"BLJESAK" I "OLUJA"-KLASICNO ETNICKO CISCENJE

Da li su "Bljesak" i "Oluja" klasicne akcije etnickog ciscenja?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ne drze nam moralne lekcije vec provociraju, kako Jomini svojevremeno rece "sve to lepo upakuju" a nasi se upecaju.

Sve sta ovde zele je da dirktno ili indirektno pokazu da nas mrze.

Eto, mi to kao nismo znali :lol:

Cudne potrebe ti likovi imaju ... dusevna hrana.

Ni jedan od "nasih Hrvata" ovde nije amater, vec obuceni profesionalac koji radi svoj posao za koji je placen.
 
Ne drze nam moralne lekcije vec provociraju, kako Jomini svojevremeno rece "sve to lepo upakuju" a nasi se upecaju.

Sve sta ovde zele je da dirktno ili indirektno pokazu da nas mrze.

Eto, mi to kao nismo znali :lol:

Cudne potrebe ti likovi imaju ... dusevna hrana.


Smucilo mi se da citam vise njihovo provociranje i kao moralne lekcije. Ej od Hrvata.:hahaha: Da nas kritikuju na primer Svedjani ili Norvezani, pa i ajde ali Hrvati.:dash:
 
Posto nam neki Hrvati drze moralne lekcije, ovde po forumu, zelim da postavim jedno pitanje:

DA LI JE NORMALNO DA JEDNA DRZAVA, KOJA SE PRAVI DA JE DEMOKRATSKA, PROSLAVLJA ETNICKO CISCENJE KAO DRZAVNI PRAZNIK? NARAVNO MISLIM NA HRVATSKU.:rtfm:

:hahaha: :hahaha: :hahaha:..ajde pokazi mi ..tko..je od relevantnih..čimbenika..doneo ..presudu.da su.. Bljesak i Oluja ..etnička čišćenja..osim..toga..Hrvatski entitet..u BiH...nema na vratu..GENOCID..kao Srpski ..entitet...:rtfm:
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:..ajde pokazi mi ..tko..je od relevantnih..čimbenika..doneo ..presudu.da su.. Bljesak i Oluja ..etnička čišćenja..osim..toga..Hrvatski entitet..u BiH...nema na vratu..GENOCID..kao Srpski ..entitet...:rtfm:


Pa ni Hitlera niko nije osudio. Znaci i Hitler je po tebi nevin? Pa sigurno, posto ste bili saveznici.
298ifc.gif
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:..ajde pokazi mi ..tko..je od relevantnih..čimbenika..doneo ..presudu.da su.. Bljesak i Oluja ..etnička čišćenja..osim..toga..Hrvatski entitet..u BiH...nema na vratu..GENOCID..kao Srpski ..entitet...:rtfm:

To ne znaci da genocida nije bilo, nego samo znaci da su u Srbiji na vlasti ljudi kojima stanje i ponos naroda uopste nisu bitni, pa o tuzbi ni ne razmisljaju....
Ni Bosnjaci ne bi koliko toliko dobili na sudu da su povukli tuzbu....
 
To ne znaci da genocida nije bilo, nego samo znaci da su u Srbiji na vlasti ljudi kojima stanje i ponos naroda uopste nisu bitni, pa o tuzbi ni ne razmisljaju....
Ni Bosnjaci ne bi koliko toliko dobili na sudu da su povukli tuzbu....

ne mijesaj..Srbiju i R.Srpsku..u Srbiji ..nije proglasen GENOCID....:rtfm:..u R.Srpskoj je proglasen..i posljedice se čekaju..
..tek je proglašen..GENOCID...polako..ne jurcaj..ne trči pred rudo...:rtfm:..;)...
 

Back
Top