KAKO DA NOVOSADJANI RESE PROBLEM SA NOVOSADJANKAMA

milost

Primećen član
Poruka
789
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.
 
eeeeee...vidish...danashnje devojke su ti vrlo, vrlo, vrlo predvidive....razumesh me??? eeee i prvo se zale kako ih tipovi nestartuju a kad ih startuju one se nadrndaju....evo primera....shetam ja sa jednom onako velikom sponzorushom (koja me je uzashno smarala)....e i prichala mi dva sata kako su tipovi kukavice, kako se boje da staruju devojku i balbla....smorila me sa prichom starshno...e i najednom dolazi jedan dechko....super onako...ja ga znam iz vidjenja sa nekih zurki i tako.....i tu on mene startuje tipa jese znamo i tu se mi pokontamo sa tih zurki i on tu njoj krene neshto da pricha tipa jaoj sto si lepa i slichno....ono opushteno i ona slozi neku facu i kao hahhaha ajd cao...a prethodno me sat vremena davila kako joj niko neprilazi...katastrofa....ja se isprichala sa dechkom sve opushteno a ona otishla.....eeee problem je sto je vecina novosadjanki takva....oce da im neko pridje oce momka oce ovo ono....a kad im neko super raspolozen pridje one pobegnu....e to nikad necu razumeti to je tako fuj....bash jako bredno....eto ti mog misljenja....a to se nemoze prevazici...to je jednostavno tako :((((
ajd coz
nina
 
Lost_soul:
eeeeee...vidish...danashnje devojke su ti vrlo, vrlo, vrlo predvidive....razumesh me??? eeee i prvo se zale kako ih tipovi nestartuju a kad ih startuju one se nadrndaju....evo primera....shetam ja sa jednom onako velikom sponzorushom (koja me je uzashno smarala)....e i prichala mi dva sata kako su tipovi kukavice, kako se boje da staruju devojku i balbla....smorila me sa prichom starshno...e i najednom dolazi jedan dechko....super onako...ja ga znam iz vidjenja sa nekih zurki i tako.....i tu on mene startuje tipa jese znamo i tu se mi pokontamo sa tih zurki i on tu njoj krene neshto da pricha tipa jaoj sto si lepa i slichno....ono opushteno i ona slozi neku facu i kao hahhaha ajd cao...a prethodno me sat vremena davila kako joj niko neprilazi...katastrofa....ja se isprichala sa dechkom sve opushteno a ona otishla.....eeee problem je sto je vecina novosadjanki takva....oce da im neko pridje oce momka oce ovo ono....a kad im neko super raspolozen pridje one pobegnu....e to nikad necu razumeti to je tako fuj....bash jako bredno....eto ti mog misljenja....a to se nemoze prevazici...to je jednostavno tako :((((
ajd coz
nina
Pa zato si ti komsinice primer,da nije sve izgubljeno?Zar ne?
 
Lost_soul:
eeeeee...vidish...danashnje devojke su ti vrlo, vrlo, vrlo predvidive....razumesh me??? eeee i prvo se zale kako ih tipovi nestartuju a kad ih startuju one se nadrndaju....evo primera....shetam ja sa jednom onako velikom sponzorushom (koja me je uzashno smarala)....e i prichala mi dva sata kako su tipovi kukavice, kako se boje da staruju devojku i balbla....smorila me sa prichom starshno...e i najednom dolazi jedan dechko....super onako...ja ga znam iz vidjenja sa nekih zurki i tako.....i tu on mene startuje tipa jese znamo i tu se mi pokontamo sa tih zurki i on tu njoj krene neshto da pricha tipa jaoj sto si lepa i slichno....ono opushteno i ona slozi neku facu i kao hahhaha ajd cao...a prethodno me sat vremena davila kako joj niko neprilazi...katastrofa....ja se isprichala sa dechkom sve opushteno a ona otishla.....eeee problem je sto je vecina novosadjanki takva....oce da im neko pridje oce momka oce ovo ono....a kad im neko super raspolozen pridje one pobegnu....e to nikad necu razumeti to je tako fuj....bash jako bredno....eto ti mog misljenja....a to se nemoze prevazici...to je jednostavno tako :((((
ajd coz
nina
Možda se ne može prevazići ali nisu sve devojke takve.
 
Mare:
Lost_soul:
eeeeee...vidish...danashnje devojke su ti vrlo, vrlo, vrlo predvidive....razumesh me??? eeee i prvo se zale kako ih tipovi nestartuju a kad ih startuju one se nadrndaju....evo primera....shetam ja sa jednom onako velikom sponzorushom (koja me je uzashno smarala)....e i prichala mi dva sata kako su tipovi kukavice, kako se boje da staruju devojku i balbla....smorila me sa prichom starshno...e i najednom dolazi jedan dechko....super onako...ja ga znam iz vidjenja sa nekih zurki i tako.....i tu on mene startuje tipa jese znamo i tu se mi pokontamo sa tih zurki i on tu njoj krene neshto da pricha tipa jaoj sto si lepa i slichno....ono opushteno i ona slozi neku facu i kao hahhaha ajd cao...a prethodno me sat vremena davila kako joj niko neprilazi...katastrofa....ja se isprichala sa dechkom sve opushteno a ona otishla.....eeee problem je sto je vecina novosadjanki takva....oce da im neko pridje oce momka oce ovo ono....a kad im neko super raspolozen pridje one pobegnu....e to nikad necu razumeti to je tako fuj....bash jako bredno....eto ti mog misljenja....a to se nemoze prevazici...to je jednostavno tako :((((
ajd coz
nina
Možda se ne može prevazići ali nisu sve devojke takve.
Slazem se sa tobom mare,ali problem je u tome,sto se i same novosadjanke slazu sa tim.Malo apsurdno,zar ne.U svakom slucaju stojim da su one ipak najlepse devojke,pa mozda i imaju pravo.Ali postoji mali problem za njih,a to je nisu jedine!
 
milost:
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.
 
milost:
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.
Hajde da se menjamo!!!Posaljite vi nama novosadjanke,a evo vama ove nase beogradjanke.Moze?
 
Iggy:
milost:
PROBLEM NASTAJE STO NOVOSADJANKE,SEM BEOGRADJANA I STRANACA,MALO KOGA DRUGOG GLEDAJU. ZA NOVOSADISTE KAZU DA SU NESPOSOBNI,TJ.DA SMO LENJI DA IM PRIDJEMO,STO NIJE ISTINA. ZANIMLJIVO JE DA GDE GOD DA ODEMO VAN NOVOG SADA,MOZEMO LAKO DA USPOSTAVIMO KONTAKTE,A PO MENI NAJBOLJE PROLAZIMO BAS U BG. VOLEO BI DA CUJEM VASE MISLJENJE KAKO "LALE" DA RESE TU SITUACIJU,TJ.DA LI IMA RESENJA?RADO BI CUO I MISLJENJE NOVOSADJANKI O OVOJ TEMI,JER CENIM SVAKOG.
Hajde da se menjamo!!!Posaljite vi nama novosadjanke,a evo vama ove nase beogradjanke.Moze?
Moze,ja cu tebe da upoznam sa novosadjankama,a ti mene sa beogradjankama.
 
Pre godinu dana otprilike u GRADjANSKOM LISTU je bio zanimljiv text o ovom problemu koji je analizirao jedan psiholog. Analizirajuci problem on je dosao do zakljucka da u Novom Sadu ima najvise flertovanja a najmanje same realizacije.

Devojke ocekuju da im momci pridju. Ako se to desi, da bi s jedne strane ispale velike u njihovim ocima ali i u ocima drugih devojaka, one se ponasaju uobrazeno i odbijaju svaki predlog koji dolazi sa muske strane.

Muskarci opet ocekuju da nemoraju oni da budu uvek lovci. Shodno obrazovanju koje je (bogu hvala) u Novom Sadu ipak na visokom nivou, i shvatanju o izjednacenosti polova i oni ocekluju da im devojke pridju.

Ova dva stav su kontradiktorini i zato je tako kako jeste.
Za kraj psiholog navodi primer razgovora dvojice tipova, gde jedan objasnjavajuci kako se prethodbu noc super proveo kaze : " Kako sam sinoc video super ribu . Celu noc smo se smekali " .

Sta reci dalje....
 
potvrdjujem da muskarci slabo prilaze devojkama koje im se dopadaju. posto sam privlacna, svi bleje kada udjem u kafic ali mi niko nije prisao u skorije vreme (par godina). odgovorite vi meni zasto je tako. ovo pitenje, naglasavam, ne znaci da mi je potrebno da mi neko pridje jer mi ne treba decko. samo analiziram problem koji postoji u muskom rezonu.
 
DOKONI UM:
Pre godinu dana otprilike u GRADjANSKOM LISTU je bio zanimljiv text o ovom problemu koji je analizirao jedan psiholog. Analizirajuci problem on je dosao do zakljucka da u Novom Sadu ima najvise flertovanja a najmanje same realizacije.

Devojke ocekuju da im momci pridju. Ako se to desi, da bi s jedne strane ispale velike u njihovim ocima ali i u ocima drugih devojaka, one se ponasaju uobrazeno i odbijaju svaki predlog koji dolazi sa muske strane.

Muskarci opet ocekuju da nemoraju oni da budu uvek lovci. Shodno obrazovanju koje je (bogu hvala) u Novom Sadu ipak na visokom nivou, i shvatanju o izjednacenosti polova i oni ocekluju da im devojke pridju.

Ova dva stav su kontradiktorini i zato je tako kako jeste.
Za kraj psiholog navodi primer razgovora dvojice tipova, gde jedan objasnjavajuci kako se prethodbu noc super proveo kaze : " Kako sam sinoc video super ribu . Celu noc smo se smekali " .

Sta reci dalje....
A da li kaze koje je resenje problema,u svakom slucaju ovo je zanimljiva studija.
 
problem sa novosadjanima je u tome sto nemaju smisao za taktiziranje sa pripadnicama lepsheg pola.generalno ste svi fini i kulturni i ja vas sve gotivim,ali problem je u tome sto se tu gubi odredjena doza preko potrebne mushke drchnosti sto su beogradjani za razliku od vas uvek u prekoj meri posedovali.Nemojte da zastranite vec se dozovite pameti jer ce biti kasno.
inache novosadjanke su extra ali cinimi se da bi trebale da ostanu dosledne svog fazona,a ne da se tripuju na BG. ('al sam se isro')
 
Pre par meseci na TVu, intervjuisu 3 ili 4 tipa (drugari su i sede na nekoj klupi). Voditeljka pita nesto u vezi devojaka (ne secam se tacno cega, a nije ni toliko bitno) i likovi pocnu: ma evo, ni jedan od nas nema devojku vec neke 3-4 godine, i pravo da kazemo nesto nas mrzi da ih trazimo. Kad' god pokusamo nesto, uvek nas ispale na jedan ili drugi nacin (1. ma odj.bi, 2. bezi bre), tako da smo odlucili da sedimo na klupi i samo gledamo!?!
Ovo su bili beogradjani, ali mislim da ni mi novosadjani nismo daleko sto se tice oba pola.
 
Posto sam ja autor ovog foruma,mislim da su svi pomalo u pravu.Ja licno sada imam devojku,i novosadjanka je.Sto se drcnosti tice,smatram da je imamo dovoljno,ali ocito nedovoljno bas za nase lepotice,ali dovoljno bas za beogradjanke,koje po mom misljenju bas vole muskarce koji imaju vatre u sebi,ali i odredjenu dozu tolerancije,kao i nekog dostojanstva.Nije problem biti drcan i bezobrazan,ali treba znati u neku svrhu biti i dzentlmen,sto nase devojke slabo umeju da cene.Ovo ce verovatno naici na osudu,od strane pripadnica lepseg pola,ali reakcija kada vam musko donese poklon,recimo da je to ruza je sledeca:Ili smatrate da niste toliko jevtine da vas potkupino sa jednim cvetom,mada je u pitanju paznja,ili je reakcija,zar samo to.Retke su devojke koje bi zaista bile obradovane muskarcevom paznjom.Ovo govorim iz prakse,jer sam namerno isprobavao,na nekoliko slucajeva mojih bivsih devojaka.
 
milost:
Posto sam ja autor ovog foruma,mislim da su svi pomalo u pravu.Ja licno sada imam devojku,i novosadjanka je.Sto se drcnosti tice,smatram da je imamo dovoljno,ali ocito nedovoljno bas za nase lepotice,ali dovoljno bas za beogradjanke,koje po mom misljenju bas vole muskarce koji imaju vatre u sebi,ali i odredjenu dozu tolerancije,kao i nekog dostojanstva.Nije problem biti drcan i bezobrazan,ali treba znati u neku svrhu biti i dzentlmen,sto nase devojke slabo umeju da cene.Ovo ce verovatno naici na osudu,od strane pripadnica lepseg pola,ali reakcija kada vam musko donese poklon,recimo da je to ruza je sledeca:Ili smatrate da niste toliko jevtine da vas potkupino sa jednim cvetom,mada je u pitanju paznja,ili je reakcija,zar samo to.Retke su devojke koje bi zaista bile obradovane muskarcevom paznjom.Ovo govorim iz prakse,jer sam namerno isprobavao,na nekoliko slucajeva mojih bivsih devojaka.
...neshto se i niste proslavili po BG-u. Mi nesto i nemamo slichnih problema i tema? iskren da budem , bez filovanja , pod odr.dozom drskosti sam smatrao da se ponashate feminizirano i da nesto ucinite po pitanju cica isvega a ne da vam cice svakog vikenda karaju bosanci , crnogovanci,i razume se iskompleksirani moji sugradjani koji ne mogu da nabodu nishta u bg-u pa jebu po selima. holla NS
 
VinceVoyer:
milost:
Posto sam ja autor ovog foruma,mislim da su svi pomalo u pravu.Ja licno sada imam devojku,i novosadjanka je.Sto se drcnosti tice,smatram da je imamo dovoljno,ali ocito nedovoljno bas za nase lepotice,ali dovoljno bas za beogradjanke,koje po mom misljenju bas vole muskarce koji imaju vatre u sebi,ali i odredjenu dozu tolerancije,kao i nekog dostojanstva.Nije problem biti drcan i bezobrazan,ali treba znati u neku svrhu biti i dzentlmen,sto nase devojke slabo umeju da cene.Ovo ce verovatno naici na osudu,od strane pripadnica lepseg pola,ali reakcija kada vam musko donese poklon,recimo da je to ruza je sledeca:Ili smatrate da niste toliko jevtine da vas potkupino sa jednim cvetom,mada je u pitanju paznja,ili je reakcija,zar samo to.Retke su devojke koje bi zaista bile obradovane muskarcevom paznjom.Ovo govorim iz prakse,jer sam namerno isprobavao,na nekoliko slucajeva mojih bivsih devojaka.
...neshto se i niste proslavili po BG-u. Mi nesto i nemamo slichnih problema i tema? iskren da budem , bez filovanja , pod odr.dozom drskosti sam smatrao da se ponashate feminizirano i da nesto ucinite po pitanju cica isvega a ne da vam cice svakog vikenda karaju bosanci , crnogovanci,i razume se iskompleksirani moji sugradjani koji ne mogu da nabodu nishta u bg-u pa jebu po selima. holla NS
Ne bi se slozio sa tobom da smo feminizirani,ali da nesta treba da preduzmemo,slazem se sa tobom.Moji prijatelji su pre godinu dana,i bili preduzeli nesta,ali im to i nije nesta pomoglo.Sta su uradili?Upali su u kafic,jedan od poznatijih,po nasim sponzorusama,bas zbog toga,sto su im beogradjani preuzeli devojke,i namlatili su ih posteno,tako da ih je kasnije policija jurcala zbog toga.I znas sta su shvatili,da jednostavno nisu vredne toga,da se oni zbog njih tuku.Ako ih one zele,neka idu.Iskoristice ih i sutnuti,a u stvari,tako i treba da bude.Kad tad ce se opametiti,i to se uglavnom desava kada dodju tu u period izmedju 23 i 30 godina.Posto inace ima manje muske populacije u Novome Sadu,pitanje je da li ce tada uspeti da dodju do momka,i ko ce biti uopste zainteresovan!
 
underwater:
VinceVoyer:
...a ne da vam cice svakog vikenda karaju bosanci , crnogovanci,i razume se iskompleksirani moji sugradjani koji ne mogu da nabodu nishta u bg-u pa jebu po selima. holla NS
pravicemo se da nismo uocili onaj topic gde elektronskim putem trazis "gotivnu novosadjanku" ... vidim, ide ti nabadanje od ruke :D
...od ruke i samo od ruke :D
TAMO JE PISALO 'GOTIVNA NOVOSADJANKA'. JESI LI TO MOZDA TI ILI BI VOLEO TO DA BUDESH? AJDE MOLIM TE BUDI PA DA TE ZDUSHNO IZNABADAM.RUKOM.
 
Betty:
Nisam znalada imate taj problem, ali to je mozda zato sto je mali grad, pa se pre ili kasnije sretnete ponovo.....ne kazem ni da je BGD, veliki, ali je to ipak malo teze, pa zgrabis priliku....
Nije Novi Sad bas tako mali grad,u svakom slucaju,smatram da je jedan od lepsih gradova.Po meni je osnovni problem sto nema pravog mesta za izlazak.Na vecina mesta,gde mislis da mozes da se provedes,su klinci,koji su naravno zeljni dokazivanja,i naravno tu su i devojcice koje izgledaju,kao da su sada izasle sa modnih pista.Nemas mazalost mesta gde su definisana otprilike godista ljudi.Po meni je u sustini to problem.U Beogradu imas tacno klubove gde izlaze deca,gde izlaze studenti,ili cak i stariji ljudi.Tamo se zna gde se pusta koja vrsta muzike,tj.gde mozes da slusas rock,tecno,ili nasu domacu scenu,i od zavisnosti od tvog nahodjenja mozes da izabers klub u koji zelis da izadjes,Toga ovde nema,tj.ako i ima to su mala mesta.
 

Back
Top