Univer U4111

laki.so

Početnik
Poruka
17
Pozdrav svima, imam risiver Univers U4111, takodje imotor Strong i jedan problem.Hteo bih da uhvatim paket Bulsatcom pa rekoh ako neko moze da pomogne.Ubacim frekvencije za Bulsatcom ali mi je slab signal [na Hellasu] pa me interesuje da li treba nesto na motoru da podesim.Ajde ljudi pomagajte ...
 
Da ali kako, sta da uradim, moze li neko da pojasni ...

cekaj da razjasnimo nesto
jel tebi uopste ustelovana antena na nekom satelitu po ovom sto si napisao shvatio sam da si nasao trazeni satelit ali ti je signal slabiji pa sam ti zbog toga napisao da probas malo da prestelujes antenu a to uradi na sledeci nacin
imas dva srafa u pozadi na anteni na kojima stelujes evalaciju odnosno stelujes ugao antene olabavi jedan od ta dva i probaj tako ali nemoj da izgubis signal jer ces posle rastelovati kompletnu klarkovu putanju
 
cekaj da razjasnimo nesto
jel tebi uopste ustelovana antena na nekom satelitu po ovom sto si napisao shvatio sam da si nasao trazeni satelit ali ti je signal slabiji pa sam ti zbog toga napisao da probas malo da prestelujes antenu a to uradi na sledeci nacin
imas dva srafa u pozadi na anteni na kojima stelujes evalaciju odnosno stelujes ugao antene olabavi jedan od ta dva i probaj tako ali nemoj da izgubis signal jer ces posle rastelovati kompletnu klarkovu putanju
Jeste, na poziciji Astre.Hellas imam ali los signal, svega dve frekvencije uhvatim, a od paketa Bulsatcom ne mogu nista naci.Hvala na odgovoru pokusacu sutra pa cu se javiti, valjda necu nista zeznuti ...pozdrav.
 

Back
Top