Pomoc mladim avanturistima :)
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Pomoc mladim avanturistima :)

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Pomoc mladim avanturistima :)

E ovako...vidim da ovde ima zaista dosta iskusnih turista pa bih zamolio za malu pomoc:
    naime, nas osmorica drugara zelimo krajem jula na more u Grcku..Nemamo neku specificnu zelju sto se tice mesta konkretno, samo da nije Pralia i Olimpic Beach...Prvenstveno me zanima da li preporucujete one akcije tipa da mi platimo samo prevoz, a apartman da ne trazimo preko agencije nego na licu mesta (recimo Zakintos,Perkohori,Tasos...itd) ??? Da li je to isplatljivije nego odlazak preko agencije (msm, siguran sam da jeste).... Koje cene otprilike da ocekujemo na ova tri prethodno spomenuta mesta ???

unapred hvala

Primećen član Meda Brundo (avatar)
    Učlanjen
    23.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano Re: Pomoc mladim avanturistima :)

Ne verujem da se nesto drasticno promenilo od prosle godine sa cenama, pa forumasi su bas pisali o svemu, pa i o cenama. Vama ne trebaju restorani, sta, jedite giros, giros, giros i bice vam ok
    A za smestaj, jeftinije jeste, a koliko cete imati srece da nadjete, jer cete ici verovatno u sezoni....Ma agencija i prebrinete trazenje po 35 stepeni C.
    Ima u Pefu ''Beo, beo grad'' bar i dosta je puno i zivo bilo, a imas i dosta na setalistu super kafica, koji su puni i bas su extra.
    Ne preporucujem Tasos...On je prelep, ali nocni zivot i zezanje 0. Znaci nula na kub. U 00h kao da je neko rekao SAD i nema zive duse.
    A posto vi idete u drustvu, verovatno bi vam vise prijalo zezanje!

Početnik
    Učlanjen
    30.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Pomoc mladim avanturistima :)

hvala na odgovoru
    p.s. znam da je preko agencije sigurnije, ali posto idemo u spicu (jer nam drugacije ne odgovara) cene aranzmana ce bas biti velike...Zbog toga sam za opciju da se tamo na licu mesta nadje smestaj jer je dosta jeftinija opcija/....Ima li neko slicnih iskustava???

Slične teme

1. PALMA - Podrska mladim bracnim parovima
    Autor pedjaza u forumu Politika
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 30.04.2008., 23:13
  2. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  3. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •