Hipotetika/patetika

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
Znate ono,svidja vam se neko,pa onda smisljate 1000 scenarija u glavi,sve pateticno do pateticnijeg?

I naravno,sto ti lepse scenarije imas,to je u realnosti sranje vece.

E,podelite neke upecatljive scenarije,i recite kakvo je sranje ispalo u realnosti.
I muski,cinite li i vi to?

ja sad ne mogu da se setim,ali seticu se.
 
evo-sve je pocelo od kad sam bila klinka.
Bila sam kraljica jesen na priredbi,srece moje,rekoh,sad ce i moju simpatiju da stave d igra sa mnom,i ja sam vec mastala o tome kako on drzi moje rucice u svojima-i mene su stavili da igram sa nekim polumentalno zaostalim klicem,koji je balio i slinio na galone.

Odatle je sve pocelo.
 
Tada sam shvatila da od klinaca nema leba.
I poceli su ad mi se svidjaju drugari od 10 godina starije devojke koja me je cuvala dok sa bila klinka.
I tako sam ja uzdisala opojne parfeme tih sesnaestogodisnjaka,pokazala im kako mogu da napravim zvezdu,ispricala sam im kako sam bila nevaljala i ispovracala mleko na sred stola u zabavistu,i kako je drugarica pored pocela da plaec kad sam joj rekla da joj je kanula moja povracka u njen caj,a to nije bilo tacno.
I tako sa ja mislila da ih imam u saci,da su samo moji,i onda su oni manje-vise preda mnom poceli da orgijaju.
I tu se jos jedan moj san slomio:(
 
Prezirem kad gledam/slusam patetiku...
Kad se patetika deshava meni, onda to i nije patetika...
Uglavnom, nemam mnogo tih epizoda kao ti...
Doduse, lepo bi bilo da devojcici na koju se lozim, i koja btw ima decka, izvadim tumor na operacionom stolu, a ona se zaljubi u spasioca svog zivota tj. moju malenkost... ili da se sudarimo na uglu dveju ulica, zaljubimo jedno u drugo, a onda 15 dana kasnije vidimo u mojoj ulici u kojoj zivi njena 7. koleno ujna... al' nista od toga. Pf.
 
Uglavnom, nemam mnogo tih epizoda kao ti...
Mnogo?
Cek,nisi jos nista cuo:lol:

Da,da ,nesto na taj tip.

e,meni se bas danas kofa realistickog sranja prosula na glavu.
Decko iz proslosti,koji mi nikda nije bio decko,a koga sam htela da pretvorim u decka iz sadasnjosti na rodjendanu koji sledi....pa,danas sam u neobaveznom razgovoru svojih drugova cula da su mu"dupe pomerali",jer se"napalio kao magarac" i to "vec ohoho" na jednu ,da je ne imenujem.

a ja vec razvila 1000 scenarija.
 
zar samo ja imam takve zivotne epizode?:(


ne,ali samo ti imas taj obicaj da pricas sama sa sobom koristeci forum

moja trenutna fantazija je da nakon dodele svedocanstava Marija ostane kod pasarele ,naslonjena na stub odvojena jedno 2 metra od bilo koga drugog sto sam inace puno puta video,i da joj ja pridjem i putem sponatanog razgovora dobijem njen br.
Da li ce nesto biti od toga cisto sumnjam,posto je pitanje da li ce uopste doci
 
Kad malo razmislim... na ekskurziju u osmom smo delili bas sa odeljenjem iz suprotne smene... uopste ih nismo znali... uglavnom, meni se svidi jedna preeeelepa plava devojcica i hteo sam da upostavim kontakt, al' sam bio stidljiv, i mislio da nemam nikakve sanse i guess... i sad obilazimo manastire tamo-vamo, posle par sati ona i ja sedimo na klupi i prichamo.. ni sam ne znam kako je do toga doshlo... al' je bilo mnogo najs :D

Ili... upoznam par godina stariju sestru od drugarice iz srednje na rodjendanu... izblamiram se neeevidjeno na fotama, i dodje mi da propadnem u zemlju posle toga... svidela mi se Mira, of kors... i mislim, do kraja zivota ima da prelazim na drugu stranu ulice kad je vidim... par meseci kasnije dodje luna park kod nas... imale neke balerine, sranja... uglavnom, ona me pita jel' ocu da se vozim sa njom... ja kao... zbunjen... ne progovaram... ona me uvati za ruku i ugura u sediste... i tamo smo se sve vreme drzali za ruke... :D

Ponekad mi se cini da uopste nisam baxuz :mrgreen:
 
Ponekad mi se cini da uopste nisam baxuz
maaaaaa cini ti se:lol: -.-

kad spominjemo baksuz-jednom sam drugarici htela iz zezancije da posaljem od reci do reci sta mi je napisao decko,i tacno u minut joj napisem vreme,i sta mi je tacno napisao,i sta sam ja tacno odgovorila,i tajming i naserem se ja jos tu(zato sto me je jako smarala da joj ispricam detalje),i ja debil tu poruku slucajno posaljem njemu-.-

mozes misliti u kojem je pravcu isao nas odnos i kakav mu je bio kvalitet posle toga.
i duzina.
 
Auu, takve stvari ubijaju...
Ja sam pre bukvalno imao svoj izgradjen svet od mojih nekih fantazija, msm i kao klinac(tada sam ljudima obecavao razne stvari koje cu im uciniti kada porastem) i kao pre skoro.. Mada dosta mi je bilo lepo tamo, ali kada bih se vratio u realnost cesto bi se s*****vao, pa sam nekako uspeo da "izvrsim reformu" po pitanju tih stvari, tj da uklonim that junk, i sada mi je bolje, al nzm, nekako praznije, i bzvije.. :lol:

Sta znam... bas bzv.. -.-
 
Auu, takve stvari ubijaju...
Ja sam pre bukvalno imao svoj izgradjen svet od mojih nekih fantazija, msm i kao klinac(tada sam ljudima obecavao razne stvari koje cu im uciniti kada porastem) i kao pre skoro.. Mada dosta mi je bilo lepo tamo, ali kada bih se vratio u realnost cesto bi se s*****vao, pa sam nekako uspeo da "izvrsim reformu" po pitanju tih stvari, tj da uklonim that junk, i sada mi je bolje, al nzm, nekako praznije, i bzvije.. :lol:

Sta znam... bas bzv.. -.-
Isti slucaj,nemam sta da dodam...
 
E, posto sam dobio zeleno svetlo, da pocnem...

Posto se lozim na Srednji vek i vitestvo, nisam onaj tip koji ce da seta devojke po parkovima, vukojebinama i sl.Vise sam onako romanticarski opredeljen.I hteo sam da devojci koja mi se svidja posaljem prvo pisanu poruku, nekako u anagramu ili nesto slicno, cisto da dodam malo mistike...Pa onda posaljem cvece na kucnu adresu...I, na kraju, poziv na veceru udvoje, sa neku romanticnu atmosferu...

Al kapiram da bi me neka devojka oterala u tri ***** materine kad bi tako nesto pokusao...:lol:

edit - verovatno bi rekla i da sam lud...
 
E, posto sam dobio zeleno svetlo, da pocnem...

Posto se lozim na Srednji vek i vitestvo, nisam onaj tip koji ce da seta devojke po parkovima, vukojebinama i sl.Vise sam onako romanticarski opredeljen.I hteo sam da devojci koja mi se svidja posaljem prvo pisanu poruku, nekako u anagramu ili nesto slicno, cisto da dodam malo mistike...Pa onda posaljem cvece na kucnu adresu...I, na kraju, poziv na veceru udvoje, sa neku romanticnu atmosferu...

Al kapiram da bi me neka devojka oterala u tri ***** materine kad bi tako nesto pokusao...:lol:

edit - verovatno bi rekla i da sam lud...

ijaao:zaljubljena: ja bi ti dala
 

Back
Top