Uticaj Aquariusa 2012
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Uticaj Aquariusa 2012

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Uticaj Aquariusa 2012

Nadam se da postavljam temu u pravi p.forum...mozda ce se pitanje nekom uciniti bez veze, a mozda se neko i zamisli ?
    Zanima me, recimo...2012 po nekom normalnom scenariu, samo ulazimo u novi ciklus, doba, doba Aquariusa...(ne strepim od kataklizme)
    Kako ce se Vodolija/Aqvarius postaviti prema ostalim horoskopskim znacima ? Hoce li biti protekcije, nekom znaku biti teze ili lakse ? Moze li to iko da pretpostavi ?

Servant of God nije na forumu
    I kacigu spasenja uzmite, i mač duhovni koji je reč Božija.
    Iskusan Servant of God (avatar)
    Učlanjen
    21.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    81

Podrazumevano Re: Uticaj Aquariusa 2012

Citat Original postavio A-man Pogledaj poruku
    Nadam se da postavljam temu u pravi p.forum...mozda ce se pitanje nekom uciniti bez veze, a mozda se neko i zamisli ?
    Zanima me, recimo...2012 po nekom normalnom scenariu, samo ulazimo u novi ciklus, doba, doba Aquariusa...(ne strepim od kataklizme)
    Kako ce se Vodolija/Aqvarius postaviti prema ostalim horoskopskim znacima ? Hoce li biti protekcije, nekom znaku biti teze ili lakse ? Moze li to iko da pretpostavi ?
    Za tvoja ''pitanja'' moras se obratiti demonizovanim astrolozima....mislim da na ovom forumu ima osoba koji su pod uticajima demona....ali mislim da nema osobe koja je toliko duboko u okultizmu da bi znala da ti odgovori na tvoje pitanja!

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio A-man Pogledaj poruku
    Kad shvatis da su nebeska tela uglavnom lopte gasa ili kamenja onda ces valjda da shvatis da tvoje pitanje ima smisla koliko i pitanje koliko ce Kopaonik da uticena sudbinu ljudi rodjenih u nekom znaku posle 2010 .

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio zuti car Pogledaj poruku
    Kad shvatis da su nebeska tela uglavnom lopte gasa ili kamenja onda ces valjda da shvatis da tvoje pitanje ima smisla koliko i pitanje koliko ce Kopaonik da uticena sudbinu ljudi rodjenih u nekom znaku posle 2010 .
    Kad se shvati da je bog koji kažnjava ili nagrađuje in the afterlife samo figura pogodna za izbegavanje odgovornosti ili izazivanje verskih ratova zbog pljačke i bogaćenja pojedinaca, sve će biti mnogo bolje.

Aktivan član A-man (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

U redu, u redu, ali cesto naoko bezvezna pitanja radjaju vrlo, vrlo interesantne odgovore. Drugo, covek sa takvim stavom...kako ti on deluje u drustvu ? Kao penzionisani oficir JNA ili ...

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hungan Pogledaj poruku
    Kad se shvati da je bog koji kažnjava ili nagrađuje in the afterlife samo figura pogodna za izbegavanje odgovornosti ili izazivanje verskih ratova zbog pljačke i bogaćenja pojedinaca, sve će biti mnogo bolje.
    Eto da se slozim a tobom . Zamisljati Boga kao lika iz Marvelovih stripova je blago receno glupo

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Uglavnom iza svih tih ezotericnih gluposti i sekti stoje ljudi zeljni pre svega novca , kao i da zadovolje nekakve svoje bolesne nagone i komplekse . Ako pogledas profil osnivaca sekti , "magova" , horoskopdzija ... bice ti jasno o cemu govorim.Zrtve tih ljudi sa druge strane su uglavnom nesrecni i nezadovoljni ljudi , cesto bolesni , stari , usamljeni , deca - sve nestabilne ili nedozrele licnosti pogodne za manipulaciju .
    Glede hgoroskopa , pozvao ja jednom jednog horoskopdziju na preporuku prijatelja, kaze "pogadja " .Dam ja njemu podatke i krene prica - sad ti je mnogo tezak period , ali samo sto nisi izasao iz svega toga . Posao ce da krene ko lud , bice para ko pleve , a do kraja godine mi stoji put u inostranstvo , i kako cu da upoznam zenu svog zivota. Kad mi je pomenuo nasledstvo tu vise nisam mogao da se uzdrzim i poceam sa da urlam od smeha .I on se jos uvredio i svasta mi rekao polse toga .
    Poslednji put ažurirao/la Borac za prava zivotinja : 02.07.2010. u 20:36 Razlog: izbačen uvredljivi citat drugog korisnika

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Uglavnom iza svih tih ezotericnih gluposti i sekti
    Sve što nije pravoslavlje, mora da je sekta.
    stoje ljudi zeljni pre svega novca , kao i da zadovolje nekakve svoje bolesne nagone i komplekse .
    Isto to rade pravoslavni popovi?

Ako pogledas profil osnivaca sekti , "magova" , horoskopdzija ... bice ti jasno o cemu govorim.
    Meni nije jasno, objasni mi, molim te.

Zrtve tih ljudi sa druge strane su uglavnom nesrecni i nezadovoljni ljudi , cesto bolesni , stari , usamljeni , deca - sve nestabilne ili nedozrele licnosti pogodne za manipulaciju .
    Isto kao i žrttve bilo koje religije.
    Glede hgoroskopa , pozvao ja jednom jednog horoskopdziju na preporuku prijatelja, kaze "pogadja " .Dam ja njemu podatke i krene prica - sad ti je mnogo tezak period , ali samo sto nisi izasao iz svega toga . Posao ce da krene ko lud , bice para ko pleve , a do kraja godine mi stoji put u inostranstvo , i kako cu da upoznam zenu svog zivota. Kad mi je pomenuo nasledstvo tu vise nisam mogao da se uzdrzim i poceam sa da urlam od smeha .I on se jos uvredio i svasta mi rekao polse toga .
    Tako i ja reagujem kada čitam bibliju.

Inače, ima ovde ljudi koje tema zanima.

Aktivan član jokoonoko (avatar)
    Učlanjen
    25.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

hahahahahaha
    kako sam se nasmejao. pa gde je smeo i da pomisli da medju religiozne ljude bane sa takvim pitanjem. a lepo ste ga docekali, skroz u hriscanskom maniru. mislim da bi tu knjigu mogli malo pazljivije trebalo da citate; onda vam se ne bi desilo da vas @jelena poklopi u jednom postu 'za vijek vijekova'...
    lepo zatrazite od moda da premesti temu u astrologiju i problem resen! ;-)
    Nametnut je ponovo izbor - između dva zla. Treba da biramo manje zlo. Tako smo prevareni već nekoliko puta. Ko je kriv što nam oni to rade? Mi, građani Srbije, mi smo jedini krivci. - Branko Dragas

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jelena=t Pogledaj poruku
    Sve što nije pravoslavlje, mora da je sekta.

Isto to rade pravoslavni popovi?

Meni nije jasno, objasni mi, molim te.

Isto kao i žrttve bilo koje religije.

Tako i ja reagujem kada čitam bibliju.

Inače, ima ovde ljudi koje tema zanima.
    Pa neko ovde veruje u horoskop

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa neko ovde veruje u horoskop
    A neko u boga...

Buduća legenda
    Učlanjen
    22.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jokoonoko Pogledaj poruku
    hahahahahaha
    kako sam se nasmejao. pa gde je smeo i da pomisli da medju religiozne ljude bane sa takvim pitanjem. a lepo ste ga docekali, skroz u hriscanskom maniru. mislim da bi tu knjigu mogli malo pazljivije trebalo da citate; onda vam se ne bi desilo da vas @jelena poklopi u jednom postu 'za vijek vijekova'...
    lepo zatrazite od moda da premesti temu u astrologiju i problem resen! ;-)
    Ne mora, imam sličnu temu, astrološku na ovom pdfu... ali sam u ceo koncept ugradila i dragog im boga... što sa ovom temom nije slučaj.
    A od hrišćana se i ne očekuje ništa manje nego "ljubav". Slab mentalni sklop pojedinaca ne može da shvati da je i ezoterija jedan oblik religijskog učenja... pa i astrologija.

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Najbolje što će ovi jurišnici tzv. "jedine istinske vere" koja ima copyright na istinu reagovati iznenaĐeno i uvreĐeno kad im postaviš najbezazlenije pitanje glede njihove fundamentalistčke "istine", a napadaju sve što nije pravoslavlje (ili jedna od njegovih mnogobrojnih sukobljenih sekti i klanova), sa penom na ustima.

Domaćin
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Hungan Pogledaj poruku
    Najbolje što će ovi jurišnici tzv. "jedine istinske vere" koja ima copyright na istinu reagovati iznenaĐeno i uvreĐeno kad im postaviš najbezazlenije pitanje glede njihove fundamentalistčke "istine", a napadaju sve što nije pravoslavlje (ili jedna od njegovih mnogobrojnih sukobljenih sekti i klanova), sa penom na ustima.

Slične teme

1. 2012.
    Autor wirdz u forumu Ostalo
    Odgovora: 106
    Poslednja poruka: 05.06.2015., 01:31
  2. 2012.
    Autor malla-slatka u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 125
    Poslednja poruka: 22.05.2010., 00:10
  3. 2012
    Autor @Milica@ u forumu Film i video
    Odgovora: 3