Vučić: Od ponedeljka štrajkujem glađu

gost 186661

Elita
Poruka
24.166
Zamenik predsednika Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić, najavio je da će u ponedeljak, 5. jula, početi štrajk glađu, ako ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić do nedelje uveče ne pronađe NN lice, koje je u poštu u Boru donelo lažne uplatice sa logom naprednjaka i naredilo njihovu distribuciju. Vučić je na konferenciji za novinare rekao da će u nedelju funkcioneri stranke obavestiti javnost na kom mestu će otpočeti štrajk i da će, pored hrane, prestati da uzima i lekove. Vučić je ranije novinarima pokazao pismo sa navodnim logom SNS, u kojem se od glasača zahteva da, zbog troškova kampanje za lokalne izbore, uplate 1.860 dinara na uplatnicu, sa potpisom lidera te stranke Nikolića, adresom stranke u Čika Ljubinoj ulici u Beogradu i izmišljenim brojem žiro-računa.
http://glassrbije.org/index.php?option=com_content&task=view&id=63848&Itemid=26

Опа,за овог кум неће ни метак да потроши.:mrgreen:
Мораће сирома да се самоубије,глађу.
 
Зашто све почиње од понедељка? Због равнотеже

Ponedeljak je prvi radni dan kada se započinje grdan pos'o
Nedeljom imamo goste i porodični ručak...


1) Ako pobede demokrate napuštam politiku
2) Ako ne budem gradonačelnik (mada je i ovaj klon Vučića) napuštam politiku
3) Ako umrem od gladi napuštam politiku

Ajd ti gosn Vučiću, cirkuzantu, uzmi karton, razbucaj pa legni ispred Kneza Mihaila da narod prati tvoju glad... pre će onaj konj zanjištati na Trgu nego li ti uradiš obećano...

Bože mili ko za ove glasa?
 
Нисам знао да министар полиције мора једном припаднику опозиционе странке да полаже рачуне ?

То је припадник конструктивне опозиције.:mrgreen:
Залаже се за исто што и позиција,само би и он мало да зајаши,док још има шта.
 
I Sadam je štrajkovao pre...
saddam_homeless_1.jpg
 
Опа,за овог кум неће ни метак да потроши.:mrgreen:
Мораће сирома да се самоубије,глађу.

А од куда ми знамо да нису они направили ту подвалу.:think:

Ништа им не верујем:rtfm:

Нека галудје ,гладује и Србија !
Нека се мало солидарише са народом
 
А од куда ми знамо да нису они направили ту подвалу.:think:

Ништа им не верујем:rtfm:

Нека галудје ,гладује и Србија !
Нека се мало солидарише са народом

Па не планира он да гладује зато што је народ гладан па да би се тим чином солидарисао са њим што би са његове стране било коректно собзиром да се представља за политичара коме је интерес народа на првом месту.Човек справом сматра да је странка чији је члан оштећена на изборима и његово је право да се против неправде бори на начин који он сматра да је најбољи али шта ми грађани да радимо ? шта да раде они који иза леђа немају моћну политичку машинерију.Како ми да остваримо своја права ? Да штрајкујемо глађу,не вреди нико нас не ферма за суву шљиву.Битно је да политичари имају механизме преко којих остварују своја права.
 
Па не планира он да гладује зато што је народ гладан па да би се тим чином солидарисао са њим што би са његове стране било коректно собзиром да се представља за политичара коме је интерес народа на првом месту.Човек справом сматра да је странка чији је члан оштећена на изборима и његово је право да се против неправде бори на начин који он сматра да је најбољи али шта ми грађани да радимо ? шта да раде они који иза леђа немају моћну политичку машинерију.Како ми да остваримо своја права ? Да штрајкујемо глађу,не вреди нико нас не ферма за суву шљиву.Битно је да политичари имају механизме преко којих остварују своја права.

Upravo. Svi su oni isti . . . svako za svoju stolicu se boji.
 
Па не планира он да гладује зато што је народ гладан па да би се тим чином солидарисао са њим што би са његове стране било коректно собзиром да се представља за политичара коме је интерес народа на првом месту.Човек справом сматра да је странка чији је члан оштећена на изборима и његово је право да се против неправде бори на начин који он сматра да је најбољи али шта ми грађани да радимо ? шта да раде они који иза леђа немају моћну политичку машинерију.Како ми да остваримо своја права ? Да штрајкујемо глађу,не вреди нико нас не ферма за суву шљиву.Битно је да политичари имају механизме преко којих остварују своја права.

Штрајковали су радници и секли себи прсте али не вреди.Ми мали људи немамо права
у капиталистичком друштву.

Вучић то наравно ради због своје столице и ,искрено, не верујем да нису присвојили новац и преварили народ,
 
Штрајковали су радници и секли себи прсте али не вреди.Ми мали људи немамо права
у капиталистичком друштву.

Вучић то наравно ради због своје столице и ,искрено, не верујем да нису присвојили новац и преварили народ,

Ne radi ovog puta Vucic to zbog svoje stolice, nego zeli da istera pravdu.

Svejedno, iovako ionako dobili bi isti broj glasova, ali je vreme da i taj Dacic obecanja sprovodi u delo, obecao je da ce biti vise saltera policije za izdavanje pasosa, a nije mrdnuo.
 

Back
Top