Svedok: Muslimanska armija u Sarajevu pucala na sopstveni narod

A šta misliš o dekanu Medicinskog fakulteta u Sarajevu koji je zbrinjavao žrtve u Vase Miskina pa je napisao da su to žrtve podmetnute eksplozije???

:ok::ok::ok:muslimani pomislili da se kredit kod Amera nikada nece potrositi,ali i Amerima su se smucili.
Sada im ostaje da dizu dreku i kukaju,ali niko vise nezeli da ih cuje....nezgodno malo..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Па хтели сте рат, зар не!?
Алија прво потписао а следећи дан повукао потпис за мирни разлаз и решио да ратом зацементира муслиманску државу. Зато не питај одакле ,,милион граната''. Мислиш ли да се рат води грудвама снега, бато мој. Зај***бо си се.
То што сте убијали сопствени народ да би свету показали какви су Срби а муслимани невинашца, полако излази на видело. Називали ви то лажима, пропагандом, ....или како већ називате, али откриће се права истина муслиманског понашања током сукоба.
Eto jeste Alija bio za ratnu opciju sa nepripremljenom odbranom. Hebote, u planovima Patriotske lige, a prema knjizi Sefera Halilovića navodi se da ''trebaju žene bacati lug i pepeo u oči kada četnici dodju na kapiju. I ulje vrelo na njih''.

Eto to je bila ratna opcija Alijina, ne spominji mi ga. Gdje će takva osoba rasturiti SFRJ?
 
Да изрека ,,пије воду'', муслиманима уопште неби требале ноге: ходали би на му***дима.

Kakva je bila njihova propagnda, nije ni čudo što neki od njih gmižu a ne hodaju.

Na TV Hayat, muslimanskoj TV, za vrijeme rata voditelj pita građane o stanju u Sarajevu. Nailazi čovjek i predstavlja se kao Mirko Mladić. Nakon što je završio priču voditelj se okreće i govori u kameru: "Evo poštovani gledaoci, upravo smo razgovarali sa Mirkom Mladićem, rođenim bratom generala Mladića."

A čovjek nema veze sa Ratkom Mladićem, bio direktor u firmi "Šipad" u Sarajevu.

Znači mogli su hladno da valjaju gluposti do mile volje.
 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:D

military.gif
 
:ok::ok::ok:Mudzosi pomislili da se kredit kod Amera nikada nece potrositi,ali i Amerima su se smucili.
Sada im ostaje da dizu dreku i kukaju,ali niko vise nezeli da ih cuje....nezgodno malo..:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Koga su Ameri spašavali, pogledaj ovdje:

http://www.aimpress.ch/dyn/trae/archive/data/199510/51014-003-trae-beo.htm

AT THE GATES OF BANJA LUKA

- It is claimed that the leaders of Bosnian Serbs are constantly in telephone contact with Slobodan Milosevic, as well as that Nikola Koljevic has warned the President of Serbia that, should the offensive continue, in 36 hours he "may expect total collapse of the Republic of Srpska".

- Military sources close to the General Headquarters of the Army of Yugoslavia claim that Yugoslav troops will by no means take an active part even if Banja Luka falls.

AIM, Belgrade, October 13, 1995 After a quick and apparently unexpected fall of a significant part of North-Western Bosnia, joined Croat-Muslim forces continued advancing towards Banja Luka, but focused in the direction of Sanski Most, Prijedor and Mrkonjic Grad. After the initial confusion and a new crisis with refugees, towards the end of September and in the beginning of October, the army of Bosnian Serbs somehow managed to consolidate its ranks and even push back the joined Bosnian-Croat troops in some parts of the front, especially the Fifth (Bihac) Corps of the B&H Army.
Čim je VRS ispred sebe imala obučenu i opremljenu Armiju,...Namah su se dali u spremanje bježanije. Oko 200 000 svjedoka,....
 
Mislis na hrvatsku armiju:per:
Pa,piše u članku koje su jedinice bile pred Banjalukom koja je bila u haosu, lanac komandovanja i rukovodjenja zakazao, panika bila nastala,...

Da nije bilo Amera i prijetnje bombardovanjem položaja ARBiH, svašta bi bilo,...
Prema tome, ostavite se priče tipa: ''Heljp baznija,...'', nego se okrenite Sarajevu i domovini, BiH.

Gdje god da dodjete, zvaće vas ''oni Bosanci'' ili pogrdno....da ne pišem ružne riječi na ovom javnom Forumu.
 
Pa,piše u članku koje su jedinice bile pred Banjalukom koja je bila u haosu, lanac komandovanja i rukovodjenja zakazao, panika bila
Da nije bilo Amera i prijetnje bombardovanjem položaja ARBiH, svašta bi bilo,...
Prema tome, ostavite se priče tipa: ''Heljp baznija,...'', nego se okrenite Sarajevu i domovini, BiH.

Gdje god da dodjete, zvaće vas ''oni Bosanci'' ili pogrdno....da ne pišem ružne riječi na ovom javnom Forumu.


Pusti suplju pricu,bez HV i NATO-a ste misevi bili i ostali.


Bombardovao je NATO i nas,pa ih u vecini slucajeva nismo poslusali.Ali to je razlika izmedju nas i vas.

Istina,kad odem vani zovu me Bosanac,ali ja fino objasnim da ja to nisam,da dolazim iz RS-a,ljudi se izvinu i dalje me zovu onako kako i treba Srbinom.
 
Pa,piše u članku koje su jedinice bile pred Banjalukom koja je bila u haosu, lanac komandovanja i rukovodjenja zakazao, panika bila nastala,...

Da nije bilo Amera i prijetnje bombardovanjem položaja ARBiH, svašta bi bilo,...
Prema tome, ostavite se priče tipa: ''Heljp baznija,...'', nego se okrenite Sarajevu i domovini, BiH.

Gdje god da dodjete, zvaće vas ''oni Bosanci'' ili pogrdno....da ne pišem ružne riječi na ovom javnom Forumu.

NATO je bombardovo RS mjesec dana,a 2 septembra u Zenevi je vec bilo sve potpisano podjela BIH 51-49%...sto se tice 5 korpusa to su prvaci u bjezaniji.licno sam se u to uvjerio novembra i decembra 1994 a i septembra 1995...okani se ti tih bajki
 



Pusti suplju pricu,bez HV i NATO-a ste misevi bili i ostali.


Bombardovao je NATO i nas,pa ih u vecini slucajeva nismo poslusali.Ali to je razlika izmedju nas i vas.

Istina,kad odem vani zovu me Bosanac,ali ja fino objasnim da ja to nisam,da dolazim iz RS-a,ljudi se izvinu i dalje me zovu onako kako i treba Srbinom.

Pa, kulturni ti neki ljudi ''vani'', priznaju tvoja osjećanja i opredjeljenje. Nazivaju te onako kako ti sam sebe nazivaš. Ne znam zašto onda negiranje Bošnjaka od strane velikosrba iz Srbije i bh. entiteta RS?


Za ovo boldirano i uvećano, nisam mogao da odolim:

goalkeeper_pic.jpg
 
[QUOTE=8. sekretar SKOJ-a;14454883]Pa, kulturni ti neki ljudi ''vani'', priznaju tvoja osjećanja i opredjeljenje. Nazivaju te onako kako ti sam sebe nazivaš. Ne znam zašto onda negiranje Bošnjaka od strane velikosrba iz Srbije i bh. entiteta RS?


Za ovo boldirano i uvećano, nisam mogao da odolim:

goalkeeper_pic.jpg
[/QUOTE]


Pa ljudi koji ne znaju zasluzuju bar da znaju sta sam,sta je tu cudno?Jok,zvace me kako me drugi zovu,svasta!


Ja uopste ne negiram to sto se vi nazivate Bosnjacima.Zovite se kako god hocete,ali nemojte meni nametati da sam nesto sto nisam.


A za ovu sliku,iskreno,ne kontam sta si htio da kazes s njom.
 
NATO je bombardovo RS mjesec dana,a 2 septembra u Zenevi je vec bilo sve potpisano podjela BIH 51-49%...sto se tice 5 korpusa to su prvaci u bjezaniji.licno sam se u to uvjerio novembra i decembra 1994 a i septembra 1995...okani se ti tih bajki
Nego reci mi je li Mile dobio zeleno svjetlo u Snakt Petersburgu za referendum ili mu je obrazloženo kao u priloženoj temi na podforumu Politika :

Rusija definitivno propada

http://forum.krstarica.com/threads/387765, pa da se malo strpi i sačeka?
 

Back
Top