Ljubav pa i seks

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Ljubav moze sve, daje snagu oduzima pola pameti:) kad se zaljubis prosire se i vidike imas osjecaj da hodas po pudingu, klecaju ti kolena na licu ti se oslikaju sasvim druge crte pomalo sasave:)

u neka doba krenes da zamisljas buducnost sa osobom x, volis je i ona je deo tvog zivota:)

ali ocito to vazi samo za hetroseksualne osobe a homoseksualne se biju po ulicama nazivaju se bolesnim oduzima se njima pravo na ljubav, tu ljubav koja pokrece svijet.............


jeli se plasite homoseksualaca? zasto?
 
Poslednja izmena:
Ljubav moze sve, daje snagu oduzima pola pameti:) kad se zaljubis prosire se i vidike imas osjecaj da hodas po pudingu, klecaju ti kolena na licu ti se oslikaju sasvim druge crte pomalo sasave:)

u neka doba krenes da zamisljas buducnost sa osobom x, volis je i ona je deo tvog zivota:)

ali ocito to vazi samo za hetroseksualne osobe a homoseksualne se biju po ulicama nazivaju se bolesnim oduzima se njima pravo na ljubav, tu ljubav koja pokrece svijet.............


jeli se plasite homoseksualaca? zasto?

Не ал их не волим и њих и њихову неолиберално сатанистичку идеологију.
 
Ne plasim se...niti ih volim niti mrzim...svako ima pravo izbora...mada moram priznati da duboko u sebi bas i nisam pristalica svega toga, ali naravno svako ima pravo da radi sa svojim zivotom sta hoce...:neutral:
 
pa ja nemam razloga da ih se plasim ali bi mozda trebalo oni koji su u zatvoru..zna se da homosex.u zatvorima siluju heterosex..i mislim da nema nista crnje od toga..

odakle ti to znas?

mozda je lakse reci da ih je silovao muskarac nego sebi priznati da im nedostaje seks i da su uzburkanih hormona i iz dosade da uvek sami sebi odrade upustili se u seks sa muskarcem
 
Ljubav moze sve, daje snagu oduzima pola pameti:) kad se zaljubis prosire se i vidike imas osjecaj da hodas po pudingu, klecaju ti kolena na licu ti se oslikaju sasvim druge crte pomalo sasave:)

u neka doba krenes da zamisljas buducnost sa osobom x, volis je i ona je deo tvog zivota:)

ali ocito to vazi samo za hetroseksualne osobe a homoseksualne se biju po ulicama nazivaju se bolesnim oduzima se njima pravo na ljubav, tu ljubav koja pokrece svijet.............


jeli se plasite homoseksualaca? zasto?

da, pomalo ih se plašim. Nepoznat mi je njihov način života i ponašanja kao i njihovi pogledi na svet i imam strah od tog nepoznatog i neprirodnog u njima.
 
ja sam radila jedno vreme u zatvoru doduse na zapadu..............

to se desava svuda...i ne rade to ljudi kojima je dosadno nego geyevi i samo geyevi...cula si za foru da zatvorenik treba da se pazi ako mu ispadne sapun u toku tusiranja u zatvoru..aj mi reci da nisi ni za to cula...sve u svemu decu ne treba vaspitavati da je homosexualizam normalna stvar..normalno je kada se ljudi reprodukuju...
 
to se desava svuda...i ne rade to ljudi kojima je dosadno nego geyevi i samo geyevi...cula si za foru da zatvorenik treba da se pazi ako mu ispadne sapun u toku tusiranja u zatvoru..aj mi reci da nisi ni za to cula...sve u svemu decu ne treba vaspitavati da je homosexualizam normalna stvar..normalno je kada se ljudi reprodukuju...

zatvor je drugi svijet tamo vaze medju zatvorenicima sasvim druge zakone!
nisam nikad cula da roditelji vaspitavaju svoju djecu prema tome da postanu "slobodno i homoseksualci" ali jesam primijetila da se vaspitavaju da je ljubav bitna stvar u zivotu....
 
zatvor je drugi svijet tamo vaze medju zatvorenicima sasvim druge zakone!
nisam nikad cula da roditelji vaspitavaju svoju djecu prema tome da postanu "slobodno i homoseksualci" ali jesam primijetila da se vaspitavaju da je ljubav bitna stvar u zivotu....

pa jeste ljubav ali zdrava ljubav..i deca treba da se vaspitavaju da budu zdrava..ako je homosexalizam normalna stvar onda bi trebalo da bude normalna i pedofilija i nekrofilija..pa i oni samo vole nekog..
 
Ma, bole me brige za pedere. Nek rade šta oće, više slobodnih žena.

Mada sam pomalo počeo da se plašim njih, tj žena.

Da li je to flešbek, ili zona sumraka, po gradu vidim samo 5 žena u hiljadama kopija.
:roll:
 

Back
Top