se sacmara u pitanju da te ne vrati 6 metara u rikverc ako te pogodi na blizu :) .. kad stignes do stepenica za sprat vec si na konju laganica i samo kratki rafali, ali vec ces imati dosta metaka.

kod zadnjeg sprata sakrij se iza stuba i pomalo se pomici da ga pogadjas u rame rafalom, gore vec imas 300 metaka, a kad ga ispogadjas 20-ak puta krenes desnim putem i naici ces na mesto gde si ga rokao, prati krvavi trag i ne moj da se iznenadis kad odjednom iskoci, ali tu mu je kraj ... ja sam tu stavio ortakov lik pa sam se uvek smejao kad izleti ko metak otuda ...hehe
 
Jel neko zna u cemu je fora u misiji kad cekam Frenka kod teniskih terena.Cim stignam tu krece video sekvenca,gde Frenk ulazi u kola sa jos trojicom glavonja.Posle pise follow the car carrying Frank.Ali posle nema tog auta nigde i na mapi nema nista da pokazuje gde treba de se ide.Mislim,kako da krenem za njim?Molim za pomoc...
 

Back
Top