Uticaj Aquariusa 2012

A-man

Aktivan član
Poruka
1.532
Nadam se da postavljam temu u pravi p.forum...mozda ce se pitanje nekom uciniti bez veze, a mozda se neko i zamisli ?
Zanima me, recimo...2012 po nekom normalnom scenariu, samo ulazimo u novi ciklus, doba, doba Aquariusa...(ne strepim od kataklizme)
Kako ce se Vodolija/Aqvarius postaviti prema ostalim horoskopskim znacima ? Hoce li biti protekcije, nekom znaku biti teze ili lakse ? Moze li to iko da pretpostavi ?
 
Nadam se da postavljam temu u pravi p.forum...mozda ce se pitanje nekom uciniti bez veze, a mozda se neko i zamisli ?
Zanima me, recimo...2012 po nekom normalnom scenariu, samo ulazimo u novi ciklus, doba, doba Aquariusa...(ne strepim od kataklizme)
Kako ce se Vodolija/Aqvarius postaviti prema ostalim horoskopskim znacima ? Hoce li biti protekcije, nekom znaku biti teze ili lakse ? Moze li to iko da pretpostavi ?

Za tvoja ''pitanja'' moras se obratiti demonizovanim astrolozima....mislim da na ovom forumu ima osoba koji su pod uticajima demona....ali mislim da nema osobe koja je toliko duboko u okultizmu da bi znala da ti odgovori na tvoje pitanja! :bye:
 
Nadam se da postavljam temu u pravi p.forum...mozda ce se pitanje nekom uciniti bez veze, a mozda se neko i zamisli ?
Zanima me, recimo...2012 po nekom normalnom scenariu, samo ulazimo u novi ciklus, doba, doba Aquariusa...(ne strepim od kataklizme)
Kako ce se Vodolija/Aqvarius postaviti prema ostalim horoskopskim znacima ? Hoce li biti protekcije, nekom znaku biti teze ili lakse ? Moze li to iko da pretpostavi ?

Kad shvatis da su nebeska tela uglavnom lopte gasa ili kamenja onda ces valjda da shvatis da tvoje pitanje ima smisla koliko i pitanje koliko ce Kopaonik da uticena sudbinu ljudi rodjenih u nekom znaku posle 2010 .
 
Kad shvatis da su nebeska tela uglavnom lopte gasa ili kamenja onda ces valjda da shvatis da tvoje pitanje ima smisla koliko i pitanje koliko ce Kopaonik da uticena sudbinu ljudi rodjenih u nekom znaku posle 2010 .

Kad se shvati da je bog koji kažnjava ili nagrađuje in the afterlife samo figura pogodna za izbegavanje odgovornosti ili izazivanje verskih ratova zbog pljačke i bogaćenja pojedinaca, sve će biti mnogo bolje.
 
Kad shvatis da su nebeska tela uglavnom lopte gasa ili kamenja onda ces valjda da shvatis da tvoje pitanje ima smisla koliko i pitanje koliko ce Kopaonik da uticena sudbinu ljudi rodjenih u nekom znaku posle 2010 .

U redu, u redu, ali cesto naoko bezvezna pitanja radjaju vrlo, vrlo interesantne odgovore. Drugo, covek sa takvim stavom...kako ti on deluje u drustvu ? Kao penzionisani oficir JNA ili ...
 
Uglavnom iza svih tih ezotericnih gluposti i sekti stoje ljudi zeljni pre svega novca , kao i da zadovolje nekakve svoje bolesne nagone i komplekse . Ako pogledas profil osnivaca sekti , "magova" , horoskopdzija ... bice ti jasno o cemu govorim.Zrtve tih ljudi sa druge strane su uglavnom nesrecni i nezadovoljni ljudi , cesto bolesni , stari , usamljeni , deca - sve nestabilne ili nedozrele licnosti pogodne za manipulaciju .
Glede hgoroskopa , pozvao ja jednom jednog horoskopdziju na preporuku prijatelja, kaze "pogadja " .Dam ja njemu podatke i krene prica - sad ti je mnogo tezak period , ali samo sto nisi izasao iz svega toga . Posao ce da krene ko lud , bice para ko pleve , a do kraja godine mi stoji put u inostranstvo , i kako cu da upoznam zenu svog zivota. Kad mi je pomenuo nasledstvo tu vise nisam mogao da se uzdrzim i poceam sa da urlam od smeha .I on se jos uvredio i svasta mi rekao polse toga .
 
Poslednja izmena od moderatora:
Uglavnom iza svih tih ezotericnih gluposti i sekti

Sve što nije pravoslavlje, mora da je sekta.
stoje ljudi zeljni pre svega novca , kao i da zadovolje nekakve svoje bolesne nagone i komplekse .

Isto to rade pravoslavni popovi?

Ako pogledas profil osnivaca sekti , "magova" , horoskopdzija ... bice ti jasno o cemu govorim.

Meni nije jasno, objasni mi, molim te.

Zrtve tih ljudi sa druge strane su uglavnom nesrecni i nezadovoljni ljudi , cesto bolesni , stari , usamljeni , deca - sve nestabilne ili nedozrele licnosti pogodne za manipulaciju .

Isto kao i žrttve bilo koje religije.
Glede hgoroskopa , pozvao ja jednom jednog horoskopdziju na preporuku prijatelja, kaze "pogadja " .Dam ja njemu podatke i krene prica - sad ti je mnogo tezak period , ali samo sto nisi izasao iz svega toga . Posao ce da krene ko lud , bice para ko pleve , a do kraja godine mi stoji put u inostranstvo , i kako cu da upoznam zenu svog zivota. Kad mi je pomenuo nasledstvo tu vise nisam mogao da se uzdrzim i poceam sa da urlam od smeha .I on se jos uvredio i svasta mi rekao polse toga .

Tako i ja reagujem kada čitam bibliju.


Inače, ima ovde ljudi koje tema zanima. :)
 
hahahahahaha
kako sam se nasmejao. pa gde je smeo i da pomisli da medju religiozne ljude bane sa takvim pitanjem. a lepo ste ga docekali, skroz u hriscanskom maniru. mislim da bi tu knjigu mogli malo pazljivije trebalo da citate; onda vam se ne bi desilo da vas @jelena poklopi u jednom postu 'za vijek vijekova'...
lepo zatrazite od moda da premesti temu u astrologiju i problem resen! ;-)
 
hahahahahaha
kako sam se nasmejao. pa gde je smeo i da pomisli da medju religiozne ljude bane sa takvim pitanjem. a lepo ste ga docekali, skroz u hriscanskom maniru. mislim da bi tu knjigu mogli malo pazljivije trebalo da citate; onda vam se ne bi desilo da vas @jelena poklopi u jednom postu 'za vijek vijekova'...
lepo zatrazite od moda da premesti temu u astrologiju i problem resen! ;-)

Ne mora, imam sličnu temu, astrološku na ovom pdfu... ali sam u ceo koncept ugradila i dragog im boga... što sa ovom temom nije slučaj.
A od hrišćana se i ne očekuje ništa manje nego "ljubav". Slab mentalni sklop pojedinaca ne može da shvati da je i ezoterija jedan oblik religijskog učenja... pa i astrologija.
 
Najbolje što će ovi jurišnici tzv. "jedine istinske vere" koja ima copyright na istinu reagovati iznenaĐeno i uvreĐeno kad im postaviš najbezazlenije pitanje glede njihove fundamentalistčke "istine", a napadaju sve što nije pravoslavlje (ili jedna od njegovih mnogobrojnih sukobljenih sekti i klanova), sa penom na ustima.
 

Back
Top